Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

9 minutes ago, Ted said:

 

jesi video najnoviji članak na USA Today

 

Legendary basketball manager Nebojša Čović inducted into Springfield's Hall of Fame

 

 

Nisu napisali dr Nebojša Čović? Kakav danak neobaveštenosti 

Link to comment

Svake godine desi se ovako neka lepa revijalna utakmica gde nakantamo protivnika, ali da bi se nešto uradilo mora da se dobija kad je tesno, tu smo za sada tanki. 

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, booyaka said:

Vala skoro nismo dobili nekog 30 razlike, a Fener nikad tolikom razlikom.

Pa jedino ako gađaš baš tačnu cifru od 30, inače je bila Cedevita poprilično skoro.

Link to comment

Dobar mec i konacno se koristi Teo na pravi navin a to je na beku. Njega lopta ponese i bolje ma koliko ludo zvuci da nema bas previse loptu kod sebe.

 

Tihi heroj je Bolomboj, a Yago je usao u formu i samopouzdanje.

 

Fener je uzas bez Kalatesa, ali k8fa briga. Mecevi sezone su u Spaniji duplo kolo gde bi , nadam se mogli uzeti obe pobede, ali jedna je minimum.

 

Zvezdin najbolji igrac do sad u sezoni je Mitrovic i Bolomboj. Dobar par i bojim se da je Simonovic visak jer nema odbranu, al budemo videli.

 

 

Link to comment
37 minutes ago, pantelia said:

Juce se Oliju povredio i Gos, zadnja loza. Zelimo mu brz oporavak i da je vec od vikenda ponovo u pogonu

Valjalo bi da Milutinov preskoči utakmicu, ali mislim da će igrati. On nas tradicionalno razbije, generalno pokretljiv ali i snažan centar, za njega baš nemamo nikakav odgovor. Oli je odlično šutirao protiv Makabija u 1/2, ali onda u 2/2 nisu ništa mogli da pogode. Makabi se samoubio u suštini, bez Boldvina sa Lorencom u kanalu, nisu mogli više od egala. Od početka sezone imamo dobru kontrolu skoka, nadma se da ćemo tako nastaviti, Oli je fizički jaka ekipa, biju u Pireju za sve pare, ali dobijamo lagano.

Link to comment

Znači opet se palimo na f4, svaki poštenin Ciganin je sinoć, posle utakmice, guglao smeštaj u Berlinu od 24. do 26. maja. :D

Šalu na stranu, savršena Zvezdina utakmica, bukvalno svaki potez u odbrani je bio savršen, svaki mali faul ispoštovan, napravljen na vreme. U napadu poezija, Jaga samo malo treba obuzdati kad jurne u četiri igrača, u jednom trenutku je Rokas baš popizdeo na klupi zbog toga. 

Malo mi smeta samo što mi, kao publika, veoma izbirljivi i razmaženi, dovoljna je bila jedna dobra utakmica i odmah sinoć nisi mogao da pristupiš sajtu za kupovinu karata za Armani, odmah kreće loženje, skloni smo baš velikim aplitudama, ili napušavamo igrače i teramo ih iz kluba, ili ih dižemo u nebesa. Ako kojim slučajem dobijemo sutra u Atini, ja mislim da će ljudi visiti sa krovova Arene protiv Armanija. Nije nemoguće dobiti sutra, uz povredama desetkovani Olimpijakos i našu približno dobru igru kao sinoć, svašta je moguće.

I za kraj, moram da spomenem Teodosić Miloša...Prava je privilegija što imamo prilike da gledamo majstora u Zvezdinom dresu, šta on radi, kako igra, kakav odnos prema igri ima u ovim godinama je za svako poštovanje i klanjanje. Pravi maestro i dirigent ovoj ekipi, svaka mu čast i samo da ga zdravlje posluži ove sezone. Uz svo dužno poštovanje, ali ko god da misli da Teodosić nije za ovu Zvezdu, da je mator, da nam nije trebao, taj nema pojma o košarci.

Edited by Hroničar
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...