Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

nesto gledam gidrin sut prosle sezone i nije da mu se nije desavala da sutira 0/3, 0/5 za tri, dapache..

protiv olija je takodje prosle sezone u pireju sutirao 0/5.. protiv zalgirisa 0/3 doduse u spaniji itd, daklem nije da ne postoji patern protiv odredjenih ekipa..:fantom:

Link to comment

Neda i Teo su preuzeli apsolutno ceo tim pa i trenera. Srecom pogadjaju sad, ali odbrana im je blago receno nikakva. Vracanjem Hange i Lazica, trebalo bi da im se smanji minutaza, mada Sveropulos vise izgleda da je leva Teova ruka. Malo tu uzme Yago ali njega zaborabi Grk bez problema i uvede kad je problem neresiv.

 

Nadam se da ce uz male korekcije ovaj tim ostati i sledece sezone, da imamo kontinuitet.

Link to comment
23 minutes ago, Shaq said:

nesto gledam gidrin sut prosle sezone i nije da mu se nije desavala da sutira 0/3, 0/5 za tri, dapache..

protiv olija je takodje prosle sezone u pireju sutirao 0/5.. protiv zalgirisa 0/3 doduse u spaniji itd, daklem nije da ne postoji patern protiv odredjenih ekipa..:fantom:

Prošle sezone je imao 29% za tri, a tri sezone pre toga je svaku bio zakucan na 40%

Kod nas trenutno ima 36%

Link to comment
2 hours ago, Marco Cake said:

Neda i Teo su preuzeli apsolutno ceo tim pa i trenera. Srecom pogadjaju sad, ali odbrana im je blago receno nikakva. Vracanjem Hange i Lazica, trebalo bi da im se smanji minutaza, mada Sveropulos vise izgleda da je leva Teova ruka. Malo tu uzme Yago ali njega zaborabi Grk bez problema i uvede kad je problem neresiv.

 

Nadam se da ce uz male korekcije ovaj tim ostati i sledece sezone, da imamo kontinuitet.

Šta znam, meni je Teodosićeva odbrana od početka sezone skroz korektna, ima ispade, to stoji, ali generalno gledano, to uopšte nije toliko loše.

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, az67 said:

image.thumb.png.55d0d5a45b65fada8f2d445028e3d56e.png

Zanimljivo, samo što ovde ima statistike koja je istrgnuta iz konteksta, na primer sa kojih ostalih četiri igrača je igrač bio na parketu, koja mu je uloga itd.

Link to comment

Sve ovo je seci uši krpi dupe.

 

Teo i Nedara imaju minutažu koju nisu imali ni kada su bili u ranim dvadesetim, šta bi moglo krenuti loše? Šta su procene, koliko će još krčag na vodu dok se ne razbije?

 

Svaki minut Davidovca sinoć (i ne samo tada) je bio užasan.

 

Da li zaista nemamo dinara u klubu, ili Vrhovni Menađer zna najbolje?

Link to comment
39 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Sve ovo je seci uši krpi dupe.

 

Teo i Nedara imaju minutažu koju nisu imali ni kada su bili u ranim dvadesetim, šta bi moglo krenuti loše? Šta su procene, koliko će još krčag na vodu dok se ne razbije?

 

Svaki minut Davidovca sinoć (i ne samo tada) je bio užasan.

 

Da li zaista nemamo dinara u klubu, ili Vrhovni Menađer zna najbolje?

 

Da li si ti ikada sa necim u vezi KK bio zadovoljan?

 

Ako dobijemo Milan bice 4/6, sto je, ako se uzme sve u obzir OK, a uz malo srece moglo je da bude i 6/4, pogotovo da se Sabaz nije pojavio u strasno losem izdanju... Gledam sinoc bukvalno egal utakmicu u gostima Olimpijakosu, dva dana nakon strasne pobede protiv Fenera jbt.... Igramo prilicno seksi kosarku, ni nalik na mucenje tokom ere Radonjica, uz malo bolje igrace nego tada. Ja ne ocekujem da KK osvoji EL, ali kapiram te, ti da si navijac Reala verovatno bio nasao nesto da mracis....

 

Momci se trude, bacaju i znoje za klub, vidi se da im znaci da obraduju navijace, na kraju, oni takodje ne vole da izgube. Meni dovoljno, ako uspemo do plej in-a, odlicno... Ako ne uspemo, nista strasno...

