Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, MiddleClass said:

Treba li nam Sengelija ili bilo koja druga cetvorka?

 

Lazarevic, Mitrovic, Simonovic, Bolomboj, Tobi, Ilic plus Davidovac (Kuzmic, Raduljica). Ovo je dosta visokih...

 

 

Sa druge strane dvojka treba ko ljeba

 

ja ovde ne vidim ni jednu 4ku, pogotovo ne stratnu, samo nekoliko igrača koji mogu da pomognu na 4

 

znači treba i 2 i 4, i to koji će da nose ekipu a ne epizodisti

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Crta se Šengelija. Duško obožava da gradi igru oko dominantne četvorke.

 

Mislim da je tu najveće pitanje u kakvom je on zaista fizičkom i zdravstvenom stanju, tj da li je u mogućnosti da izgura sezonu.

Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mislim da je tu najveće pitanje u kakvom je on zaista fizičkom i zdravstvenom stanju, tj da li je u mogućnosti da izgura sezonu.

Ako se zbog toga ne odluče za njega, verujem da će se gledati u smeru NBA. Kaminski je dobra opcija na primer. Ne znam kakva je situacija sa Šamanićem, mislim da je on već zreo za ozbiljan EL nivo.

 

E da, Šabaz uopšte nije loš defanzivac.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ako ova dva igrača budu ono što trebaju biti, neulazak u TOP 8 biće ogroman neuspeh, a pretenzije ka F4 veoma zasnovane.

 

Uh :D ne znam zašto praviš pritisak, mi se i tako ne ložimo na top8.

Ti si već u glavi sklopio kako to treba da izgleda, pa eto fale nam još "2 igrača". U stvarnosti kada dovodiš 10 novih igrača to baš i ne funkcioniše tako da staviš na papir njihovu zamišljenu individualnu vrednost i očekuješ da oni razbijaju na osnovu te tvoje vizije. Treba od toga napraviti nekakav tim, a to obično ide teško kad se ovako random nagomilavaju igrači. Pa dok se to uklopi, pa dok 2-3 promašaja zamenimo u doselekciji, itd. Neće to baš ići tako lako, kao što nikada i ne ide sa Čovićem jer tu nema vizije i ozbiljnosti.

  • +1 4
Link to comment

I Evroliga se sprda sa nama, kažu "admine na društvenim mrežama, da li si se umorio od silnih objava" lol

Košarkaški Al-Hilal u nekada košarkaškoj zemlji.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, Milošica said:

Ako se zbog toga ne odluče za njega, verujem da će se gledati u smeru NBA. Kaminski je dobra opcija na primer. Ne znam kakva je situacija sa Šamanićem, mislim da je on već zreo za ozbiljan EL nivo.

 

E da, Šabaz uopšte nije loš defanzivac.

 

Kaminski ce u Makabi verovatno..

Link to comment

Ima sigurno 8 timova sa boljim timom od Zvezdinog. Ne znam kako bi 9. mesto bilo neuspeh, pa još i ogroman. 

 

Druga je stvar upitnost takve stratrgije. 

Edited by kralj
Link to comment
Just now, kralj said:

Ima sigurno 8 timova sa boljim timom od Zvezdinog. Ne znam kako bi 9. mesto bilo neuspeh, pa još i ogroman. 

 

Druga ne stvar upitnost takve stratrgije. 

 

Mi ne znamo kakav ćemo tim imati. Zasad znamo koga smo doveli. Kkp može da pretpostavi kakav će tim imati jer su sačuvali kičmu i sad još dodaju ekstra kvalitet u vidu oca Mirotija. Ovo naše bogotac ne može da pretpostavi kako će izgledati. Možda budemo u top8, ali realnije je top14.

Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Ima sigurno 8 timova sa boljim timom od Zvezdinog. Ne znam kako bi 9. mesto bilo neuspeh, pa još i ogroman. 

 

Druga je stvar upitnost takve stratrgije. 

 

Ako se dovedu još ta dva projektovana pojačanja i ako tim klikne, neće biti 8 timova sa boljim rosterom, 6 max

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Mi ne znamo kakav ćemo tim imati. Zasad znamo koga smo doveli. Kkp može da pretpostavi kakav će tim imati jer su sačuvali kičmu i sad još dodaju ekstra kvalitet u vidu oca Mirotija. Ovo naše bogotac ne može da pretpostavi kako će izgledati. Možda budemo u top8, ali realnije je top14.

 

Gledajući renome i individualni kvalitet igrača. Na sve to, svakako je otežavajuća okolnost to što ni dva od ovih 7-8 glavnih igrača nema sezonu ni zajedno ni sa trenerom. Dobro je da se tim ranije formira, al ide i svetsko prvenstvo, imaćemo tamo verovatno bar 3-4 predstavnika. 

Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

 

Gledajući renome i individualni kvalitet igrača. Na sve to, svakako je otežavajuća okolnost to što ni dva od ovih 7-8 glavnih igrača nema sezonu ni zajedno ni sa trenerom. Dobro je da se tim ranije formira, al ide i svetsko prvenstvo, imaćemo tamo verovatno bar 3-4 predstavnika. 

 

Pa da, imaš li ti ikakvu predstavu kako ćemo izgledati kada na terenu bude petorka recimo Napier, Nedović, Gidra, Simonović, Bolomboj. Ja apsolutno nikakvu predstavu nemam. Ili za bilo koju našu petorku.

Link to comment

Да, може се рећи да је екипа матора.

Са друге стране ово све је толико добро да се једноставно бојим да неће дуго да траје.

Link to comment

Moći ćemo da s *nekakvom* sigurnošću najavljujemo bolji plasman ako nakon neke solidne EL sezone sačuvamo sve igrače koje budemo hteli, rešimo se onih koji su podbacili i nadogradimo ih još kvalitetnijim.

 

Trenutno nemamo pojma kako će se ovaj novi sastav pokazati na parketu, kako će izgledati kad se kompletira i da li će se kompletirati do početka sezone ili ćemo provesti mesece krpeći neku poziciju. Nismo još uvek favorit ni za ABA, kamo li za top 8. Polako.

Link to comment
4 minutes ago, Wilde said:

Trenutno nemamo pojma kako će se ovaj novi sastav pokazati na parketu, kako će izgledati kad se kompletira i da li će se kompletirati do početka sezone ili ćemo provesti mesece krpeći neku poziciju. Nismo još uvek favorit ni za ABA, kamo li za top 8. Polako.

Ovo drugo je možda i lakše :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...