Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

lazic cetiri suta, ilic kamenko iz naftalina uzme dva suta za tri, a sabac za 21 minut jedan sut za dva.. pa brateu ako ti se ne igra izadji iz ugovora i odmaraj po amerikama, ako protiv cibone nisi isao da trazis™ sut, protiv koga ces? :covid19:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Dobro je da se Tobey raspucao izvana, Rokas 3/4 za 3 pred duplo gostovanje u Španiji. Mrski Sahabazz 7 asista (opet debilčine počele zviždati u zadnjem minutu).

Link to comment

Mislim da Šabaz neće forsirati šuteve sve dok nosi masku. Inače, klasična utakmica koja se odrađuje, Cibona je suviše bedna da bi se nešto moglo zaključiti iz ove igre.

Link to comment

Kako je lepo kada imas iza sebe organizaciju kao sto je Udruzenje kosarkasa Evrolige koja (sa pravom) stiti tvoja prava i interese u odnosu na klub, a ti mozes da "igras" intenzitetom kao da si na kosu iznad garaznih vrata na prilazu svoje luksuzne kuce koju placas milionskim profesionalnim ugovorom.

  • +1 4
Link to comment

Kao poluprijateljska,  vidi se svjesni i jedni i drugi razlike kvaliteta pa se nešto  nisu ni upinjali,  glupo je ovo zviždanje Nejpiru on je sigurno dobar igrač a to ako se ne uklopi sa ovim sastavom to je neka viša sila, zato ga ne treba frustrirati dok se ne pronađe ili u timu ili van njega.

Link to comment

I posle pokusavate da mi opravdate Zvezdinu publiku...Ej, da se zvizdi svom igracu na 30 razlike, kakav god da je...Stvarno nemam reci, mozda i ne zasluzujemo da igramo Evroligu obzirom kakvu publiku imamo. Naravno da nisu svi takvi, ali stvarno neke reakcije ne razumem.

  • +1 5
Link to comment
36 minutes ago, Hroničar said:

I posle pokusavate da mi opravdate Zvezdinu publiku...Ej, da se zvizdi svom igracu na 30 razlike, kakav god da je...Stvarno nemam reci, mozda i ne zasluzujemo da igramo Evroligu obzirom kakvu publiku imamo. Naravno da nisu svi takvi, ali stvarno neke reakcije ne razumem.

Čobani i budale.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...