Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Opet o Šabazu i obaranju energije :isuse:, postaje malo dosadno, konačno je baš pokazao napredak u odnosu na prethodni period, ali ne vrijedi, slušajmo glupog Plavšića. sreća pa sam gledao na drugom kanalu.

Najskuplji igrac pokazao napredak, nije bio standardno najgori u ekipi zahvaljujući Gidrinoj partiji. Hajde da budemo srecni sto se malo iscimao u odbrani. 

  • Wub 2
Link to comment
7 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

@samo_opusteno Čovječe raduj se malo pobjedi, pa onda opet po Šabazu. Šta još kaže Plavšić? Mislim o Šabazu, to je najinteresantnije.

Nisam sa tobom diskutovao o Sabazu, a o radovanju ne može da mi govori najveci pljuvac na fkcz temi u svim onim godinama dobrih rezultata. 

Iskuliraj sa dziberisanjem i zavodjenjem reda. 

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Ide mi na kurac više Plavšić, a nekad sam ga baš gotivio.

Isto. Covek vise nije novinar vec trener. On sad prica ko sta i kako. Bukvalno sam rekao da cu gasiti ton na svakoj sledecoj utakmici. Jel u nekom hajpu, da li ga neko placa😅, sta se desava sa tim covekom?

  • +1 2
Link to comment

Generalno qrton igra kao i uvek. Samo kao i fener su oslabljeni.  Mi kad izgradimo akciju za tri, svi promase, ali ovi demoni kad udju u Nemanju i Tea..sta oni rade, boze dragi. Ipaj je Sveropulos izmenio Nedu kad je lik krenuo da igra sam protiv svih.

 

Mitrovic odlican sa Bolombojem. Neda i Tea su danas imali svoj dan., ali vec u Spaniji dolaxi otreznjenje jer Valensija igra odlicnu timsku kosarku sa dugackom rotacijom i tu nam je kraj. Dajte nam u Beograd osakacene sa povredom i mi cemo pobediti!!

  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment

Ja sam očekivao da Mitrović profitira od saradnje sa Teodosićem, ali on igra nestvarno i bez Tea.

 

Kenjate za Plavšića, čovek ima oči i govori šta vidi na terenu. A Šabaz je i večeras bio loš. Tobi je konačno pokazao nešto. Hajde da nastavi tako.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...