Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

52 minutes ago, Milošica said:

Da li bi ga voleo kod vas?

Iskreno...sta znam...Mirotica svakako ne treba ispustiti ako imas priliku da ga dovedes, a sa druge strane, pitanje je kako bi Ivanovic sve to uklopio.

Link to comment

Treba li nam Sengelija ili bilo koja druga cetvorka?

 

Lazarevic, Mitrovic, Simonovic, Bolomboj, Tobi, Ilic plus Davidovac (Kuzmic, Raduljica). Ovo je dosta visokih...

 

 

Sa druge strane dvojka treba ko ljeba

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment

Sa Lazarevicem se valjda rastajete, zato je doveden Deda..

 

I sa Ilicem isto..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Hroničar said:

Iskreno...sta znam...Mirotica svakako ne treba ispustiti ako imas priliku da ga dovedes, a sa druge strane, pitanje je kako bi Ivanovic sve to uklopio.

 

Ne rece li ti pre neki dan ovo?

 

"Imamo Teodosica, ako dodje Nejpir i Sengelija i eventualno Lojd, posto vidim da se on pominje, po meni je to odlicno izbalansirana ekipa koja moze bukvalno sa svakim da se pobije. Bolje ovako nego da spucamo trecinu budzeta samo na Mirotica."

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Hroničar said:

pitanje je kako bi Ivanovic sve to uklopio.

već sad ima dosta potencijalnih problema sa uklapnjem u svoj sistem sa šabazom, teom, nedovićem(raduljicom)

Link to comment

Ako dodju jos Sengelija i Lojd trebace 4 lopte i 3 svlacionice 

Mada ne verujem, prvom ce trebati ausvajs kod nadleznih™ zbog antirusland stavova

Edited by Plajvi
Link to comment
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sa Lazarevicem se valjda rastajete, zato je doveden Deda..

 

I sa Ilicem isto..

 

I sa Topicem isto. Znaci treba dvojka i kombo bek...

Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Treba li nam Sengelija ili bilo koja druga cetvorka?

 

Lazarevic, Mitrovic, Simonovic, Bolomboj, Tobi, Ilic plus Davidovac (Kuzmic, Raduljica)

 

 

Sa druge strane dvojka treba ko ljeba

 

Za Lazarevica svakako nema mesta, pominje se odlazak u Igokeu. Ilic ce na pozajmicu, Kuzmicu istekao ugovor, Radule penzija.

 

Nejpir Teodosic

Nedovic Hanga

Gedraitis Davidovac Lazic

Sengelija Simonovic

Tobi Bolomboj Mitrovic

 

Mislim da ce biti ovako, Davidovac gro minuta na 3, a Hanga na 2, prilicno je komplementaran sa Nedovicem. Nisam siguran da ima lufta za jos jednu dvojku, posebno kalibra Lojda, to bi Lazica izbacilo iz 12, Hangu pomerilo na 3, a Davidovca svelo na marginalnu ulogu

Link to comment

Ovo sada su već vlažni snovi.

 

Šabac™ je nakon Kampaca najbolji evropski plej, ofanzivno i najbolji, nešto manji impact na čitav tim nego što ima Kampaco.

No, pošto je jasno da njega nismo mogli da zadržimo, Šabaz je aposolutno najbolja moguća zamena sa tla Evrope. Izbalansirana je i centarska linija, pozicija tri takođe, ostaju još dva koraka da se kompletira ovaj tim tako da se može bukvalno suprostaviti svima u EL.

 

- startna četvorka

- startna dvojka

 

Četvorka bi morala biti igrač ranga Šengelije, i sem njega ne vidim u stvari (u Evropi) drugog igrača (Mirotića ne računam) koji bi mogao na njegovo mesto. Iskreno se nadam da ćemo ga potpisati.  S druge strane, ne znam u kakvom je zdravstvenom stanju, je li se oporavio od povreda?

 

Nedostaje i startni bek, koji avaj, MORA biti dvosmeran igrač, dakle neko koga neće biti moguće ostaviti samog na liniji za tri poena, a koji će biti jednako dobar i u odbrani. Tu se opet crta neko Lojdoliki igrač, taj tip, jer inače opet nećemo imati izbalansiran tim.

 

Ako ova dva igrača budu ono što trebaju biti, neulazak u TOP 8 biće ogroman neuspeh, a pretenzije ka F4 veoma zasnovane.

 

Glavni problem bi kao i obično, bio nedostatak kontinuiteta.

  • +1 1
Link to comment
36 minutes ago, FPLS said:

 

Za Lazarevica svakako nema mesta, pominje se odlazak u Igokeu. Ilic ce na pozajmicu, Kuzmicu istekao ugovor, Radule penzija.

 

Nejpir Teodosic

Nedovic Hanga

Gedraitis Davidovac Lazic

Sengelija Simonovic

Tobi Bolomboj Mitrovic

 

Mislim da ce biti ovako, Davidovac gro minuta na 3, a Hanga na 2, prilicno je komplementaran sa Nedovicem. Nisam siguran da ima lufta za jos jednu dvojku, posebno kalibra Lojda, to bi Lazica izbacilo iz 12, Hangu pomerilo na 3, a Davidovca svelo na marginalnu ulogu

 

Lol samo trojica ispod 30 godina

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...