Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Od Šabaza niko nije očekivao da će igrati ozbiljnu odbranu, problem je u tome što ni u napadu ne isporučuje koliko je plaćen da pruži.

 

Nisam siguran da će ostati u rosteru do kraja sezone, ali svakako je neuporedivo bolji igrač od ovoga što je do sada pokazao i još uvek se nadam da će ostatak tima da ga malo pokrene da zapne.

 

Inače, neuporedivo je prijatnije slušati Aleksićevu analizu utakmice od Kuzmanovićevog proseravanja, bilo bi super čuti ga malo i tokom utakmice.

  • +1 1
Link to comment

Kuzmanović je bio stručni Šarencu na RTSu a Sedlaček stručni na Sport Klubu tokom svetskog prvenstva.

Pretpostavljam da je to slutilo da su ga otkačili na Sport Klubu.

Link to comment

Jago neverovatno iscackava one nicije lopte i koristi "nizinu" u tim situacijama. Ozbiljan je igrac, sjajna kontrola lopte i dobar sut. Malo nekad podivlja ali ok, to je energija tih godina. Imali bi pobedu-dve vise da mu je repati verovao. 

Mitrovic je enigma, on se jednako dobro uklopi u ulogu EL centra i treceg centra Buducnosti i ucini da mu obe uloge deluju prirodno. Kako zavrti ove elitne EL centre pomislio bi covek da nije izbijao iz EL ceo zivot. 

  • +1 2
Link to comment

Mitrovic ima fantastican mozak za igru al ga jebe atletika.

Sto se tice Sabaza mislim da je Mesina govorio istinu  i da je ovaj stvarno kopao da se vrati tamo jer posle izlaska te price na net ocigledno je da ga je Mesina odjebao tako da mu je propao plan da igra lagano dok ga nasi ne pozovu da se dogovore oko raskida i uzme neku kintu i vrati se u Armani pa je shvatio da je tu gde jeste i da nema izlaska pa da mora da se promeni pristup sto se i videlo u ove dve utakmice (tj i ovih par minuta pre nego sto mu je polomljen nos).

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Moća said:

Sto se tice Sabaza mislim da je Mesina govorio istinu 

zabari...jeste istina sigurno, samo je mesina racunao da ce ovom pricom snizi zahteve sabaza, ali dobio penis. javno ga odjeb'o sabaz na svoju stetu iako je svestan da mu je/nam je armani izlaz. a i pengos bi nam/mu legao.

sabaz je za ovu ekipu kancer.

Link to comment
3 minutes ago, triple_nippled said:

zabari...jeste istina sigurno, samo je mesina racunao da ce ovom pricom snizi zahteve sabaza, ali dobio penis. javno ga odjeb'o sabaz na svoju stetu iako je svestan da mu je/nam je armani izlaz. a i pengos bi nam/mu legao.

sabaz je za ovu ekipu kancer.

Videcemo sada kad nema izlaz napolje kako ce se ponasati.

Link to comment
43 minutes ago, Ratamahatta said:

Gde je Kuzmanovic? Postao profesor na Opstoj teoriji malih faulova I i II na DIF-u? 

On sada radi podkast Luka i Kuzma  na youtube, i imam utisak da mnogo manje smara nego dok je bio na SK.

Link to comment
7 minutes ago, Choda said:

On sada radi podkast Luka i Kuzma  na youtube, i imam utisak da mnogo manje smara nego dok je bio na SK.

Postao je crveno beli Tegeltija, zajedno sa onim iskompleksiranim mučenikom sa kojim vodi podcast

  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, booyaka said:

Lepo je bilo u Areni večeras

Partizan je ove dobio jedan razlike, mi 31, tako da smo bolji od groblja 30 razlike, ne mora ni da se igra dalje 

 

jesi video najnoviji članak na USA Today

 

Legendary basketball manager Nebojša Čović inducted into Springfield's Hall of Fame

 

 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...