Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ono sto je najgore ovaj tim ce biti promenjen i sledece sezone. Svi pljuvali Deju i njegov nacin igre, a evo vam sad napadacke kosarke u izvodjenju Tea i Nene. Grk je slab trener za nas, ali i njemu opet treba vreme, ali prvi utisak los.

 

Mozda vracanje Lazica i Hange donese nesto, ali tesko igrati na tu kartu. Meni je ovo negledljivo. Bolje Deja potpisati na pet godina..

  • Hvala 2
  • -1 4
Link to comment

Deveti smo ofanzivni i defanzivni tim takmičenja, ali dve statistike su porazne: 17-ti smo po procentu šuta i 18-ti po procentu dozvoljenih šuteva za tri što će reći da loše igramo u napadu i imamo lošu selekciju šuteva i da najslabije branimo šut sa distance.

Link to comment
35 minutes ago, MiddleClass said:

Ubio nas Mesina ko granom

 

jeste, vratimo deja pa da zakupimo fiskulturnu salu u šumicama pošto će vas biti taman da je popunite sa tim njegovim konceptom ko da manje. pu pu daleko bilo, bolje neka ostane na vračaru kao sada i šeta svog lagota zajedno sa drugim našim džukelicama. da je dobar, radio bi negde.

 

sad kad sam prenoćio, a sanjao sam neke medvede po rumunskim šumama, pogledao sam statistiku.

 

nikada nisam u EL video da neko šutira 11/13 za trojke u jednom poluvremenu.

 

a nije baš da nismo igrali odbranu, nije to sve bilo skroz otvoreno. znači sralo ih je skroz.

 

ko hoće jedino može da piše o uticaju talije na rezultat.

 

dobro i loših kupovina tipa, ovo se isto retko viđa

 

tobi.thumb.jpg.342f6ffe9983a3513d569c200d8a3f8a.jpg

 

i ponešto lepo, deda u formi

 

 

 

dedaa.thumb.jpg.b9ee3041bd86cd844e65c88607e735ec.jpg

 

 

sada fokus da ne padnemo ispod 16. mesta, asvel je u naletu  :laugh:

 

grobljanstvo će malo poskočiti kad se kompletira ali nema ni tu nekog čuda u najavi koje će nas baciti u tešku komšijsku depru.

 

biće ovo teška i uzbudljiva sezona ali ni po čemu dobrom.

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Mnogo se kuka... 

 

Ovo što kaže booyaka na kraju je naravno posledica odbrane koju igraju Teo i Nejpir pa i Nedara. A ako kažemo da se više trudi i cima Teo u odbrani onda ne treba više ništa reći o Šabanovoj odbrani i zalaganju. 

 

Tim je takav kakav je ali nemojte da se lažemo da ne igramo bolje od Sferopulosa. Prvo, Ivanovićeva rotacija je bila haos totalni, drugo, neke utakmice smo dobili, neke bili jako blizu, mogli i njih, i to sve sa promašenim potencijalno glavnim igračem. Lazić i Hanga više ne igraju nego što igraju a praktično su jedini spolja koji mogu da odigraju odbranu na EL nivou. 

 

Imajući sve u vidu, može ovo i gore. Ne znam ni koliko smo utakmica odigrali kompletni... Svakako proglašenje igrača da su idioti i tim užasan posle svakog poraza i obrnuto posle svake pobede je neozbiljno. 

 

I to sve se piše posle onakvog šuta Milana u drugom HT sa kojim bi dobili praktično svaku ekipu u EL. 

 

Deder malo realnosti. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
13 hours ago, ducca said:

Sve je dzabe veceras. Jebeni Lo i Shields su večeras Kari i Klej. 
 


 

 

 

Može im se kada nasuprot sebe imaju defanzivni bedem u vidu Nedare, Tea, Šabaza i Jaga. Pre 30 godina svu četvoricu bih i ja školovao.

 

Ovo je monstrum tim, najgluplje skrpljen roster u istoriji košarke, niko nikada nije uspeo da utuca veće pare a da dobije veću kitu od tima.

 

Ova dvojica s kojim bi bili malo čvršći, odsustvovaće još dugo, ali usranom Očalinku naravno da ne pada na pamet da angažuje ključne igrače koji bi ovu katasrofu učinile makar malo smislenijom.

 

Jedino mi je žao što pola hale što je sinoć izašlo pre kraja nije prilikom izlaska pokazalo kurac Magistru.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ali koliko smehotresnog višemesečnog natezanja oko Bjelice, zato što je stručnjacima iz kluba palo na pamet da je ekstra ideja da dovedu čoveka koji je uveliko u penziji i košarka ga apsolutno ne zanima, osim da naplati to što ima po ugovoru.

Edited by Nikodije
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, MiddleClass said:

Petrusev nije zainteresovan? Ne bi rjesili defanzivu, ali bi dobili potentnu 4. u napadu

Neće Miško da gužva svoje prospekte, a i nakon što ga je Ćoki fino obeležio sa onim incidentom, razumem da se ni njemu ne žuri u Srbiju.

