Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

ala aw presidente otvorio:

- nba

- po jedan iz prvaka evrope i viceprvaka

- jedan iz najbolje ruske ekipe, bivšeg prvaka evrope

- jedan iz ucesnika f4 i prvaka spanjje

- jedan iz viceprvaka italije, učesnik EL i ex NBA

Link to comment
5 minutes ago, MiddleClass said:

 

Meso u reketu?

Nije kao Blek sirova snaga pod košem, već je pokretan(Egzumovo zakucavanje nije relevantno :D), može da preuzme i odigra odbranu na niskom igraču, za razliku od većine visokih koje trenutno imate. A nije fizički inferioran da ne može i centre braniti. Napad mu je u drugom planu, ali nije nešto što vam je primarno na ovaj roster.

 

Takav tip centra treba i nama.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Ok, centarska linija sad vec dobija na nekom smislu, ali postavlja se pitanje zasto je produzen Mitrovic. Verovatno ce Simonovic na 4 kao direkt zamena za Petruseva, ali nisam siguran da ce se podjednako dobro snaci.

Link to comment
1 hour ago, hrkljush boys_2 said:

I opet steta sto nema garneta ili kako li mu je vec na ppp nik, da nam predstavi dosadasnju ekipu sa onim slicicama..

 

Izadji sam...

 

1 hour ago, MiddleClass said:

Zar nije to shaq?

 

Apelovati na moderaciju da ga vrate dok traje prelazni rok.

 

 

 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

glupo pitanje možda, ali zašto je po medijima i portalima svaki igrač koji potpiše detonacija ili bomba?

 

realno, ni jedan igrač koj je došao u večite do sada ne zaslužuje takav epitet, čak ni blizu.

  • +1 1
Link to comment

Opet smo se nakrcali prosecima kao prošle godine umesto da dovedemo  3,4 ekstra stranca .Spucano brdo para na igrače koji vola ne mogu da ubodu .

Edited by elementary
Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

pa klikbejt

 

znam brate al smor. mi smo doveli igrača koji nije standardan u Bajernu i igrača kojim nisu bili zadovoljni u jednom od najgorih klubova EL, a oni rezerviste Barse i Olimpijakosa i igrača koga je klub otpustio ili nije sa njim produžio ugovor, te jednog veterana.

 

ništa od toga ne znači da ti igrači neće biti extra u svojim klubovima u narednoj sezoni, niti znači da su raspali krševi, ali komično je. to detoniranje bi moralo da bude rezervisano za vrlo ograničeni broj igrača.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...