Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ne znam samo gde jurimo i zurimo jbt .

Najeba ih trener.

Ako ništa lepa košarka za gledanje ,ovi će pasti u drugom i odlepice se naši .

Edited by elementary
Link to comment

Nejpir odigrao više odbrane u trećoj četvrtini nego za čitavu sezonu do sada. 

 

Dakle, sada smo videli da MOŽE AKO HOĆE da igra sasvim OK odbranu. Ume da se spusti u stav, ume da se postavi u odnosu na onog koga čuva, da bumpuje telom, ima brze ruke. Dakle sve ono što ga ne čini čunjem na terenu odbrambeno. I sada se logično postavljaju 2 pitanja:

 

1. Zašto do sad nije to radio?

2. Hoće li nastaviti sa ovim i u sledećim mečevima?

 

PS

 

Šta bi, oborismo forum u Zadru?

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Zato što nema košarkaša koji mogu na oba kraja terena da igraju podjednako dobro. Ako se energetski istroši u odbrani onda će kamenje da baca u napadu (kao što je i bacao, 2/8 šut), tako da igrač koji može da doprinese u napadu kao on napad treba da mu je fokus, a odbrana tu i tamo.

  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, garmonbozia said:

 

@Leia i ostali, bilo bi dobro da postavite moderatora koji zapravo učestvuje i poznaje sport, jer ovako se samo može napraviti zapaljiva atmosfera zbog likova koji ne mogu da odustanu od patkometrije.


I ostali moderatori prate šta se ovde dešava, ne moderišem pdf Sport samo ja.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Nejpir odigrao više odbrane u trećoj četvrtini nego za čitavu sezonu do sada. 

 

Dakle, sada smo videli da MOŽE AKO HOĆE da igra sasvim OK odbranu. Ume da se spusti u stav, ume da se postavi u odnosu na onog koga čuva, da bumpuje telom, ima brze ruke. Dakle sve ono što ga ne čini čunjem na terenu odbrambeno. I sada se logično postavljaju 2 pitanja:

 

1. Zašto do sad nije to radio?

2. Hoće li nastaviti sa ovim i u sledećim mečevima?

 

ja ovo moram da prebacim na bisere majke mi, laki nemoj da se ljutiš ali ti si car ako misliš da je obrana protiv zadra i barselona uporediva, da ne kažem ista.

Link to comment
3 hours ago, levi said:

može da igra Lazarević u ovom timu zbog odbrane i skoka, samo da ne spušta loptu na parket

 

e kad si tu, samo da ti zahvalim što si principijelno reagovao na proslavu ustaškog pokušaja linča cigana u zadru na drugom forumu tvojih prijatelja

 

bravo bravo, carski

Link to comment
33 minutes ago, Eleniko said:

 

e kad si tu, samo da ti zahvalim što si principijelno reagovao na proslavu ustaškog pokušaja linča cigana u zadru na drugom forumu tvojih prijatelja

 

bravo bravo, carski

 

ne pišem ni na jednom drugom forumu, ne znam kome misliš da se obraćaš

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...