Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

35 minutes ago, warp said:

Kum me juče odvukao na Mornar (basket inače ne pratim, a i nastaviće se tako najverovatnije :fantom:)

 

Par utisaka:

Miško Ražnjatović je najbolji sportski menadžer na svetu bez konkurencije kad je uspeo ovog Simonovića da zavalja u NBA, dečku u svakom napadu mora prstom da se pokaže gde stoji, a u odbrani pravi blokove svojim igračima, pogledaš statistiku i misliš, pa dobro je odigrao, a na terenu tragedija...

 

 Dalje...malo je 80 utakmica godišnje njihovog tima da zvezdina košarkaška publika prepozna šta su koraci, dupla i slične nebitnosti ali zato se loži Jago da šutne sa centra u trećoj sekundi napada, takođe i Lazarević kad primi loptu svi viču šuuuuut, šuuuut !!! (To se ranije vikalo protivnicima na plus 30 za nas).

 

 Sad verujem da su i forumski Grobari Dude Ivkovići, Gomeljskovi i Pet Rajlovi u odnosu na forumske Cigane....srećom, o fudbalu nemaju pojma....

 

sve si objasnio o basketu. 

ove generacije zvezdasa koje obitavaju na forumu su ipak premlade za uspehe generacije kapicica, slavnica simonovica..

ova coviceva " dominacija" ipak nije to to a i bolno je prekinuta. a realno ni blizu final 4 sve ove godine. da osetite bar to uzbudjenje ko ja 1988. ili 1998. ili 2010. 

ni u fudbalu nista vam ne priznajem.

ee kad smo igrali finale kupa sampiona. 1966!!

secam se kad je hteo onaj tozovcev decko da se baci sa loze protiv bajerna  a i sam je rekao da mu je jedini san  uzivotu i karijeri bio da zvezda ponovi partizanov uspeh tj da udje u finale kupa sampiona 🤣.

e jedino gde vam priznajem je zenska kosarka. da znate nesto o tome to bi vam bila najveca tema.

 

 

Edited by bradilko
  • Haha 6
Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

 

ni u fudbalu nista vam ne lriznajem.

ee kad smo igrali finale kupa sampiona.

secam se kad je hteo onaj tozovcev decko da se baci sa loze a i sam je rekao da mu je jedini san bio da zvezda ponovi partizanov uspeh tj da udje u finale kupa sampiona 🤣

 

 

 Osamdesetih godina je ćale počeo da me vodi na Zvezdu a ujak na FK Partizan (Evropske utakmice)...nebo i zemlja, Partizan je samo u retkim slučajevima (Jusufi kao trener) igrao moderniji i lepši fudbal :fantom:

Link to comment
35 minutes ago, bradilko said:

ova coviceva " dominacija" ipak nije to to a i bolno je prekinuta.

 

šta je bolno kad imamo dva predstavnika u EL?

 

kao, nekome je jako stalo da osvoji ABA ligu zbog nje same?

 

 

Edited by levi
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Jel tačno da je za Partizan bio karakterističniji fudbal sa više kratkih pasova a za Zvezdu direktniji fudbal?

Zavisi o kom periodu pričamo....

 

Ja sam fudbal počeo da pratim posle Moce Vukotića, tako da do pojave Saše Ilića i Vukića, uvek su Zvezdini igrači sredine terena bili tehnički pismeniji i bolji igrači. Ako bi se neki majstor i pojavio u Partizanu (Uške Vučićević) nekako je bio više za mali nego veliki fudbal :fantom:

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

šta je bolno kad imamo dva predstavnika u EL?

 

kao, nekome je jako stalo da osvoji ABA ligu zbog nje same?

 

 

nace ste osvajali evroligu ovih godina procvata srbije, slavili ste po kalemegdanu 

..uobicajeni komentari bez da se malo stavi prst na celo.

prvi se javio jedan kojem je najveci doprinos forumu na patike topiku ( taman kako treba),

 

 

Edited by Leia
uvredljiv rečnik
Link to comment

Ja imam osecaj da se Hanga nece vratiti do marta minimum. Nase povrede su uglavnom tajanstvene i nema ni reci iz kluba, a obicno se otegnu na par meseci. Lazic isto ko zna kad ce. Nejpira ne mogu da kriju pa ce valjda brze da zaigra

 

 

Link to comment
4 hours ago, levi said:

 

šta je bolno kad imamo dva predstavnika u EL?

 

kao, nekome je jako stalo da osvoji ABA ligu zbog nje same?

 

 

Ovakve likove ko ovaj duhoviti je Ćoki bas zestoko sjebao.

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...