Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Eleniko said:

e moji cigani

 

serem vam se u informisanje

 

ja treba da idem na drugi forum da saznam da je šapca ostavila žena i otišla sa detetom ili decom, ne znam već, iz beograda

 

ovaj pobrisao sve njene slike sa insta

 

znači vildoza scenario, drugi put

Zezaš da se opet desilo? I to van sezone splavova.

 

Da ne znam bolje rekao bi da Z.S. šalje opake drolje na vaše nežne strane labudove.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, Eleniko said:

e moji cigani

 

serem vam se u informisanje

 

ja treba da idem na drugi forum da saznam da je šapca ostavila žena i otišla sa detetom ili decom, ne znam već, iz beograda

 

ovaj pobrisao sve njene slike sa insta

 

znači vildoza scenario, drugi put

 

Porodični koncept :covid19:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 28. 11. 2023. at 21:39, Eleniko said:

u petak prelazimo groblje na tabeli tako ostaje do kraja sezone. oni gube sve 3 sledeće, mi dobijamo 1 a možda i 2. 

 

pametnom dosta.

Sutra dvojka na Efes, pametnom dosta.

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, salerokada said:

Maudo Lo 3 poena protiv Žalgirisa. :sad:

 

Biće da je nešto i do odbrambenog bedema Teo, Jago, Šabaz i Nedara, powered by Tobi.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Biće da je nešto i do odbrambenog bedema Teo, Jago, Šabaz i Nedara, powered by Tobi.

Nije, "usralo" ih je. 13-11 su imali trojke u drugom poluvremenu, da ih ostavis same svaki put manje bi pogodili. 

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Biće da je nešto i do odbrambenog bedema Teo, Jago, Šabaz i Nedara, powered by Tobi.

Najinteresantnije sto smo mi odbranu u toj utakmici igrali sasvim korektno, u par situacija nisu ni mogli da pogledaju u koš do pred zadnju sekundu napada i onda bace preko ruke nešto iz očaja i uđe...Dešavaju se takve utakmice...Mene, međutim, druga stvar mnogo više zabrinjava, a posebno je izražena kod Zvezdinih simpatizera. Interesovanje za utakmice variraju od momentuma do momentuma, da smo kojim slučajem dobili Milano, sad bi se tražila karta više za Efes, ovako deluje da je slabije interesovanje. Mislim da je sada više nego ikad potrebna podrška, da se kojim slučajem dobije ovo večeras i kojim slučajem jedna od dve u Španiji, opet će krenuti hajp oko sledeće utakmice u Beogradu. Kad smo kod sledeće utakmice u Beogradu, u Areni ne može da se igra protiv Albe, slavuj iz Mrčajevaca ima koncert tog dana.

Link to comment

cigani su govna, to nema potrebe naglašavati. imamo 20 posto normalnih navijača, ostalo su ili najverniji ili mozak najverniji u telu normalnih.

 

ne igraju više lo i sikma u albi, nema razloga za strepnju

  • +1 1
Link to comment

Gledam juče navijače Partizana, na 10 razlike svi veruju da mogu da okrenu, mi protiv Milana na 9 razlike, već pola hale krenulo da se oblači i da izlazi iz hale, nekad mi je baš krivo što smo takvi kakvi smo.

Link to comment
5 minutes ago, Hroničar said:

Gledam juče navijače Partizana, na 10 razlike svi veruju da mogu da okrenu, mi protiv Milana na 9 razlike, već pola hale krenulo da se oblači i da izlazi iz hale, nekad mi je baš krivo što smo takvi kakvi smo.

 

Pa nije to do nas već je takav tim. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...