Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, kralj said:

Da, ja danas gledao intervju. Nemam pojma šta je problem sa karijerom, ali retko pristojan čovek. 

Mislim da nema problema nego prosto želi da bude prvi pomoćnik.

Link to comment
Just now, Hele said:

Losa odbrana, ocajno smo branili njihove napade kada sve uradimo, a oni sutnu preko ruke nerezonski sut i ubace bez koske 50 put.

Nema to veze, uzimali su hero balls jer su bili u zoni. Imali su takođe i periode kad su napadali Tea i svaki put posle prvog pasa sticali prednost. Na našu nesreću su odustali nakon što je Teo dva puta zaredom uspeo nekako dovoljno zasmeta i počeli da pripaljuju u bazen. 

Link to comment

Je li se isplatio otkaz Ivanoviću? Ozbiljno me zanima mišljenje drugih.

 

I šta mislite o Tobiju? Nekako ne čujem puno kritike na njegov račun pa da li ti znači da on igra u okviru svojih mogućnosti? Iz nekog razloga sam očekivao mnogo više.

  • +1 1
Link to comment

Ovakav vatromet ne bi preživele ni mnogo bolje ekipe od Zvezde... Igrali smo u vise navrata odlične odbrane, da bi na 0,1 frižider ubacili, to te dodatno ubije...

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, red star forever said:

Je li se isplatio otkaz Ivanoviću? Ozbiljno me zanima mišljenje drugih.

 

Ako se gleda kroz rezultate teško, ali ja bar ne znam da li je uopšte zbog toga dobijao otkaz.... 

Link to comment
10 minutes ago, red star forever said:

Je li se isplatio otkaz Ivanoviću? Ozbiljno me zanima mišljenje drugih.

 

I šta mislite o Tobiju? Nekako ne čujem puno kritike na njegov račun pa da li ti znači da on igra u okviru svojih mogućnosti? Iz nekog razloga sam očekivao mnogo više.


Za otkaz nisam siguran sta da mislim, ali sam siguran da 1 i 4 mora sto pre. Danas su nas okrenuli jer je petorka Teo-Gidra-Deda-Mitar-Bolomboj crkla nakon sto je preokrenula s -8 na +6, i onda su poceli da nas urnisu jer nije imao ko da udje da odigra ista zglavno.

Tobi, Jago, Simonovic, Nedara uzasni, Sabaz i SL2 su igrali minut, dva. Sustinski s 8 igraca, od kojih je jedan kepec, drugi veteran, treci sve sporiji (a brzina mu najveci adut u karijeri), a cetvrtom neko oduzeo talenat kao u Space Jamu, peti macka u dzaku 

Zao mi je sto onaj Teodosijev dribling, Dedin sut i Mitrova generalno odlicna utakmica nisu valorizovane pobedom

Cuj pobedom, porazom manjim od 20 i kusur razlike 

Ovo je najodvratniji poraz ove sezone, bas mi je lose leglo

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment

Važno da se mi planski i dozirano pojačavamo,  tako da ne budemo prejaki za Krku i Zadar šta će tamo neki bek šuter,  centar,  krilni centar imamo ovo što imamo za to i jesmo tu gdje jesmo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...