Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Nije kod njega problem što mu ne ide, šut ne ulazi, pa otud srlja, gubi lopte. Možda bi i Imalo smisla to što pobornici strpljenja pišu, da on igra po 30 minuta visokog intenziteta, uzima šuteve, traži ritam, ide na prodor... 

 

Šabaz teško da će ritam da pronađe jer ga i slabo traži, indolentan je, pasivan i dekoncentrisan. Nije mi na pameti da smo imali takav slučaj, a da je igrač u njegovim godinama. 

 

  • +1 4
Link to comment

Meni se čini da on igra onako kako mu je savetovano, da se maksimalno podredi ekipi i da smanji iso košarku što je moguće više, da ga ne bi doživljavali kao privatnika. Posle povrede, 4 minuta protiv Armanija i jedan šut i 19 protiv Krke gde je šutnuo 3 puta.

Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

100e dres, oni su bolesni.

Pa i nije baš, Bajernov dres blanko je jeftiniji od našeg blanko za nekih 500 dinara, tako da je otprilike to ta cena,

Link to comment
43 minutes ago, Hroničar said:

Pa i nije baš, Bajernov dres blanko je jeftiniji od našeg blanko za nekih 500 dinara, tako da je otprilike to ta cena,

 

Toliko košta fudbalski dres najpopularnijih svetskih klubova.

 

Ne bih se složio da je ok cena, pogotovu za naše podneblje. Na fk sajtu mogu da se uzmu dresovi od prošlih sezona za 20, 30e, uzeo bio jedan plavi i crveno beli, oba odlična, plavi vrhunskog kvaliteta. 

Link to comment
14 minutes ago, Mil@n said:

 

Toliko košta fudbalski dres najpopularnijih svetskih klubova.

 

Ne bih se složio da je ok cena, pogotovu za naše podneblje. Na fk sajtu mogu da se uzmu dresovi od prošlih sezona za 20, 30e, uzeo bio jedan plavi i crveno beli, oba odlična, plavi vrhunskog kvaliteta. 

Original? 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Hroničar said:

Pa i nije baš, Bajernov dres blanko je jeftiniji od našeg blanko za nekih 500 dinara, tako da je otprilike to ta cena,

vrlo su bolesni. coki doneo odluku, danas krece marketing. 

Link to comment

E jbt, a meni ćale juče doneo navijačku repliku, platio je mislim 6k ili 7k dinara u KKCZ šopu. Replika je OK, igrao sam prvi dan 5 na 5 njoj, izgleda identično kao original samo bez adidas znaka, jedino je štampa buđava ali to može biti slučaj i na originalu. Ćale časti pa sam se poprilično smorio što sam promašio original za par dana :D 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Original? 

 

Ne znam šta podrazumevaš pod original, ako ne očigledna Kineska i ostala sranja, onda da. Iz šopa. Mada moram da priznam da postoji evidentna razlika u kvalitetu između plavog i crvenobelog, tj plavi je od prelepog pamučnog i rastegljivog materijala, crveno beli malo slabiji u tom pogledu.

 

Pogledajte na sajtu, i domaći i gostujući dres iz prošle sezone su po 2999. Kakav god da je ovaj za basket, nije 4 puta bolji a ni lepši.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Ne znam šta podrazumevaš pod original, ako ne očigledna Kineska i ostala sranja, onda da. Iz šopa. Mada moram da priznam da postoji evidentna razlika u kvalitetu između plavog i crvenobelog, tj plavi je od prelepog pamučnog i rastegljivog materijala, crveno beli malo slabiji u tom pogledu.

 

Pogledajte na sajtu, i domaći i gostujući dres iz prošle sezone su po 2999. Kakav god da je ovaj za basket, nije 4 puta bolji a ni lepši.

 

Cak sta vise, nema ni rukave :D

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

ček, ta navijačka replika je ustvari fake dres?  i klub to prodaje u svom zvaničnom shopu?

 

nije original adidas, neki no name cheapo kinez ili turčin.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...