Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Zapravo skidanje istog i gašenje ovih jačih sekcija (fudbal/košarka) oba blizanca je win win situacija

 

Ostaviti atletiku i kuglanje, eventualno streličarstvo mada i to je suviše agresivno.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Zapravo skidanje istog i gašenje ovih jačih sekcija (fudbal/košarka) oba blizanca je win win situacija

 

Ostaviti atletiku i kuglanje, eventualno streličarstvo mada i to je suviše agresivno.

I da se Novak više ne dere kad osvoji poen.

  • Haha 1
Link to comment

Pretpostavljam da Petrušev ne ostaje.

Uoošte mi se ne gleda ovaj tim. Jbt, dolazimo u apsurdnu situaciju da to što imamo klubove u EL negativno utiče na razvoj domaćih mladih igrača. Ovo je bukvalno 1/1 klasična SNS manipulacija nakostrešenim masama. Veze nema sa duhom ovog sporta, koji je kod nas i u najgore doba imao kakvu takvu autentičnost. 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Zapravo skidanje istog i gašenje ovih jačih sekcija (fudbal/košarka) oba blizanca je win win situacija

 

Ostaviti atletiku i kuglanje, eventualno streličarstvo mada i to je suviše agresivno.

 

ne mora da se gase, samo nek se skinu sa državne sise

 

pa ako prežive prežive

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Ruku na srce, mislim da je precenjena ta teorija o hleba i igara da se narod opije.

Nije to teorija, čista praksa. Trpamo novce poreskih obveznika u popularne sportske klubove, ucenjujemo privatni sektor da udeli koju kintu, ne košta previše na nivou troškova cele države, a dobijamo monetu za potkusurivanje sutra i eliminišeno makar deo nezadovoljstva tog segmenta glasača.

Šta je tričavih 20-30 mln za cz i prtz na to što povuče novih 1-2 mlrd kredita godišnje. 
Ne mora ni da opija previše, prosto je naopako.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Srbima i psima zabranjen ulaz;) Bezi sine Tope glavom bez obzira.

Ovo je negde bio pijacni dan i Dusko otisao bez Covare. Ovaj kad vidi sta je nakupovao bice vracanja pola ovih. 

  • Haha 2
Link to comment

Najbolje kad krenu insajderi da luduju po internetu i objavljuju razna imena . Te ostaje Kampaco,dolazi Kalina ,Shabazz,Lojd,Mirotic i na kraju sajt objavi da smo doveli Tea Hangu  Tobija i Bolomboja, šuk 😀

Kao prošle godine sa Bentilom Adamsom i Holandom realno isti kvalitet :)

Edited by elementary
Link to comment

Da ne ulazimo u sam kvalitet pojacanja, deluje da ove godine uklapamo igrace u trenerovu zamisao kako zeli tim da mu izgleda. To je samo po sebi korak napred. 

Takodje, prvi put na vreme pravimo tim, bez cekanja ko ce u NBA da otpadne i bez slicnih odugovlacenja.

 

Mozda najbitnija stvar, izgleda da se gazda ne pita toliko, nema one njegove patkometrije da gledamo sa kim oni pregovaraju i da ponudimo vise i ko je njih sam pobedio prethodnih sezona, pa da im bodemo prst u oko sa tim. Ranije bi bilo ono koliko kosta Jabusele, daj odmah.

 

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...