Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

  

2 hours ago, Eleniko said:

 

mogu misliti kako bi izgledao ovaj tekst da ga je plavšić pisao posle fenera

 

retko antipatičan i nadobudan lik, kako beše, jedva čekam da lorencu vidim leđa

 

kad se sećam svih stranaca pod radonjom, pripovraća mi se

 

 

Ne zna se ko je gadniji, da li Admiral, Đenka, Markus Vilijams, Kvinsi Miler, Beron, Odžo, Nejtara, Kinzi, Blažič, Cirbes, Holins, Lojd...

 

Prosto se ne zna ko je odvratniji i ko izaziva veći nagon za povraćanjem.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Jedina konstanta kod Plavšića je to prikenjavanje stranim igračima i aboliranje domaćih.

A situacija je svih ovih godina obrnuta u većini slučajeva, Lazić i pogotovo Lazarević i Ilić ne bi imali mesta ni u jednom evroligašu.

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

  

 

 

Ne zna se ko je odvratniji, da li Admiral, Đenka, Markus Vilijams, Kvinsi Miler, Beron, Odžo, Nejtara, Kinzi, Blažič, Cirbes, Holins, Lojd...

 

Prosto se ne zna ko je odvratniji i ko izaziva veći nagon za povraćanjem.

 

ni berona ni odžoa ni lojda nije radonja doveo - nije bio trener kada su došli - a i za mnoge druge je pitanje da li ih je doveo on ili neki fantom tipa mirka pavlovića i sličnih koji su itekako trpali roster svojim briljantnim idejama

 

ima još radonjinih kupovina - rajan tomson, dion tomson, gal mekel, sofo, aaron vajt, nikola ivanović :thumbsup:.... produži niz 

 

mada realno ko zna čije su to bile ideje - i dobre i loše - radonja toliko slabo prati da se uglavnom fiksira na neka opšta mesta koja se iz aviona vide za koja je čuo u kafiću na dojču....

Edited by Eleniko
  • Haha 1
Link to comment

Sofo je Cokijeva fiks ideja, Deon Thompson nije uopste lose igrao. Mislim, ne postoji klub na svijetu koji ubode sa svim pojacanjima i strancima, kod nas je problem sto ni ovog, ni proslog ljeta igraci nisu dovodjeni koncepcijski, da se zna sta je ideja i sta se hoce.

  • +1 5
Link to comment

Jedini koncepcijski sastavljeni timovi u koje se Čović nije mešao su bili Radonjin sa Voltersom i Holinsom i Tomićev sa Grcima, i oni su fercerali u skladu sa koncepcijom.

 

Kad je Čović sastavljao trenerima timove to su  bile farme krava muzara, bivših igrača, Sofo, Brown, Gist, onaj indijanac Obryant itd

 

 

Edited by levi
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Radonja celu svoju karijeru ne zna gde je levo, a kamoli da zna da izabere igrača, uvek je vodio timove sastavljene od igrača koje neko drugi dovede, pa se onda grčevito drži istih rešenja kao da ne postoje drugi igrači na tržištu.

  • Haha 1
Link to comment

Stoji da se Radonja kada je god mogao držao igrača sa kojima je već sarađivao i da generalno nije maštovit trener, ali treba biti pošten i konstatovati da je radio sa znatno manjim budžetima od ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg. 
 

Prednost njegovog pristupa je da su zajebi kao ovogodišnji sa Šabazom skoro nemogući. Doduše nemoguće je i da te ukenja neki plasman na F4. Svakako mi je malo verovatno da za ove pare ne bi sastavio konkurentiniji tim od ovog koji imamo kada bi mu dali odrešene ruke. Ako su tačni tračevi da je Ćoki doveo Tea i Bjelice, Duško sve ostale onda je Radonja tata za Duška što se selekcije tiče. Ako i nisu opet mi deluje malo verovatno da bi Radonja dozvolio da ga Ćoki ovoliko ukanali selekcijom. Nejpir, Jago, Tobi, Simonović…p a k a o.

  • +1 3
Link to comment

Moralo je da prođe malo vremena posle Milana da napišem neki komentar, jer, koliko god da mi je ravna linija što se tiče fudbalskog kluba, toliko se nerviram i pizdim što se tiče košarkaškog kluba.

Mislim da mi protiv Milana i nismo toliko loše odigrali odbranu koliko su oni ludački pogađali, ono je bilo prosto neverovatno...I odmah da kažem, ne verujem da bi drugačije šutirali, sve i da su igrali i Hanga i Lazić...Pa njima je igrao klinac, ne znam mu ime, mislim da nosi br. 3, decko je odigrao samo tri utakmice do sada u Evroligi, dao je ukupno tri ili četiri poena, nama dao osam. Vrhunac je bio negde tamo u četvrtoj četvrtini kad smo prišli na nekoliko razlike i kad smo zategli odbranu i odigrali je odlično i onda mrtvi Tonut baci neku bombu iz ćoska i, naravno, uđe. Jednostavno, dese se takvi dani, nego nikako nama da se desi tako nešto u gostima, da nas krene šut.

Milano je izgubio za vikend, ali ja te rezultate uopšte ne bi uzimao kao reper, njima se nešto ne igra ta liga do plej ofa, evo, izgubio je i Virtus za vikend od uvek neugodnog Brindizija.

Sve u svemu, iskreno se nadam da dobijemo Efes u petak, pa da bar sa nekom nadom odem na duplo gostovanje u Španiju.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Hroničar said:

Pa njima je igrao klinac, ne znam mu ime, mislim da nosi br. 3, decko je odigrao samo tri utakmice do sada u Evroligi, dao je ukupno tri ili četiri poena, nama dao osam.

Bortolani, i nije baš klinac, za koji dan 23 godine.

Link to comment

Mogao je Teo baš i da preskoči ovo. Malo Nacionalna klasa, kompletić, tompus pauza.

 

Ne znam da li me Tobijev landara pišore stav više nervira ili fascinira. Polomi prvi obruč, smeje se, izvinjava se. Doktor. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...