 

A i Grci pišu da je skoro pa završeno sa Olijem.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Heaviside said:

Ne postoji nijedna naznaka da je Teo bušio Ivanovića niti da je preuzeo ekipu u smislu urušavanja autoriteta trenera. Zapravo postoje naznake da se to nije desilo jer je Teodosić kod Ivanovića igrao i previše minuta tokom kojih je vidno davao sve od sebe, a radi se o treneru kod koga se minuti zaslužuju na treningu i koji nema problem da klupira veliko ime i za mnogo manje stvari od sabotaže. Velika minutaža i javne pohvale trenera se nastavljaju i posle smene Ivanovića. Neverovatno je koliko Teodosić u stvari nervira ljude i sa koliko predrasuda ljudi pristupaju proceni njegovog ponašanja i igračkog kvaliteta. Sa Karijem nemam pojma šta je bilo, ali je savez svakako trebalo da hendluje tu situaciju mnogo bolje. 

 

 

 

Sve se slazem, iako sam ja potegao tu pricu da je Teo vodja ustanka. I moguce da je to predrasuda. Ali mene on stvarno ne nervira. Naprotiv, vrhunski je igrac i drag mi je. Sa druge strane, krivo mi je sto se ne koristi onako kako bi trebalo da se koristi takav igrac sa 36 godina. Manja minutaza, kraci stintovi, jer je ocigledno da i danas pravi razliku dok ima snage. Posto igra duze nego sto realno moze, posle nekog vremena pocinje da gubi lopte, ispaljuje hiro trojke i sl. jer jednostavno ostaje bez daha. Steta je sto uloga u timu nije prilagodjena njegovoj spremi, jer bi u tom slucaju bio vrhunsko pojacanje i imao vrhunsku sezonu. Kao sto je verovatno i zamisljeno, ali avaj.

Ono kod cega definitivno ostajem je da je ekipa otkazala poslusnost" Dusku i da mu je to bio kraj, ko je bio kolovodja, da li je to bilo ispravno ili ne, na kraju nije toliko ni vazno.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Može im se kada nasuprot sebe imaju defanzivni bedem u vidu Nedare, Tea, Šabaza i Jaga. Pre 30 godina svu četvoricu bih i ja školovao.


Ne sporim da je odbrana pomenutih pojedinaca bila jad ali svakako onakav procenat šuta je neponovljiv. Prvo poluvreme je odbrana dala sve od sebe da im ponudi otvorene šuteve i imali smo egal na HT, u drugom veliki broj trica ušao iz nekih stepbekova i preko ruke, od tih 10 pogodjenih bar 7 je bilo preko korektne odbrane. 

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, kralj said:

Pa Tobi je najbolji šuter od visokih. Zna kouč košarke, svaka mu je na mestu. 


Tobi je najbolji šuter od visokih ali na papiru i u nekom prošlom životu. Ove cigle koje jedva stižu do prvog obruča koje pripaljuje cele sezone vrište treneru da mu se broj šuteva ograniči na minimum. Proba se u ranoj fazi meča sa jednom-dve akcije da li nekim čudom nije to baš taj dan kad je namestio ruku, ispostavi se da nije ni blizu - nemoj brale više trošiti napade, sve ok.

  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, ZSNj said:

 

Sve se slazem, iako sam ja potegao tu pricu da je Teo vodja ustanka. I moguce da je to predrasuda. Ali mene on stvarno ne nervira. Naprotiv, vrhunski je igrac i drag mi je. Sa druge strane, krivo mi je sto se ne koristi onako kako bi trebalo da se koristi takav igrac sa 36 godina. Manja minutaza, kraci stintovi, jer je ocigledno da i danas pravi razliku dok ima snage. Posto igra duze nego sto realno moze, posle nekog vremena pocinje da gubi lopte, ispaljuje hiro trojke i sl. jer jednostavno ostaje bez daha. Steta je sto uloga u timu nije prilagodjena njegovoj spremi, jer bi u tom slucaju bio vrhunsko pojacanje i imao vrhunsku sezonu. Kao sto je verovatno i zamisljeno, ali avaj.

Ono kod cega definitivno ostajem je da je ekipa otkazala poslusnost" Dusku i da mu je to bio kraj, ko je bio kolovodja, da li je to bilo ispravno ili ne, na kraju nije toliko ni vazno.

 

Ali nije Teo kriv, i ta uloga koju ima sada, je samo rezultat totalnog raspada Sabaza, zbog toga i Jago u EL igra vise nego sto je bilo projektovano. Gidra cepa odbranu jer se Hanga, koji je vožda i glavni šraf za balans, povredio, plus nema Lazića dugačko, pa gledamo Lazarevića...

 

Sve u svemu od novajlija smo promašili sa Šabazom, i sve mi se više čini Tobijem...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...