Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Kakvi paceri jbt , Gilespi iz Bajerna . Još jedan prosek stranac ,kljuse koje ni bacanja ne može da pogodi ,svaka čast za skauting . 

Laso verovatno  pitao može li se otarasiti ovoga ,Kk CZV se javlja može brate 😂

Jedino sto može nešto i odbraniti za razliku od Tobija koji je igrač manje u odbrani.

Edited by elementary
Link to comment

najjace je sto su cokijevi cuvari vatre vec krenuli sa spinovima kako se biralo izmedju bircha i gilespija, i da je sferopulos jelte rekao gilespi..:laugh:

mada kad se malo ukljuci mozak to i jeste logican izbor, sa jedne strane gilespi koji ne moze ni bacanje da pogodi a sa druge strane birch kojeg je sferopulos vec trenerirao i sa kojim je igrao na f4 el..

seems legit.. NOT

Edited by Shaq
  • Haha 2
Link to comment
52 minutes ago, elementary said:

Ok umesto Tobija  ali mi opet nemamo upotrebljivu četvorku .

Mitrović igra četvorku i naš je najbolji igrač. Da ga Sfero vidi na petici doveli bi četvorku umesto Tobija.

Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

Mitrović igra četvorku i naš je najbolji igrač. Da ga Sfero vidi na petici doveli bi četvorku umesto Tobija.

moze on da  vidi mitra i kao keca, to me ne interesuje..

interesuje me gde su tebi onda majstore rezultati, kad si vec prezadovoljan sastavom i prezadovljan sa mitrom na 4?

izgubio od olimpije, baskonie, valensije a u najgorem slucaju je trebao bar jednu utakmicu dobiti, 2 bi vec bilo ok..

a nista bolje necemo proci ni u naradne 2 a trebaju nam obe pobede..

 

Edited by Shaq
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Shaq said:

moze on da  vidi mitra i kao keca, to me ne interesuje..

interesuje me gde su tebi onda majstore rezultati, kad si vec prezadovoljan sastavom i prezadovljan sa mitrom na 4?

izgubio od olimpije, baskonie, valensije a u najgorem slucaju je trebao bar jednu utakmicu dobiti, 2 bi vec bilo ok..

a nista bolje necemo proci ni u naradne 2 a trebaju nam obe pobede..

 

Ma gde je prezadovoljan sastavom ako je cilj ozbiljan plasman u Evroligi i pobeda u finalu ABA, to je nemoguće. Tip je OK i neće da se popiša po svojim igračima. 
 

Luka na moje iznenađenje igra odlično na četvorci i bilo bi glupo da njega kao najboljeg našeg igrača pomera na drugu poziciju ili mu dovodi zamenu. Tobi na petici je mnogo veća rupa. Drugo, nije lako sada naći idealnog igrača. To nam je što nam je, bićemo malo bolji sa Gilespijem, možda još malo bolji ako Nejpir počne da trpa i to je to. Deseto mesto je teško dostižno. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Ne moramo idealnog, ako su se već odlučili da škartiraju Tobija, onda je valjda Birč logična opcija a ne Gilespi.

No, pretpostavljam da Birč ne želi da deli svoje novce lapo-lapo.

 

No, kada sa razmisli dobro, Gilespi i ne zvuči toliko loše.

 

dizzy-gillepsie.jpeg

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Treba nam više igrač kao Gilespi od Tobija. Sasvim OK potez ako stvarno uspeju da uvaljaju Tobija negde. 

 treba nam mesa i mišića u reketu, ali Tobi je bio jedini C  koji može da pogodi spolja, sad smo i tu tanku grančicu odsekli

Link to comment

Gde je uopšte Birč? Imam utisak da je on 3 godine samo povreda za povredom. 

 

Biće dobar Gilespi videćete. Vanredno dobro postavlja blokove, dobar u piku, štitiće obruč ako ga ne odnese promaja u odbrani spoljnih igrača...

 

Ogroman problem sa Mitrom na 4 i ovim našim centrima je što niko tu ni ne pokušava da ubaci šut van reketa. 

 

 

Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 treba nam mesa i mišića u reketu, ali Tobi je bio jedini C  koji može da pogodi spolja, sad smo i tu tanku grančicu odsekli

imamo mitra na 4, on ce da siri spolja.. oh wait..:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

 treba nam mesa i mišića u reketu, ali Tobi je bio jedini C  koji može da pogodi spolja, sad smo i tu tanku grančicu odsekli

 

Tačno, to je jedini argument za njegovu minutažu. Međutim, nije pomoglo to što mu je "može da pogodi" donelo čitave 4 trojke uz 17% preciznosti. Tako može i Kuzmić. 

Edited by kralj
Link to comment
30 minutes ago, Ratamahatta said:

Motley s Kupinda

Ali isto sam mislio i za Bolomboja pa je ispo dobar 

Jos Pengos i 11. mesto je nase 

 

Welcome back.

 

Hoćeš da moderišeš pdf Košarka? :fantom:

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...