Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

25 minutes ago, kralj said:

Nerešeno. Komentator se ponovo rodio.

 

zbog zakucavanja a ne zbog izjednačenja

 

nema potrebe da se truje, Arenini komentatori su pravoverni, bar ovi koji prenose Zvezdu

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, levi said:

 

zbog zakucavanja a ne zbog izjednačenja

 

nema potrebe da se truje, Arenini komentatori su pravoverni, bar ovi koji prenose Zvezdu

 

Pa nije samo tada. Ne smeta meni, samo mi smešno. Isti je komentarisao i protiv Mege. Ako navija za naše, tek onda je lud. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, levi said:

nema potrebe da se truje, Arenini komentatori su pravoverni, bar ovi koji prenose Zvezdu

 

Lik koji je prenosio protiv Mege umalo nije pri kraju preminuo od žalosti kada smo prelomili. Do tada je ostao bez glasa navijajući za Megu.

Link to comment

A šta znam, jeste lepo igrala Mega sa mnogo lepih poteza plus su autsajder sa gomilom mladih igrača. Nije mi bilo neprimereno to što se malo ložio. Danas nisam gledao.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Lik koji je prenosio protiv Mege umalo nije pri kraju preminuo od žalosti kada smo prelomili. Do tada je ostao bez glasa navijajući za Megu.

 

nigđe veze, protiv Mege je prenosio Milan Caković,

https://www.tvarenasport.com/kosarka/aba-liga/6650/vladan-tegeltija-vredao-partizan/news/

 

tzv "Revnosni", prošle godine najveći navijač FMP-a među komentatorima, dok je FMP igrao sexi košarku. ista stvar se ponavlja sa Areninim komentatorima od Edina i Koleta, svi ostrašćeni misle da navijaju protiv njih a oni neguju to da su zaluđenici košarke, oduševljavaju se svakim dobrim potezom, dobrim igračima itd, to sad imitiraju i ovi mlađi što su ih nasledili

  • +1 2
Link to comment

kakav idiot je covic to nema nigde..

dovodi se raspali gilespi umesto raspalog tobija.. ali ne samo to, nego u naradne 3 utakmice u el, nece moci da igra ni gilespi ni tobi.. znaci lik iz godine u godinu pravi samo vece idiotarije..

ako nije mogao da se dovede rang markoishvilija™ i birchevica™, nije trebao niko ni da se dovodi..

kakav raspali gilespi sa 2 poena u proseku i 40% za slobodna.. i to ga jos dovodis h momentu kad ni ne moze da igra naredne 3 u el..:isuse:

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Meni skroz dobar Gilespi, doduše jedva sam ga pola sata sve zajedno gledao. 

 

Svejedno, i sa njim, Mitar ostaje ključni visoki. 

Edited by kralj
Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nije idiot, našli su igača s kojim će da se utale po pola.

najsveziji primer kuzmic, koji ce da leti sa tobijem..

imali vec 5 centara  i produzili kuzmica od 33 godine na jos 2 godine a lik se raspada poslednje 3 sezone, plus nema mesta ni za kls nit bi bio pojacanje za fmp..

 

sada se vise ne bi iznenadio ni da magarcina covic otpusti sabazza i dovede dee bosta, dapache.. missim da su vece sanse da se to dogodi nego da se ne dogodi..:ph34r:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...