Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

34 minutes ago, Shaq said:

da a najjaci momenat u celoj prici je momentum u kom menjas, a to je dan pred duplo kolo u el, i gde u naredne 3 utakmice  koje se igraju u 10 dana, neces imati u sastavu ni tobija ni gilespija.. 

I sad kad puknemo sve 3, za koji krasni i menjamo bilo sta, kad ce ostati 17 kola do kraja i kaskacemo 5 pobeda od prvog pratioca za play in..

 

Zašto on ne bi bio tu, tu je do kraja polusezone?

Link to comment
13 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Zašto on ne bi bio tu, tu je do kraja polusezone?

ne znam brateu, kako god okrenes nema mi logike da bude u timu ni iz jednog ugla..

Iz ugla kluba, odrekao si ga se..

Iz njegovog ugla sto bi se cimao za nekog ko ga je otpisao..

totalno bezvezan potpis, ako odigra na nivou, dobicemo slicnog igraca bolomboju ako ne odigra dobro, dobicemo jos goreg nego sto je tobi bio..

sto bi se reklo lose-lose situacija..:fantom:

Link to comment
4 hours ago, Shaq said:

ne znam brateu, kako god okrenes nema mi logike da bude u timu ni iz jednog ugla..

Iz ugla kluba, odrekao si ga se..

Iz njegovog ugla sto bi se cimao za nekog ko ga je otpisao..

totalno bezvezan potpis, ako odigra na nivou, dobicemo slicnog igraca bolomboju ako ne odigra dobro, dobicemo jos goreg nego sto je tobi bio..

sto bi se reklo lose-lose situacija..:fantom:

 

Brate, ne igra za lepe oči već za šuške. Dakle, dok te plaćam, ima da igraš. Toliko je jednostavno.

Link to comment
46 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Brate, ne igra za lepe oči već za šuške. Dakle, dok te plaćam, ima da igraš. Toliko je jednostavno.

sad ce biti najjace ako bude igrao ova dva meca, pa ubaci po 20 pojena na svakoj i opet dobije sut kartu..:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...