Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

23 minutes ago, MiddleClass said:

Kasni doselekcija :)

 

 

Steta jbg. Odbijamo da umremo, ali na kraju se nekako ipak samoubijemo. 

 

Pada Baskonija. Mitar skoluje Cimu Monekea mmw

Ovo što sam vas gledao do sad se dosta ponavlja. Teo povuče, neko se pridruži, dodjete do neizvesne završnice i onda Teo verovatno od umora ne može dalje i sledi poraz. Da je nešto mlađi ili manje pljuga da je trošio taman bi ostalo i za tu smirenu završnicu. Ovako je malo kvaka 22, treba ti Teo da bi bio u igri, ali ako ti je u igri na samom kraju onda si u problemu, ali opet kako da ga vadiš kada dobro igra do tad? Vrzino kolo.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, MiddleClass said:

Kasni doselekcija :)

 

 

Steta jbg. Odbijamo da umremo, ali na kraju se nekako ipak samoubijemo. 

 

Pada Baskonija. Mitar skoluje Cimu Monekea mmw

 

Pući ćemo 20 razlike.

Link to comment
30 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Pući ćemo 20 razlike.

toliko ce biti do poluvremena..

srecom™ i u petak radim nocnu, pa se necu bar drugo poluvreme nervirati..:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Par crtica iz Valensije...

Prvo da krenem od samog grada, ljudi moji, ovo je bajka i sa pravom kazu da je Valensija jedan od najlepsih, ako ne i najlepsi grad u Evropi. Takva opustencija, trgovi, parkovi, zelenila na svakom koraku...ma ludilo...Ko nije bio, najtoplija preporuka.

Sad malo o utakmici...Sto neko rece, sve Zvezdine utakmice su preslikane, krenemo uzasno, prvo poluvreme 56 poena, stekao sam utisak da sam usao na teren da igram, da bi i j metnuo bar jedno dve trice u prvom poluvremenu koliko je odbrana bila uzasna. Drugo poluvreme dosta bolje i bas steta zbog one trojke na kraju...

Atmosfera u hali totalno penzionerska, prosecna starost na tribinama 65 godina. Drugari i ja imali karte za gornji prsten, sisli na poluvremenu dole, skoro do nase klupe na prazna sedista i odmah krece drukanje od domacih simpatizera da tu nisu nasa mesta, pa nas je obezbedjenje udaljilo i sprovelo do nasih navijaca.

Idemo dalje, sutra Madrid, pa u petak Vitorija, putovanje kroz Spaniju se nastavlja. 

 

Edited by Hroničar
  • +1 9
Link to comment

Nisam gledao al vidim u Valensiji još jedan dan mrmota, još jedna u nizu istih utakmica.

Vučićevi izbori i Terzino fudbalsko prvenstvo postali daleko neizvesniji i interesantniji nego igranje kkcz u EL.

Edited by Nikodije
Link to comment

Je li? Posto je igranje u EL i pobedjivanje bas laka i rutinska stvar? 

 

Imati pozitivan bilans (prost odnos pobeda i poraza) u jednoj EL sezoni je zajebana rabota i za vece i skuplje timove od beogradskih, sa svim tim duplim kolima, domacim prvenstvima itd. Partizan u f4 sezoni nije imao pozitivan bilans (11-11), nema nikakvih garancija nizasta. Zvezda je apsolutno konkurentan tim i ove sezone (kao i prosle) i gomila se utakmica zavrsi sa jednim posedom razlike, gde je falio mozda jedan ofanzivan skok ili tako nesto, gde razliku na kraju cini dal ce lopta od obruca da se odbije o tablu i udje u kos, ili ce da se odbije nazad u polje. Gledate svoj tim ravnopravan u EL i uzivate u dobroj kosarci, zapravo najboljoj kosarci koja postoji u evropi, gledate asove poput teodosica i ostalih, neki put dobiju, neki put izgube, teraj dalje, sezona se obracunava u maju. Stalno neko kukanje, kao da imate 7 vezanih El titula pa sad kao sta je ovo, raspad sistema. Isto i na drugoj strani, panteru da se oduzme traka, ovaj nema pojma, koja stetocina, bla bla... Daj bre. 

Pa kaze neko skup je tim, skupi igraci, mora bolje, a sta nije skupo danas? Sve je skupo. 

