Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, ducca said:

Grk briljira - Tobijeva pojačana minutaža u drugom poluvremenu jer je “želeo da iskoristi Tobijev šut spolja” :lolol:

Pa Tobi je najbolji šuter od visokih. Zna kouč košarke, svaka mu je na mestu. 

Link to comment
2 minutes ago, red star forever said:

Je li se isplatio otkaz Ivanoviću? Ozbiljno me zanima mišljenje drugih.

 

I šta mislite o Tobiju? Nekako ne čujem puno kritike na njegov račun pa da li ti znači da on igra u okviru svojih mogućnosti? Iz nekog razloga sam očekivao mnogo više.

Tobi je dno dna po meni za taj cenovni rang, totalni promašaj. Otkaz Ivanoviću cenim da je bio iznuđen potez jer je bio u lošim odnosima sa igračima tako da nema šta da se ne isplati otkaz jer je krenuo totalni raspad sistema. Sa grkom imamo makar neke šanse da budemo konkurentni u borbi sa plej in. Meni se uopšte nije sviđalo kako je Duško vodio ekipu ove godine sa predugačkom rotacijom, Bolombojem van 12 i slično, doduše sada shvatam zašto Jagu nije davao minute dok su Nejpir, Lazić i Hanga bili zdravi. Mnogo nam fale poslednja dvojica jer su jedini čvrsti spoljni igrači koje imamo, to nam je velika boljka i sa njima dok smo bez njih totalno premekani i protivnik u maltene svakom napadu može da dobije ono što traži.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, red star forever said:

Je li se isplatio otkaz Ivanoviću? Ozbiljno me zanima mišljenje drugih.

 

I šta mislite o Tobiju? Nekako ne čujem puno kritike na njegov račun pa da li ti znači da on igra u okviru svojih mogućnosti? Iz nekog razloga sam očekivao mnogo više.

Danas je Ćoki dao neki nevešti komentar o tome. Nije zbog igrača, da se on pitao 100 godina bi sarađivali ali eto moralo je da se preseče.

 

A Tobi, jbg nije to isti čovek kao kada igra za Sloveniju i za klub.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Danas je Ćoki dao neki nevešti komentar o tome. Nije zbog igrača, da se on pitao 100 godina bi sarađivali ali eto moralo je da se preseče.

 

A Tobi, jbg nije to isti čovek kao kada igra za Sloveniju i za klub.


Znaci igraci su hteli da ostane, Abojsa je hteo da ostane, ali je zli drakula odlucio da napusti familiju u najtezem trenutku, tik pred pocetak grejne sezone 

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:


Znaci igraci su hteli da ostane, Abojsa je hteo da ostane, ali je zli drakula odlucio da napusti familiju u najtezem trenutku, tik pred pocetak grejne sezone 

A zli drakula je podvojena ličnost, jer je pre par nedelja rekao da je njega raskid saradnje iznenadio. Klasičan Džekil i Hajd.

  • +1 1
Link to comment

Ne ide braco, u 18 minuta drugog poluvremena sutirali su trojku 10/11, protiv takvog suta bukvalno ne smes napad da promasis. Bila zanimljiva utakmica dok nisu krenuli da ubacuju sporete i sudopere.

  • +1 2
Link to comment

Jasno je da je puklo izmedju Ivanovica i ekipe, koju je preuzeo Teo pretpostavljam. Cak su i Nejpir i Gidra kao stranci i iskusni igraci izjavljivali kako je Teo vodja. Slicne izjave imao i Jago i Nedovic. Tu je stvar jasna, bio je tihi bojkot na poslednjih par utakmica koje je Ivanovic vodio, i na to se nema smisla vracati. 

Ono o cemu treba pricati je da novi trener i posle ovih (??) utakmica koliko je imao nije nesto znacajno unapredio igru, da ne kazem uopste. I dalje zavsimo od raspolozenja pojedinaca. Pre svega tea, nedovica i sl. Neka se niko ne ljuti ali to nije bas nesto sto ja volim da gledam, i umiranje u lepoti od takve kosarke mi nije satisfakcija. Ove price da se eto bas slucajno "protiv nas ubacuju frizideri" su price za malu decu, od pocetka utamice su igrali mnogo bolje i samo ludom srecom i nasim nekim improvizacijama se otislo na poluvreme u egalu. U drugom pol su samo stvari dosle na svoje mesto, njihova dva igraca su poceli da pogadjaju i dosli do nekih solidnih brojki, sto je u konacnom zbiru dalo 20 poena prednosti za njih.

I za kraj, zar neko stvarno misli da je Lo slucajno imao svoje najbolje sutersko vece bas veceras kada su ga cuvali Teo i Jago, a preuzimali Tobi i Bolomboj? Nasa je krivica sto je ostao sam par puta na pocetku utakmice.. kad je pogodio te suteve, bilo je jasno da ce nam se usrati u zivot, jednostavno se zapalio i to je bilo to. Desava se to i losijim i boljim igracima, ali sami smo krivi sto smo ga pustili da se razigra.

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Ko bi to mogao da bude…🤔

Zamalo da ti prebace post na drugi topik :D

 

sad vidim da nije dobro parafrazirana izjava. Nije izjavio da on nije bio za otkaz, a da nije oteran ni zbog igrača, nego da problem nije bio na relaciji Duško - Ćoki i da Duško nije imao problem sa nekim konkretnim igračem, ali da se videlo da nešto ne štima i da ni igračima ni samom Dušku saradnja ne prija pa je moralo da se preseče iako je Duško 1 car.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...