Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, MiddleClass said:

 

Nesa Ilic ljetos na Rosama mi je rekao da je Partizan u prednosti par pobjeda u EL u odnosu na nas jer ima preko Zoca pristup sudijama i moze da zavrsi sudjenje kovertom. Ali to nije pricao u smislu neposteni Partizan, a mi posteni vec mi je kukao da bi mi isto tako ali smo mali i ubogi i nemamo pristup sudijama :fantom:

 

isto mi je visoki funkcioner kkcz pričao na početku prošle sezone još pre nego što je robija aktivirao suđenje u EL

 

izdiktirao je budžete za suđenje sa kojim je ovaj osvajao titule u EL sa fenerom i paom.

 

da ne mogu da ubede čovića da ne može da se igra košarka sa ambicijama u EL a da se ne odvoji pola do milion evra iz budžeta

 

ali ovaj ne pristaje.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, MiddleClass said:

 

Nesa Ilic ljetos na Rosama mi je rekao da je Partizan u prednosti par pobjeda u EL u odnosu na nas jer ima preko Zoca pristup sudijama i moze da zavrsi sudjenje kovertom. Ali to nije pricao u smislu neposteni Partizan, a mi posteni vec mi je kukao da bi mi isto tako ali smo mali i ubogi i nemamo pristup sudijama :fantom:

Mnogo je ovo kompleksno za naše vrle posetioce. Poiskakaće im osigurači. Krv iz nosa, para na uši. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

isto mi je visoki funkcioner kkcz pričao na početku prošle sezone još pre nego što je robija aktivirao suđenje u EL

 

izdiktirao je budžete za suđenje sa kojim je ovaj osvajao titule u EL sa fenerom i paom.

 

da ne mogu da ubede čovića da ne može da se igra košarka sa ambicijama u EL a da se ne odvoji pola do milion evra iz budžeta

 

ali ovaj ne pristaje.

 

A jbg, Coviculegendo ne pristaje na taj sns manir. Kad ga Vucic napokon ocera i postavi nekog poslusnika i mi cemo zavrsavati kovertom. Lipsi magarce... :fantom:

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

Zašto?

Menjaju se žene, deca, izdaju se prijatelj i braća, ali promena kluba je no-no?

Od malena sam naučio da navijam za Zvezdu i nema teorije da promenim klub. Kako ko, ja ne menjam ženu, decu i ne izdajem braću i prijatelje.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Mnogo je ovo kompleksno za naše vrle posetioce. Poiskakaće im osigurači. Krv iz nosa, para na uši. 

 

 

nije to informacija od značaja za robijine svedoke

 

hehe opet ćemo morati da navijamo za najveće skotove kad dođe vreme za odučavanje na primer real, barsa i slično.

Edited by Eleniko
Link to comment

Zaboravio je tu kovertu u Pireju i Istanbulu.

 

Ili kad se lomila EL prošle sezone oko odluke za Pantera.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ili kad se lomila EL prošle sezone oko odluke za Pantera.

 

što oko odluke za pantera, koliko se sećam igrao je na 3 tekme što je bilo dovoljno, dali su vam šansu

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

što oko odluke za pantera, koliko se sećam igrao je na 3 tekme što je bilo dovoljno, dali su vam šansu

A dobro, znači i ti se sprdaš sa Midlom :D

Link to comment
16 minutes ago, Eleniko said:

 

isto mi je visoki funkcioner kkcz pričao na početku prošle sezone još pre nego što je robija aktivirao suđenje u EL

 

izdiktirao je budžete za suđenje sa kojim je ovaj osvajao titule u EL sa fenerom i paom.

 

da ne mogu da ubede čovića da ne može da se igra košarka sa ambicijama u EL a da se ne odvoji pola do milion evra iz budžeta

 

ali ovaj ne pristaje.

 

Meni je jedan visoki funkcioner kkcz rekao da pare koje covara dobije za sudije, kurve i drogu uglavnom sam potrosi. Bio je i preterao, pa je zato imao zdravstvene probleme prosle sezone. Zato je sada skrajnut, pa bi trebalo da imate bolje sudjenje. Osim ako i ovi novi clanovi upravnog odbora ne budu za sebe uzimali..

  • Haha 5
Link to comment

ako je vređanje trol i provokacija jedini razlog bivstvovanja na komšijskoj temi, onda treba da se povuku

 

pod tim uslovima svako u svoj obor, kao što smo mi cigani već i pokazali.

Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

ako je vređanje trol i provokacija jedini razlog bivstvovanja na komšijskoj temi, onda treba da se povuku

 

pod tim uslovima svako u svoj obor, kao što smo mi cigani već i pokazali.

Nemoj, neko će od komšiluka pročitati da se mi povlačimo u luksuznu vilu u Malibuu a oni u svinjac u nekom selu pored Čačka.

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Eleniko said:

 

isto mi je visoki funkcioner kkcz pričao na početku prošle sezone još pre nego što je robija aktivirao suđenje u EL

 

izdiktirao je budžete za suđenje sa kojim je ovaj osvajao titule u EL sa fenerom i paom.

 

da ne mogu da ubede čovića da ne može da se igra košarka sa ambicijama u EL a da se ne odvoji pola do milion evra iz budžeta

 

ali ovaj ne pristaje.

 

e ako ti je visoki funkcioner kkcz pričao, onda je sigurno tako :thumbsup:

 

Link to comment
14 minutes ago, Eleniko said:

ako je vređanje trol i provokacija jedini razlog bivstvovanja na komšijskoj temi, onda treba da se povuku

 

pod tim uslovima svako u svoj obor, kao što smo mi cigani već i pokazali.

Na gluposti i neistine o suđenju, kovertama i tako dalje, još sa sve onom kvazi objektivnom ogradom kako se to radi ali smo "mali i ubogi pa ne možemo", naravno da treba odgovoriti.

 

Dal je smešno skakati preko foruma na te priče i gubiti vreme u odgovorima, možda jeste, ali to je potpuno druga stvar. Najčešće oni koji glume kvazi uzvišenost i kul pristup zapravo uopšte nisu takvi.

 

 

 

 

Edited by Milošica
  • +1 8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...