Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Just now, Eleniko said:

 

verujem da ti je onda gedraitis prijao

Nije mi prijao, oterao sam ga u kurac pri prvom kontaktu sa loptom kada je promasio zicer sto uradi bar jednom po utakmici. Cudilo me sto nije bio u sastavu desetkovane Litvanije na sp ali sad vidim, prosek igrac. Dobric je prilicno bolji i zivlji, Gidra nema ni neki karakter. Bas nacrtan igrac za Baskoniju, Zvezdu i tako te ekipe koje bez ambicija pikaju basket po EL. 

  • +1 1
Link to comment

Sto se tice tehnicke, apsolutno opravdano dosudjeno, u zadnja dva minuta nema prestupa, za svaki prestup ide tehnicka. Obratite paznju na ostale utakmice, bukvalno to niko ne radi. Kruzi netom snimak Andjusica protiv Igokee, ali to nije bilo u zadnja dva minuta.

Link to comment

Fal nas je uništio, i Piters, prvi je postavio lični rekord u broju skokova,14, a drugi odigrao monstruoznu partiju, i imali su 26 asistencija. Mala je razlika jer je i Zvezda odigrala dobru utakmicu u datim okolnostima (izostanak igrača, druga utakmica u duplom kolu).

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Eleniko said:

 

protiv igokee za vikend je jaramaz sa 2 noge bio na liniji u klač tajmu i guess what

Pusti ABA ligu. Anđušić pravi prestup, oni Milosavljeviću sude 5 sekundi.

Suđenje u granicama podnošljivog. U odnosu na Barselonu odlično.

Dok se igralo bratsko-prijateljski 39-31 za nas. Onda oni stegli odbranu i odoše na +14.

Podali nam se na kraju, al Gidra prodao.

Da se nahebem svega upravi na čelu sa Čovićem na čašćavanju sa Davidovcem & co. Daj 2 igrača, ako se ovako nastavi samo je pitanje ko će prvi da se povredi.

Edited by sigurnost
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

 

na kom izvođenju? ni jednom nije bio ni blizu

ne računa se ovo kad on ubacuje loptu :sleep:

https://youtu.be/-0NkuBiYuL4?t=5280

 

možda i nije bio on nego anđušić, aut za igokeu blizu zapisničkog stola gde igrač partizana bukvalno stoji u autu blokira igrača a otpozadi obradović smeta da se odmakne, suđeno je 5 sekundi.

 

ne razumem intervenciju sem ako ne želiš da pohvališ suđenje na toj utakmici, onda razumem

Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:

Ja sam očekivao pobedu. Olimpijakos uopšte nije dominantan ove sezone, osim toga leze nam u poslednje vreme i imali smo 6-2 na poslednjih 8 protiv njih. Nedostajalo im par bitnih igraca, mi u naletu, idealna situacija za brejk ali ova ekipa nema kvalitet i muda da dobije u gostima. Zaista je tesko gledati Davidovca i Lazarevica, momke koji nisu za ovo. 

 

Eto, znas da i dalje imamo igrače koji nisu baš EL nivo, a imaju solidne minute, imaš večeras Gidru koji je bio loš, druga utakmica u tri dana, nama glavni plej ima 36 leta, pored toga koliko igrača Olija je falilo, ovo ostalo je i dalje jači roster od našeg. Svi se navijački potajno nadamo, ali nije realno, mislim....

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Eleniko said:

 

možda i nije bio on nego anđušić, aut za igokeu blizu zapisničkog stola gde igrač partizana bukvalno stoji u autu blokira igrača a otpozadi obradović smeta da se odmakne, suđeno je 5 sekundi.

 

ne razumem intervenciju sem ako ne želiš da pohvališ suđenje na toj utakmici, onda razumem

Gleda se samo zadnja dva minuta na utakmici, aut o kome ti pricas je bio na 6 sekundi do kraja trece cetvrtine. Zagorcu su sudili tehnicku protiv Zvezde pre par sezona, ista situacija.

Link to comment
1 minute ago, Hroničar said:

Gleda se samo zadnja dva minuta na utakmici, aut o kome ti pricas je bio na 6 sekundi do kraja trece cetvrtine. Zagorcu su sudili tehnicku protiv Zvezde pre par sezona, ista situacija.

 

čekaj, ti hoćeš da kažeš da je po pravilima igre zvane košarka dozvoljeno da braniš izvođenje auta protivničkom igrača iz polja van terena

 

to nisam znao, mora da si u pravu

 

igraču igokee je suđeno 5 sekundi

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

 

znači ne sudi se uvek povreda prostora iza linije

 

 

 

:Jova:

 

 

 

Samo u poslednja 2 minuta utakmice brate, razumemo li se jebo ga ti :D

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

Nije regularno, al nije tehnička.

 

1 minute ago, Lord Stef said:

 

Samo u poslednja 2 minuta utakmice brate, razumemo li se jebo ga ti :D

 

 

gospodo, dogovorite se oko pravila

 

:nobles:

Link to comment

Pa pravilo za tehnicku je samo u poslednja 2 minuta utakmice. Ako se desi pre toga onda jebem li ga i ja vise sta, ne mogu da pohvatam pravila vise, i ovo sam napabircio u poslednjih nekoliko utakmica nakon sto sam popizdeo kad su nam svirali isto u dal' bese ABA ligi ili superkupu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...