Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa nije to do nas već je takav tim. 

Oni su do juče bili na jednu pobedu ispred nas, što može da se desi i posle večerašnje utakmice, dobili su juče i svi odreda pričaju kako im je ovo prekretnica sezone, svi nabrijani maksimalno, a mi...ako dobijemo večeras, biće opet ravna linija, nekako smo totalno ravnodušni, eno na jednom drugom forumu već planiraju kako ćemo imati skor 3-10. Nekako se u vazduhu oseća da je podrška ekipi vrlo mlaka. 

  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Oni su do juče bili na jednu pobedu ispred nas, što može da se desi i posle večerašnje utakmice, dobili su juče i svi odreda pričaju kako im je ovo prekretnica sezone, svi nabrijani maksimalno, a mi...ako dobijemo večeras, biće opet ravna linija, nekako smo totalno ravnodušni, eno na jednom drugom forumu već planiraju kako ćemo imati skor 3-10. Nekako se u vazduhu oseća da je podrška ekipi vrlo mlaka. 

 

Podrška treba da bude u skladu sa igrama. Vernost po svaku cenu je tipičan izraz primitivizma (ili bar infantilnosti) , a u određnom broju slučajeva i zahtev radnog mesta. Od svih mogućih navijača na svetu našao si jedinu veću bagru od ovih naših da se na njih ugledamo. 

 

Ništa gore od pune hale ovaca koji tripuju neku aktivnu ulogu u utakmici. Uvek prezir prema navijačkoj kulturi koje intonaciju dobija sa bubnja, a ne sa parketa. Sreća pa ti borci ne idu u pozorište, tripovali bi da nije njih i njihovih prostačkih pesama i pesničenja, ne bi bilo hepi enda. 

 

 

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, kralj said:

 

Podrška treba da bude u skladu sa igrama. Vernost po svaku cenu je tipičan izraz primitivizma (ili bar infantilnosti) , a u određnom broju slučajeva i zahtev radnog mesta. Od svih mogućih navijača na svetu našao si jedinu veću bagru od ovih naših da se na njih ugledamo. 

 

Ništa gore od pune hale ovaca koji tripuju neku aktivnu ulogu u utakmici. Uvek prezir prema navijačkoj kulturi koje intonaciju dobija sa bubnja, a ne sa parketa. Sreća pa ti borci ne idu u pozorište, tripovali bi da nije njih i njihovih prostačkih pesama i pesničenja, ne bi bilo hepi enda. 

 

 

Ma svuda ima bagre i divljaka, ja pričam o pravoj i iskrenoj podrsci. Dajte da podržimo ekipu, da probamo da se izvučemo iz krize. 

Link to comment
23 minutes ago, Hroničar said:

Oni su do juče bili na jednu pobedu ispred nas, što može da se desi i posle večerašnje utakmice, dobili su juče i svi odreda pričaju kako im je ovo prekretnica sezone, svi nabrijani maksimalno, a mi...ako dobijemo večeras, biće opet ravna linija, nekako smo totalno ravnodušni, eno na jednom drugom forumu već planiraju kako ćemo imati skor 3-10. Nekako se u vazduhu oseća da je podrška ekipi vrlo mlaka. 

 

Njima došao Kaboklo, vratio se Punter, mi čekamo Branka Lazića da nam okrene sezonu... 

 

Mhm. :)

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Njima došao Kaboklo, vratio se Punter, mi čekamo Branka Lazića da nam okrene sezonu... 

 

Mhm. :)

Mi čekamo da se pojavi Nejpir da nam okrene sezonu.

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, Hroničar said:

Gledam juče navijače Partizana, na 10 razlike svi veruju da mogu da okrenu, mi protiv Milana na 9 razlike, već pola hale krenulo da se oblači i da izlazi iz hale, nekad mi je baš krivo što smo takvi kakvi smo.

 

nije bilo tako

 

pola hale nije izlazilo ni na -22, par stotina

 

na -10 niko.

 

stoka jesmo ali ajd da ne voršipujemo siledžije sa druge tribine

 

partizanu je to ionako modus operandi, raspad do dvocifrene razlike i onda na buku ciku vrisku arlaukanje i sudijski kriterijum pa ako prođe prođe

 

u krajnjoj liniji možeš da promeniš klub za koji navijaš, to je barem najlakše

 

i ja sam nekad navijao za rendžerse a sada mi je pod stare dane seltik u srcu.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

nije bilo tako

 

pola hale nije izlazilo ni na -22, par stotina

 

na -10 niko.

