Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, booyaka said:

Šabac deluje bolje nego na prethodnim utakmicama, i to na oba kraja terena.

Ma jok, Larkin se igra protiv njega, malopre ga u 2 koraka ostavio 3 metra. U napadu malo agresivniji, jedino to. 

Edited by samo_opusteno
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Ma jok, Larkin se igra protiv njega, malopre ga u 2 koraka ostavio 3 metra. U napadu malo agresivniji, jedino to. 

Agresivan je na liniji dodavanja, stalno na granici ukradene lopte i lepo se probija kroz blokove.

Link to comment

Kad je Teo uzeo onu trojku u petoj sekundi napada (i pogodio) znao sam da ovo gubimo. 

Ova ekipa nosi neku budjavu energiju i da se ne ponavljam ali pola ih je zrelo za otpis. Trebas biti bas tezak kreten da dovedes ovoliko matorih role igraca. 

  • +1 1
Link to comment

Ja nemam nikakav problem sa šutem u petoj sekundi, ali mi fali tečnija igra u napadu, da igrač češće ostaje sam na šutu spolja (i da pogađa).

S druge strane, imamo nekoliko presečenih lopti i lakih poena iz kontri.

Fali i malo objektivnije suđenje, previše 50/50 situacija su sudili u njihovu korist.

Link to comment

Ne možda bez odbrane, ne vrijedi, džaba. Mogao je vala i Stef dobiti koji minut na Clyburnu, a valajlo bi više napasti Jonesa dole, ali to osim Luke, nema ko. On jedini od vidokih ima leđnu tehniku. I Rokas nam se lagano ukanalio.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Lord Stef said:

Nesto sam propustio, ko je bre ovaj Majk Daum?

nakon povrede wilisa doveli ga nakon dva dana.. mi jos uvek 3 meseca vagamao(t)

Edited by Shaq
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...