Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Wilde said:

Stvar je u perspektivi. U Argentincima smo izgubili dva dokazana igrača ekstra klase. Dovodimo mahom igrače na zalasku karijere ili sa kraja klupe drugih timova. Trenutno u timu nemamo nikoga ko podiže celu ekipu na viši nivo. Na tri postojeća centra doveli smo preko noći još tri, a na kecu i dvojci imamo po jednog igrača. To su sve legitimni razlozi za brigu, naročito imajući u vidu da Partizan pokušava da dovede igrače ranga Mirotića i Dragića.

 

S pozitivne strane, većina pojačanja imaju visok igrački IQ, dobili smo raznovrsnu centarsku liniju, dobru osnovu za igru koja se mnogo oslanja na pik. Mnogo zavisi od toga kime ćemo popuniti bekovske pozicije, a tu moramo da se otvorimo za kvalitet. Kampaca nije bilo realno da zadržimo, ali šteta je što nismo uspeli da produžimo ni Vildozu. Nejpier je verovatno najbolja dostupna opcija, ali nadam se da plan nije da dovedemo samo njega i krpimo dvojku Hangom do decembra.

Ajde Kampaco, ali bas da je Vildoza odusevio, generalno gledano, i nije i on mi je bas veliko razocarenje. Kazes da dovodimo mahom igrace na zalasku karijere, a kao pozitivu pises kako Partizan hoce Dragica, a covek ima 37 godina. Svaka cast za Dragicevu karijeru, ali nisam siguran da on moze da pruzi to sto je igrao ranije. 

Sta znam, izmedju toga da pljunemo skoro 4 miliona po sezoni za jednog igraca i da dovedemo vise njih za manje pare, ja biram ovu drugu opciju.

Link to comment
3 minutes ago, Hroničar said:

Ajde Kampaco, ali bas da je Vildoza odusevio, generalno gledano, i nije i on mi je bas veliko razocarenje. Kazes da dovodimo mahom igrace na zalasku karijere, a kao pozitivu pises kako Partizan hoce Dragica, a covek ima 37 godina. Svaka cast za Dragicevu karijeru, ali nisam siguran da on moze da pruzi to sto je igrao ranije. 

Sta znam, izmedju toga da pljunemo skoro 4 miliona po sezoni za jednog igraca i da dovedemo vise njih za manje pare, ja biram ovu drugu opciju.

 

da dragic moze da pruza sto i ranije, bio bi startni plej u nba. naravno da ne moze sa 37 godina, ali i takav bi bio upgrade za svaku ekipu u evropi. 

  • +1 2
Link to comment

Nikodije je poentirao. Zvezda ako dovede afirmisanog igrača, to je ili zato što je ponudila više od konkurenata ili zato što ga nijedan konkurent nije hteo. 

Alternativa je da se borimo sa neafirmisanim igračima, mladim igračima koje razvijamo i strancima koji su sve samo ne prekaljeni EL igrači poput Hange. Čak je i ok imati 1-2 takva, al mi ceo tim pravimo na tu temu. 

 

 

 

Link to comment

inace, beri je pisao o adamu hangi jos pre tipa 15 godina na rahmetli kkcz forumu, dobro se toga secam. proverio sam,hanga je tada igrao u jebenom madjarskom albakompu. znaci rendom forumas amater bolje skautira igrace nego menadzment zvezde. svaka cast @BarryWhite

Edited by Nikodije
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

inace, beri je pisao o adamu hangi jos pre tipa 15 godina na rahmetli kkcz forumu, dobro se toga secam. proverio sam,hanga je tada igrao u jebenom madjarskom albakompu. znaci rendom forumas amater bolje skautira igrace nego menadzment zvezde. svaka cast @BarryWhite

Kad god se spomene Hanga svih ovih godina setim se Barryija i tog skautiranja :)

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Previše se priča o Šabazu, tako da je realno da se izjalovi. Ostala inostrana pojačanja su završena u potpunoj tišini, niko nije imao pojma da dolaze

 

Upravo. Sahbaz je bio dimna zavjesa da zavrsimo Bolomboja :fantom:

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Wilde said:

Dalibor Ilić navodno ide na jednogodišnju pozajmicu.

Seniorska karijera sa Crvenom Zvezdom mu ide identicno kao Rileotova. Pozajmica sa koje se nikada vise nece vratiti:)

Link to comment
5 minutes ago, ducca said:

Ode Mirota kod groblja. Krivim insajdere za ovaj krah :mad:

 

Ocekivano. Svaka odluka u karijeri mu je bila "kosarkaska"... i to ne samo u klupskoj :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...