Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Mil@n said:

 

Složićeš se da je ovaj stat lajn priti low i za njegov ovosezonski standard i to vs teški Slovenci. 

 

Ne gledam statistiku na ovim revijalnim utakmicama, lik se ponaša isto od početka sezone. Upao je u neku letargiju, nešto mu ovde nije leglo.

Al ne vredi napadati GM-a zbog njegovog potpisa, u principu je bilo rezona da ga uzmemo kad smo već imali pare. Prošle godine su krenuli sa jeftinim plejmejkerom iz kengurske lige, pa su sad hteli odmah jako ime. I jbg nije prošlo. 

Link to comment
31 minutes ago, Nikodije said:

 

Ne gledam statistiku na ovim revijalnim utakmicama

 

Ma ni ja, već je neko naveo. 

 

Imao sam prilike na jednom treningu da stavim masku i probam da igram jer je jedna igrač prvog tima nosio, osećaj je takav da mislim da se ne bih navikao za sto godina, kontam da nije lako. 

 

A to kako se ponaša je svima jasno, ne vidim da tu nešto može da se promeni ako nije do sada, tako da bih mu se zahvalio i poželeo sve najbolje u daljem toku karijere™.

  • +1 2
Link to comment

Ja sam igrao pod svoje mlade dane jedno dva meseca sa maskom, ništa se jebeno ne vidi, pregled igre (i onako problematičan) je sužen za jedno 30% perifernog vida, užas. Lopta i koš su ok, jer su uglavnom u fokusu vida, ali ovo sa strane ništa, i ona odbrana koju vole naši treneri da te uče, da s pola vida gledaš igrača a s pola loptu, od toga nema leba.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

lidej povredio willisa i zizica tako da propustaju mec sa nama.. :fantom:

pleis se mozda vrati, larkin ce nastaviti da igra povredjen..

 

Mogli bi bar neki klip zahvalnosti da mu izmontirate

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Jedan od vecih problema kkcz su navijaci. Nerealba ocekivanja, tim je tek napravljen. Sve zivo bi menjali, odmah.  Pricao sam sa Sabazom i jako cool lik. Secam se jos Tompsona i promasaja, a u hali kao da penal mashi u fudbalu. Grci i mi, smo loco. Vidite da kazete Covicu da je sulufo promeniti 50 igraca i 10 trenera za pet sezona.

  • +1 2
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Fizička inferiornost naših bekova boli, razara. Koncepcijski kasnimo 20 godina. Kako je samo Šilds izdominirao naše bekove, bukvalno ih izgurao sa terena. Pri tome valja reći da taj isti Šilds i nije neki defanzivac, ali realno su naši bekovi toliko jednodimenzionalni da to boli, pa je čovjeku svejedno koga čuva.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Marco Cake said:

Jedan od vecih problema kkcz su navijaci. Nerealba ocekivanja, tim je tek napravljen. Sve zivo bi menjali, odmah.  Pricao sam sa Sabazom i jako cool lik. Secam se jos Tompsona i promasaja, a u hali kao da penal mashi u fudbalu. Grci i mi, smo loco. Vidite da kazete Covicu da je sulufo promeniti 50 igraca i 10 trenera za pet sezona.

 

Ma moze on da bude "cool" do neba, lil dziber, to me ne zanima puno. Ono sto taj cool lik radi u Zvezdi je skandalozno, pogotovo ako se uzme u obzir primanja koje ima. Jebote cak je protiv Krke imao 6 TO jer baca lopte u out, ili u pravce gde nema nasih igraca. To govori samo o manjku koncetracije i ogromnog "ma boli me kurac" sindorma.... Sut mu je vec duze vreme tu negde na 2/9....

 

Edit: I ne vidim kako smo mi navijaci najveci problem KKCZ - ne dovodimo mi igrace, a ocekivanja i ciljevi obicno dolaze od kluba....

 

Ili kako je sam Nedovic rekao, najjaci tim u istoriji....

Edited by assignment
Link to comment

Pretjeruje se sa tom kurcoboljom kod Nejpira, jedna, najfrapantnija, koju je bacio u aut u stvari i nije bila to, jer je suđen faul.  Čovjek igra loše, ima i objektivnih razloga, na pripremama je bio najbolji dok se nije povrijedio, pa pauza, pa onda lom nosa i jebiga, Bez obzira na trenutno loše partije,takav igrač proradi prije ili kasnije, nevezano za to šta kenjaju raznoraznoi Plavšiči po medijima. Polivali su slični i Zoa govnima, kad ono međutim, čovjek najbolji plej EL. Šabaz neće dobaciti do toga, ali će prije ili kasnije pronaći svoj šut.

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 3
Link to comment

Previše je Nejpir velika zver od igrača da ne bi bili strpljivi s njim. Pokazao je do sada u karijeri koliki mu je igrački plafon, samo treba doći do njega.

Niko ne kaže da je trenerski posao lak. High risk, high reward.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...