Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Defunctus said:

Da ne ulazimo u sam kvalitet pojacanja, deluje da ove godine uklapamo igrace u trenerovu zamisao kako zeli tim da mu izgleda. To je samo po sebi korak napred. 

Takodje, prvi put na vreme pravimo tim, bez cekanja ko ce u NBA da otpadne i bez slicnih odugovlacenja.

 

Mozda najbitnija stvar, izgleda da se gazda ne pita toliko, nema one njegove patkometrije da gledamo sa kim oni pregovaraju i da ponudimo vise i ko je njih sam pobedio prethodnih sezona, pa da im bodemo prst u oko sa tim. Ranije bi bilo ono koliko kosta Jabusele, daj odmah.

 

 

 

Meni deluje da smo panično ušli u shopping spree jer smo ostali bez mnogo igrača, pa uzimamo i preplaćujemo šta stignemo. Osim Simonovića ne vidim koji igrač tu tek treba da odigra svoju najbolju košarku, 90% tima je u padu.

 

Link to comment

Definiši "preplaćujemo" pošto ne vidimo sve cifre, kad vidim šta radi ovaj konzument svih opijata u PAO, kapiram da će sam da digne inflaciju za 30% na evropskom tržištu, na stranu šta rade ovi van Evrope, a što isto utiče na konačnu cijenu. 

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, James Marshall said:

Definiši "preplaćujemo" pošto ne vidimo sve cifre, kad vidim šta radi ovaj konzument svih opijata u PAO, kapiram da će sam da digne inflaciju za 30% na evropskom tržištu, na stranu šta rade ovi van Evrope, a što isto utiče na konačnu cijenu. 

 

Da, svi u Evropi su na nekim drogama  osim racionalnih Nemaca i Francuza, za koje ne znam zašto se uopšte guraju u ovo društvo ludaka.

Ne volim kada se pravi veteranski tim i tu mi svaki potpis deluje kao preplaćivanje jer plaćaš ime, ali naši očigledno ne mogu drugačije. Kada probaju da ulove nešto ispod radara to ispadne komično kao sa pitbulom i onim Adamsom.

Daleko bilo da zaposle kompetentnog sportskog direktora, sačuvaj bože.

Kad kažem Francuzi, ne mislim na Monako :D

 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, kralj said:

Kvalitet rostera od prošle godine je gotovo nemoguće ponoviti.

 

 

I taj roster je imao ozbiljne rupe i promašaje, ali je imao ekstra kvalitet u Kampacu. Sad kao dovode ovog Šabaza za neku ogromnu lovu, ali nije to ta klasa koja diže tim na viši nivo, čini mi se. 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

Da, svi u Evropi su na nekim drogama  osim racionalnih Nemaca i Francuza, za koje ne znam zašto se uopšte guraju u ovo društvo ludaka.

Ne volim kada se pravi veteranski tim i tu mi svaki potpis deluje kao preplaćivanje jer plaćaš ime, ali naši očigledno ne mogu drugačije. Kada probaju da ulove nešto ispod radara to ispadne komično kao sa pitbulom i onim Adamsom.

Daleko bilo da zaposle kompetentnog sportskog direktora, sačuvaj bože.

Kad kažem Francuzi, ne mislim na Monako :D

 

 

Jbg, neko je Kvinsi Miler, neko je Bentil ili Sofo ili Tompson. Sada se ide na iskusne, provjerene, što lako na pola sezone može da se pretvori u "islužene rage". 

Link to comment

Sahbaza sam gledao uzivo u Milanu, to mu je bila druga utakmica za njih i delovao je kao indijanac, 8-0 iz igre je imao, uzimao divlje suteve koje americki bekovi uzimaju ali se videlo da zna. Sad vidim da mu je to bila najslabija partija a da je uglavnom fino trpao. Armani je sa njim imao 9-3, on bi bio ozbiljno pojacanje. 

 

Ovo su sve ok igraci ali bez extra klase ni ovo nije nista posebno da se ne lazemo. 

Link to comment
46 minutes ago, Nikodije said:

 

I taj roster je imao ozbiljne rupe i promašaje, ali je imao ekstra kvalitet u Kampacu. Sad kao dovode ovog Šabaza za neku ogromnu lovu, ali nije to ta klasa koja diže tim na viši nivo, čini mi se. 

Govorim o početku sezone. 

Link to comment

Sabaz i Gidraitis bi bili fenomenalna pojacanja, a najavljuju ih i ozbiljni inostrani izvori tako da je vrv ostalo samo ozvanicenje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...