Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

19 minutes ago, MiddleClass said:

Kako dobijemo kad su od niskih ostali Teo, Nedara i Rokas? Koliko minuta je imao Teo sinoc? Nema odmora za njega jbg.

 

Morace DeDa i SL2 da prenose loptu

Pa i oni su baš desetkovani, ne igra im Milutinov, Sikma je tek izašao iz povrede, a sinoć se povredio i Vilijams Gos.

Link to comment

 Nisam  mogao da gledam juče ,pustio sada snimak i bas iznenadjuje odbrana i zalaganje .Sfero  je defanzivno orjentisan trener i pitanje je vremena kada će da zategne malo odbranu . Čak i sa slabijim defanzivcima može se igrati solidna timska odbrana .
Samo da se malo zalečimo i idemo u plus skor krajem decembra kao sto sam pisao . 
Vidim trener kaže da će Nejpir dugo odsustvovati ,nije da se nije dešavalo da igrači igraju sa maskom .Eto mu prilike da obrne sezonu ,stavi masku i krene konačno da trpa :) 

Lazarevic je na vi sa loptom ,svi to znamo ali može on pored odbrane da pogodi koju trojku utrci par puta sa linije . Dosta je i do samopouzdanja .
Taman da nam pokrije ovaj hendikep sa povredama .

Edited by elementary
  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Hroničar said:

Pa i oni su baš desetkovani, ne igra im Milutinov, Sikma je tek izašao iz povrede, a sinoć se povredio i Vilijams Gos.

 

Da, ali kod njih je to rasporedjeno. Po jedan igrac na pleju, krilu i centru. Nama 4 niska.

 

No nebitno, to nam je sto nam je. :)

Link to comment
36 minutes ago, booyaka said:

Fun fact: samo Real i Barsa imaju bolju koš razliku od Zvezde, Virtus ima istu, +34

 

Samo sto smo to uspeli sa samo tri pobede uz pet poraza, a Real 7/0, a Barca i Virtuz sa 6/1. To cini stvar jos vecom tj cudnijom....

Edited by assignment
Link to comment

sačuvajmo ovo kao najbolji koš sezone za sada

 

bio sam relativno blizu na strani sa koje je teo ubacio, felš koji je ova lopta imala je bio ne-ve-ro-vatan

 

odjutros me zovu ortaci sa ostrva da mi čestitaju a posebno aristidis, najveći grobar na limnosu i veliki fan teodosića

 

 

 

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...