Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Ratamahatta said:

Pa realno, svih 6 izduvanih tekmi smo bili zivi u zadnjih minut, dva, moglo se 

Ili smo stizali pa crkli u odsudnom momentu, ili smo prosipali dobijeno, jedino Asvel i Fener su bile izvesne tekme 

 

Ja misleo ti se zezas :D

 

Protiv Barce i protiv Monaka nisam imamo utisak da smo mogli do pobede...

Link to comment

Ko misli da Teo i Nedara dovijeka mogu ovako, taj je stvarno optimista. Hanga se vraća u decembru kad i Lazić, Nejpir će možda ranije, do tada će ova dvojica da traže parcelu na Novom groblju.

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Ko misli da Teo i Nedara dovijeka mogu ovako, taj je stvarno optimista. Hanga se vraća u decembru kad i Lazić, Nejpir će možda ranije, do tada će ova dvojica da traže parcelu na Novom groblju.

 

Odakle ti ovo? Mislim nije da je Decembar daleko, ali pre neki dane bila izjava, Hanga 10 dana, Nejpir 14, za Lazica nista konkretno... Direktno od el prezidente....

Edited by assignment
Link to comment
35 minutes ago, samo_opusteno said:

Pobeda protiv Armanija je na dugom štapu, jednako postoji sansa da budemo na 3-7 to vece. 

 

Pa i oni su na 3:6, zadnju su dobili protiv razpalog Efes-a, uspeli da izgube od Albe, tako da tu vec ocekujem pobedu :fantom:

  • +1 1
Link to comment

odvratna utakmica i preglup poraz

 

po komentarima deluje da su nas školovali a realno da nam je linija na trojci odigrala - gidra, deda i despot - ovo bi bilo rutiniranje

 

bukvalno 2 blokade koje je popio deda i 1 trojka od 5 koje je mašio gudra, eto pobede.

 

mada kakve smo kurate sreće ono njihovo drvo luncis koje je u olyju da drži balans klupe da se ne izvrnu svi bi proigralo

 

pravićemo mi ovakve nedovićeve utakmice od blata

 

čak je i teo igrao odbranu, u italiji nema šanse da se ovoliko cimao

 

suđenje kurtonsko, na početku 3/4 faulovi despotu i babi egzemplarno pokazivanje sile da se ne ložimo bzvz

 

olyju generalno treba jebati mater kad dođu u beograd, za opštu odvratnost. teo ulazi na teren a gnjida larencakis prolazi pored njega i slučajno ga nabada ramenom. pa mamu ti jebem, ćale ti je jebo koze po peloponezu, greškom ti oplodio kevu. ionako si po faci neki ilir sa epira, da ne prevodim na srpski šta je to shqiptar. kad si blizu teodosića da mu se javiš sa dobar dan gospodine velikanu dozvolite da vam se obratim, ali sa bezbedne daljine od 2 metra da ne bi preneo neke bakterije i bacile.

 

sferosu zameram što nije umeo da na smrt izmori falla, bio je na granici. ali tobi je preglup za tako nešto. da je proveo 5 minuta manje na terenu to bi bilo to.

 

znači njesra, nisam se ni ložio da prolazimo u EL8, čak ni plej in, ali mislim da je vreme da se izljubimo i gledamo lep basket za koji imamo kapacitet. ne bi se kladio ni na komšiluk da će biti bitno bolji, pregusto je za prolaz ove godine. ali ću svakako navijati za glodare kad im gavrimunje dođu u arenu na panj.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Sve ovo je seci uši krpi dupe.

 

Teo i Nedara imaju minutažu koju nisu imali ni kada su bili u ranim dvadesetim, šta bi moglo krenuti loše? Šta su procene, koliko će još krčag na vodu dok se ne razbije?

 

Svaki minut Davidovca sinoć (i ne samo tada) je bio užasan.

 

Da li zaista nemamo dinara u klubu, ili Vrhovni Menađer zna najbolje?

COeOxcCo_400x400.jpg

 

:fantom:

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

odvratna utakmica i preglup poraz

 

po komentarima deluje da su nas školovali a realno da nam je linija na trojci odigrala - gidra, deda i despot - ovo bi bilo rutiniranje

 

bukvalno 2 blokade koje je popio deda i 1 trojka od 5 koje je mašio gudra, eto pobede.

 

mada kakve smo kurate sreće ono njihovo drvo luncis koje je u olyju da drži balans klupe da se ne izvrnu svi bi proigralo

 

pravićemo mi ovakve nedovićeve utakmice od blata

 

čak je i teo igrao odbranu, u italiji nema šanse da se ovoliko cimao

 

suđenje kurtonsko, na početku 3/4 faulovi despotu i babi egzemplarno pokazivanje sile da se ne ložimo bzvz

 

olyju generalno treba jebati mater kad dođu u beograd, za opštu odvratnost. teo ulazi na teren a gnjida larencakis prolazi pored njega i slučajno ga nabada ramenom. pa mamu ti jebem, ćale ti je jebo koze po peloponezu, greškom ti oplodio kevu. ionako si po faci neki ilir sa epira, da ne prevodim na srpski šta je to shqiptar. kad si blizu teodosića da mu se javiš sa dobar dan gospodine velikanu dozvolite da vam se obratim, ali sa bezbedne daljine od 2 metra da ne bi preneo neke bakterije i bacile.

 

sferosu zameram što nije umeo da na smrt izmori falla, bio je na granici. ali tobi je preglup za tako nešto. da je proveo 5 minuta manje na terenu to bi bilo to.

 

znači njesra, nisam se ni ložio da prolazimo u EL8, čak ni plej in, ali mislim da je vreme da se izljubimo i gledamo lep basket za koji imamo kapacitet. ne bi se kladio ni na komšiluk da će biti bitno bolji, pregusto je za prolaz ove godine. ali ću svakako navijati za glodare kad im gavrimunje dođu u arenu na panj.

 

 

 

 

 

 

 

Najbolja košarkaška analiza koju sam u životu pročitao 

  • Wub 1
Link to comment
13 hours ago, Eleniko said:

 

ne brini, savršeno razumem šta treba po pravilima, samo dajem primer da prestup nije suđen, kao u videu koji sam priložio. jel suđen full prestup anđušiću, nije. znači može da bidne ali ne mora da znači.

 

F_H9NOrXMAAmd84?format=jpg&name=small

 

bgm ako se sudilo u KLS-u (ovo je billo 2019.)...

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...