 

stoka jesmo ali ajd da ne voršipujemo siledžije sa druge tribine

 

partizanu je to ionako modus operandi, raspad do dvocifrene razlike i onda na buku ciku vrisku arlaukanje i sudijski kriterijum pa ako prođe prođe

 

u krajnjoj liniji možeš da promeniš klub za koji navijaš, to je barem najlakše

 

i ja sam nekad navijao za rendžerse a sada mi je pod stare dane seltik u srcu.

Pazi, sve može da se desi, ali da promenim klub, to nema teorije.

  • Wub 1
Link to comment

Podrska ekipi je retka dobra stvar ove sezone, Arena je bila puna na svakoj utakmici ukljucujuci Bajern posle 2 poraza u derbijima. Verovalo se na toj utakmici i na - 15 u trecoj. 

Problem je sto ekipa ne vraca i sto je Armani u Areni nabije 30 razlike. Pritom ljudi ne vide ni ambiciju, Bjelici se ne igra kosarka i ne reaguje se nego ce to da pokrivaju Mitrovic i Davidovac. 

A grobari su isti, ako ne i gori kurac od nas (pogledati fudbal) i prosle sezone ih je bilo 13k protiv Efesa u decembru kad je delovalo lose. Razlika je sto je projekat Zeljko na F4 njima vrhunac lozenja i sto se u sklopu toga dovode igraci gde skripi. 

 

Link to comment

Inače, meni je demonstrativan odlazak pre kraja utakmice jedan skroz kul detalj navijačke kulture. Uvek biram da sam taj tip nego onaj što posle poraza pola sata peva, šalje sliku u svet i kandiduje tribinu za klipove o najluđim navijačima. 

  • -1 1
Link to comment
Just now, kralj said:

Inače, meni je demonstrativan odlazak pre kraja utakmice jedan skroz kul detalj navijačke kulture. Uvek biram da sam taj tip nego onaj što posle poraza pola sata peva, šalje sliku u svet i kandiduje tribinu za klipove o najluđim navijačima. 

Nisam ni rekao da treba da se ostaje posle utakmice pola sata, ali na 10 razlike ljudi su počeli da izlaze iz hale, izvini, za mene je to neshvatljivo.

  • -1 1
Link to comment
8 minutes ago, Hroničar said:

Nisam ni rekao da treba da se ostaje posle utakmice pola sata, ali na 10 razlike ljudi su počeli da izlaze iz hale, izvini, za mene je to neshvatljivo.

Ja sam bio na utakmici i nisam to video. Izlazili su na -20 na par minuta pre kraja utakmice.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Hroničar said:

Nisam ni rekao da treba da se ostaje posle utakmice pola sata, ali na 10 razlike ljudi su počeli da izlaze iz hale, izvini, za mene je to neshvatljivo.

 

a nisu. na 20 razlike neki jesu ali ne toliko dramatično kao što navodiš, par stotina od 20,000 ljudi. rade to i grobari isto tako, nije sve navijački kop.

Link to comment
34 minutes ago, Eleniko said:

 

nije bilo tako

 

pola hale nije izlazilo ni na -22, par stotina

 

na -10 niko.

 

stoka jesmo ali ajd da ne voršipujemo siledžije sa druge tribine

 

partizanu je to ionako modus operandi, raspad do dvocifrene razlike i onda na buku ciku vrisku arlaukanje i sudijski kriterijum pa ako prođe prođe

 

u krajnjoj liniji možeš da promeniš klub za koji navijaš, to je barem najlakše

 

i ja sam nekad navijao za rendžerse a sada mi je pod stare dane seltik u srcu.

 

Vidim sa zeleni narkoman iz Atine kuka na suđenje juče i po meni je u pravu. Partizanu je puštena ulična tuča u finišu. Zvezda objektivno nema takvo suđenje u EL.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Hroničar said:

Nisam ni rekao da treba da se ostaje posle utakmice pola sata, ali na 10 razlike ljudi su počeli da izlaze iz hale, izvini, za mene je to neshvatljivo.

Pa šta da ti kažem, mnogo su se ljudi istripovali oko navijanja, sve neka nervoza i tenzija. Na utakmicu se ide da se zabaviš, navijaš kad vidiš da se trude, zviždiš kad se ne trude, aplaudiraš Maradoni kad izređa one naše cepanice i lobuje golmana... 

 

Ovaj recentni snimak kad ludi Boske viče Savi kako ih imamo na 0:6 na utakmicama večitih ne može da se desi nikad. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

Vidim sa zeleni narkoman iz Atine kuka na suđenje juče i po meni je u pravu. Partizanu je puštena ulična tuča u finišu. Zvezda objektivno nema takvo suđenje u EL.

 

Prijatelju, PAO nije izašao iz bonusa za celu poslednju četvrtinu+produžetak.

  • +1 8
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...