 

Da li se budzet mogao bolje potrositi? Mozda, mozda su neke procene u klubu bile pogresne, mozda neki igraci nisu procenjeni korektno, ali to se desava, sastavni deo sporta...

 

Ako se uzme u obzir u kojoj zemlji zivimo, imati KK na ovom nivou, placen od drzavnih para je ionako jebeni vic...

 

  • +1 5
Link to comment
21 minutes ago, assignment said:

 

Da li si ti ikada sa necim u vezi KK bio zadovoljan?

 

Ako dobijemo Milan bice 4/6, sto je, ako se uzme sve u obzir OK, a uz malo srece moglo je da bude i 6/4, pogotovo da se Sabaz nije pojavio u strasno losem izdanju... Gledam sinoc bukvalno egal utakmicu u gostima Olimpijakosu, dva dana nakon strasne pobede protiv Fenera jbt.... Igramo prilicno seksi kosarku, ni nalik na mucenje tokom ere Radonjica, uz malo bolje igrace nego tada. Ja ne ocekujem da KK osvoji EL, ali kapiram te, ti da si navijac Reala verovatno bio nasao nesto da mracis....

 

Momci se trude, bacaju i znoje za klub, vidi se da im znaci da obraduju navijace, na kraju, oni takodje ne vole da izgube. Meni dovoljno, ako uspemo do plej in-a, odlicno... Ako ne uspemo, nista strasno...

 

Da li se budzet mogao bolje potrositi? Mozda, mozda su neke procene u klubu bile pogresne, mozda neki igraci nisu procenjeni korektno, ali to se desava, sastavni deo sporta...

 

Ako se uzme u obzir u kojoj zemlji zivimo, imati KK na ovom nivou, placen od drzavnih para je ionako jebeni vic...

 


Uz malo srece™ je moglo biti 9-0 :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Pa realno, svih 6 izduvanih tekmi smo bili zivi u zadnjih minut, dva, moglo se 

Ili smo stizali pa crkli u odsudnom momentu, ili smo prosipali dobijeno, jedino Asvel i Fener su bile izvesne tekme 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
34 minutes ago, assignment said:

 

Da li si ti ikada sa necim u vezi KK bio zadovoljan?

 

Ako dobijemo Milan bice 4/6, sto je, ako se uzme sve u obzir OK, a uz malo srece moglo je da bude i 6/4, pogotovo da se Sabaz nije pojavio u strasno losem izdanju... Gledam sinoc bukvalno egal utakmicu u gostima Olimpijakosu, dva dana nakon strasne pobede protiv Fenera jbt.... Igramo prilicno seksi kosarku, ni nalik na mucenje tokom ere Radonjica, uz malo bolje igrace nego tada. Ja ne ocekujem da KK osvoji EL, ali kapiram te, ti da si navijac Reala verovatno bio nasao nesto da mracis....

 

Momci se trude, bacaju i znoje za klub, vidi se da im znaci da obraduju navijace, na kraju, oni takodje ne vole da izgube. Meni dovoljno, ako uspemo do plej in-a, odlicno... Ako ne uspemo, nista strasno...

 

Da li se budzet mogao bolje potrositi? Mozda, mozda su neke procene u klubu bile pogresne, mozda neki igraci nisu procenjeni korektno, ali to se desava, sastavni deo sporta...

 

Ako se uzme u obzir u kojoj zemlji zivimo, imati KK na ovom nivou, placen od drzavnih para je ionako jebeni vic...

 

Meni je ovo mnogo više gledljiva košarka nego ono što smo igrali sa Radonjićem, prošle godine Partizan imao 4-9 pa svi znamo kako se završilo...Polako, ima još da se igra, duga je sezona, nama sada idu dve utakmice kod kuće, ja se iskreno nadam da se neko od povređenih oporavi do Milana, ako ne onda za Efes, pa onda imamo dva gostovanja protiv Valensije i Baskonije gde možemo da tražimo makar jednu pobedu. Uvek situacija može da ode na jednu ili drugu stranu, ja se iskreno nadam da ćemo početi da pobeđujemo.

Uzgred, imaćete direktnog izveštača sa španske turneje u vidu moje malenkosti. :D

  • +1 4
Link to comment

Dobicemo sve 4

A onda ce Teo ili Bolomboj da se povrede ili cemo dovesti Pengosa koji nece moci da se registruje pre vaskrsa i odosmo u kurac

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...