Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Spakovace Nikolu sa sve masnicom i ode on sve i da nije takva igracina kakva jeste.

 

Sa ovom statistikom pokupice ABA MVP, a da vidimo kako cemo im se dva puta desiti da ne biraju sa visoke pozicije Nikolu iz Mege koji je tinejdzer i MVP ABA lige.

 

Ako neko zameri da ne skace sto metara i ne zakucava iza ledja, samo ce pitati, a jel znas ko jos ne skace sto metara i ne zakucava iza ledja...

 

A ako neko kaze, drugo je evropska kosarka, jos ne igra ni EL, pitanje je kako ce se snaci u NBA-u... samo ce ga uputiti na Vembanjamu...

 

Topica ce Misko spakovati u jedan tako lep paketic da nema sanse da ne ode tamo vec na leto, sve i da je gori igrac nego sto jeste. A Ameri vole lepa pakovanja, pored kosarkaske price.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

 

imajući u vidu Panterovu slabu formu, koji god da je razlog za nju, ne verujem da bi od Drezgića dobili manje, čak i sada. ABA ligu bi vam igrao bez problema, a u EL bi verovatno mogao po 10-ak minuta da dobija. to mi deluje kao bolja varijanta nego igranje za klub bez takmičarskih ambicija.

 

 

Ispravio sam ti ovo :fantom:

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

meni nije jasno zašto Topić nije ni na širem spisku, odnosno zašto nije u rotaciji. ovo što sam ga gledao u ABA, dečko sabija. jasno, ne bi mogao odmah u EL na taj način. ali posle sezone iskustva, moguće da bi bio legitiman prvi plej ili blizu toga. čak i ako ga Miško zavali u NBA, verovatno bi ostao ovde neko vreme, kao Bogdan što je igrao u Evropi, pre no što se preseli tamo. 

 

imajući u vidu Nejpirovu slabu formu, koji god da je razlog za nju, ne verujem da bi od Topića dobili manje, čak i sada. ABA ligu bi vam igrao bez problema, a u EL bi verovatno mogao po 10-ak minuta da dobija. to mi deluje kao bolja varijanta nego igranje za klub bez takmičarskih ambicija.

Zato što je zajedno sa Milenkom ispravno zaključio da mu je sa 18 godina bolje da ima ozbiljniji protagonizam u klubu koji nema rezultatski pritisak nego u EL klubu gde bi priliku dobijao na kašičicu čak i u ABA.

Link to comment

Gledajte malo u vaše dvorište, evo Balša sve cveta otkako je u Partizanu 

Dovodi se još jedan centar, to što je u klubu nema nikakvog značaja, kao da ne postoji 

Edited by booyaka
  • -1 2
Link to comment

A ko ste vi da terate nekoga sa bilo koje teme? Ovo nije RSB ili partizan.net, tako da možete da odjebete sa time. Moderatora nema jer su pustili decu opet na sport koja konstantno provociraju i ne doprinose nikakvoj diskusiji.    

 

@Leia i ostali, bilo bi dobro da postavite moderatora koji zapravo učestvuje i poznaje sport, jer ovako se samo može napraviti zapaljiva atmosfera zbog likova koji ne mogu da odustanu od patkometrije.

 

Ted je čovek koji ne provocira nikoga nikada (barem nisam video) i pitao je logično pitanje koje ste i vi, navijači Zvezde, postavljali i pre i u toku sezone. 

  • +1 1
Link to comment

Ču, imaju odvojene topike kao retko koji navijači na forumu i još bi da teraju sa njih. Da li ste ikad čuli da je neko oteran sa topika Radničkog iz Niša?

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ču, imaju odvojene topike kao retko koji navijači na forumu i još bi da teraju sa njih. Da li ste ikad čuli da je neko oteran sa topika Radničkog iz Niša?


Bio sam jednom tamo na topiku da se smejem kad su ih odradili oni malteski sokolovi 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...