  • +1 5
  • Wub 1
Link to comment

I odlicna je zivotna distrakcija - back-to-back tekme, nekad i u istom danu, volem da gledam i nase i vase 

Pre sam umesto vas gledao Darusafaka-Bamberg i tako to, ove 2 sezone su praznik i odlicna zajebancija 

Edited by Ratamahatta
  • +1 3
Link to comment

Zabavno je i ovako ali jeste malo frustirarajuće kada se veliki broj utakmica izgubi na isti način u još jednoj godini u nizu u kojoj već oko nove godine izgleda da nam treba čudo za plejof. Ja sam se prvi put ove godine izložio da možemo nešto značajnije da uradimo. Solidan budžet za EL standarde uz drugu godinu ozbiljnog trenera i delovalo mi je da ćemo napraviti iskorak™. Imao sam u mašti Nejpira koji je ubica, top 3 bekova Evrolige, Tea kakav i jeste sada, Jaga koji je vihor koji unosi totalni haos, Tobija koji je ubitačan iz popa, rola i na strani pomoći, Simonovića koji se etablira kao igrač uporediv sa Petruševim, Gidru koji kažnjava svako skupljanje sa njega i kida u skoku, kontri i odbrani…Šteta što nije Topić ostao, to bi celu stvar načinilo zanimljivijom. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Mislim da nam je u zadnjih par sezona odnos pobeda i poraza u neizvesnim zavrsnicama izmedju 10 i 15%, ne vise. A uzorak je veliki, mnogo drama je tu bilo. Prosto smo najluzerskija ekipa u Evroligi, ovi Lioni i Bamberzi se ne racunaju jer ljudi ni nemaju nikakve ambicije i znaju da ce biti kante za napucavanje a mi pred svaku sezonu kao nesto nasiljimo kurac i bude neke borbe ali 9/10 neizvesnih meceva useremo svetski, nema nikog da iskoci i pokaze muda, umemo i prednost stoka razlike da prospemo, sve radnje radimo, primamo ga na razne nacine... Svaka cast i upravi i trenerima i igracima, nije to mala stvar. 

  • Wub 1
Link to comment

Prošlog vikenda sam drugaru rekao da gubite od Valensije, a dobijate Baskoniju. On se naravno nije složio i rekao je obrnuto.

 

Prvi su imali 5 vezanih poraza i prekinuli su crnu seriju na domaćem terenu, a drugima mislim da ćete vi pokvariti skor 6-1 od dolaska Duška.

Edited by Milošica
Link to comment

Baskonija je juce dobila Fener, da se nismo cimali u drugom poluvremenu, misleo bih da smo pustili kako bi u petak napali pobedu u Baskoniji, ali ovako per ce biti 0/2 na ovoj turneji, i onda smo na 4/9 kao vi prosle godine...

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pustanje je tek znak luzerstva.

 

Zvezda generalno bolje igra utakmice gde se unapred ne racuna na pobedu..

 

Uci u utakmicu kako smo usli, primili 56 poena za poluvreme, je jos veci znak luzerstva, 5 promasenih slobodnih u 1/4, gde je tu koncentracija?

 

Ja barem od Zvezde sem protiv Partizana nikada ne ocekujem pobedu, maksimum je da se nadam :D

Link to comment

Ništa novo od sakate prve pratilje.

Dok nas grobari dobronamerno hvale i teše sve ide po planu, sada smo negde između bikinija i večernjih toaleta.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, MocaVukotic said:

Je li? Posto je igranje u EL i pobedjivanje bas laka i rutinska stvar? 

 

Imati pozitivan bilans (prost odnos pobeda i poraza) u jednoj EL sezoni je zajebana rabota i za vece i skuplje timove od beogradskih, sa svim tim duplim kolima, domacim prvenstvima itd. Partizan u f4 sezoni nije imao pozitivan bilans (11-11), nema nikakvih garancija nizasta. Zvezda je apsolutno konkurentan tim i ove sezone (kao i prosle) i gomila se utakmica zavrsi sa jednim posedom razlike, gde je falio mozda jedan ofanzivan skok ili tako nesto, gde razliku na kraju cini dal ce lopta od obruca da se odbije o tablu i udje u kos, ili ce da se odbije nazad u polje. Gledate svoj tim ravnopravan u EL i uzivate u dobroj kosarci, zapravo najboljoj kosarci koja postoji u evropi, gledate asove poput teodosica i ostalih, neki put dobiju, neki put izgube, teraj dalje, sezona se obracunava u maju. Stalno neko kukanje, kao da imate 7 vezanih El titula pa sad kao sta je ovo, raspad sistema. Isto i na drugoj strani, panteru da se oduzme traka, ovaj nema pojma, koja stetocina, bla bla... Daj bre. 

Pa kaze neko skup je tim, skupi igraci, mora bolje, a sta nije skupo danas? Sve je skupo. 

 

moco, mislim da svake godine ispalis ovaj post bar jednom, a nekada i cesce

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...