Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

17 minutes ago, kralj said:

 

Ne pripada Čović tom autohtonom SNS ešalonu avanzovanih vlasnika perionica, pečenjara, roletnara i autolimara. Čović je bio faktor u svakom režimu od kako se pre skoro 40 godina pojavio kao perspektivni KPJ RDB kadet. To ga svakako ne čini manjim zlom od ovih neuspešnih kandidata za funkciju čoveka, ali i zahteva još neke kvalitete od pukog podaništva. 

mala ispravka zarad tačnosti tvrdnje

  • +1 2
Link to comment
52 minutes ago, Milošica said:

Inače, kaže mi osoba kojoj je NČ bio asistent da je bio prilično omiljen na faksu od strane studenata.

 

nemoguće, ja to nisam rekao 

 

:Jova:

Link to comment
15 minutes ago, Milošica said:

Pa eto, možeš da potvrdiš(ili demantuješ).

 

nije mi bio stalni asistent, par puta je držao neke laboratorijske vežbe

 

bio je jako dobar što i nije teško jer su mašinskim tada carovale cepanice i seljačine, on nije ni jedno ni drugo

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Ted said:

 

ne izmišljam nego pretpostavljam, s obzirom da su mi lik i delo vrlo dobro poznati. ne iz medija i ne u vezi sa košarkom. pošto znam o kakavom se tipu radi, onda pretpostavljam

 

i napisao sam kao (polu)zajebanciju i stavio odgovarajući smajli. naravno da nemam neposredne informacije.

 

i naravno da u državi u kojoj Palma i Dačić mogu da budu najevropljani, a Vučić lider pristojne Srbije i ovaj lik može da se proda kao top menadžer. sve može ovde.

Još jednom, kroz KKCZ je prošao veliki broj vrlo ozbiljnih igrača i nastavljaju da dolaze. Oni imaju iste menadžere, zajedničke prijatelje, raspituju se kod kolega i generalno se loš odnos prema igračima ne može sakriti. To izgleda nisi uzeo u obzir kod, kako sam kažeš, pretpostavljanja bez posedovanja neposrednih informacija tj. izmišljanja. 

 

 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, Hroničar said:

Na jednom drugom forumu, navodno Nejpir ima ozbiljne privatne probleme koje pokusava da resi, otuda lose partije. Za sada nista od Herisona, ali smo na trzistu.

I to može da bude patka

Link to comment
25 minutes ago, Hroničar said:

 Nejpir ima ozbiljne privatne probleme koje pokusava da resi, otuda lose partije. 

 

ne diže mu se, čo ne zna kako to da mu reši 

 

edit - booyaka pogodio, patka :ph34r:

Edited by Eleniko
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mala ispravka zarad tačnosti tvrdnje

 

Rekao bih da je to došlo kasnije. Služba je regrutovala drugačije od partije, a Čović je uz sve ostalo što se kasnije ispostavilo, ambiciozan i vredan, očigledno je bio dobar đak i student. Nije on bio prototip interesantan za službu nego za partiju. Pretpostavljam da je u vreme drugovanja sa MM zagazio na tu stranu, a kasnije se njegov uticaj samo širio. 

Link to comment
On 10. 11. 2023. at 23:11, Eleniko said:

 

drugim rečima, ti i kao ostatak teo fan kluba ovde misliš da to što teo dobro uradi u većem delu meča mu daje pravo da u presudnim trenucima radi šta hoće, upadne u herojski mod i tako razjebe svaku šansu da tim dobije utakmicu.

 

OK, nije da mi nije bilo jasno da to mislite ali to i dalje odbijam i da poverujem i da prihvatim.

 

od šabaza ništa više posebno ne očekujem a btw ako sve gledate kroz teovih 9 asistencija, ovaj ih je imao 7.

 

Ja uopšte nisam nikakav Teo fan klub, nego me više trigeruju članovi anti fan klaba, a ispostavilo se da nema njega, ne bi mogli dobiti bukvalno nikoga. Ja uopšte nisam iznenađen da je on i dalje u stanju da pruža šta pruža, plus pokazuje veliki želju i htenje u ovom godinama što je za dodatnu pohvalu. 

 

Naravno da ne mislim da mu navedeno daje bilo kakva dodatna prava. Naravno da je pravio greške u završnicama. Samo ne znam od koga se očekuje da uzima šuteve kad je Šaban na klupi. Jaga će verovatni zalepiti jer je midget, a ostali su nam ubi bože, osim Geidraitisa koji ima takvu mehaniku šuta da ne znam da li može sam sebi da kreira. 

 

Znači razlikujemo se što mu ja dajem pravo na grešku, za sve ono što doprinese tokom utakmice. Kad dođe kraj utakmice, nisam baš, siguran da je pametno da lopta bude kod bilo koga drugog. Naravno, zavisi i od nacrtane akcije, a tu nismo nešto jaki.

  • +1 1
Link to comment

meni nije jasno zašto Topić nije ni na širem spisku, odnosno zašto nije u rotaciji. ovo što sam ga gledao u ABA, dečko sabija. jasno, ne bi mogao odmah u EL na taj način. ali posle sezone iskustva, moguće da bi bio legitiman prvi plej ili blizu toga. čak i ako ga Miško zavali u NBA, verovatno bi ostao ovde neko vreme, kao Bogdan što je igrao u Evropi, pre no što se preseli tamo. 

 

imajući u vidu Nejpirovu slabu formu, koji god da je razlog za nju, ne verujem da bi od Topića dobili manje, čak i sada. ABA ligu bi vam igrao bez problema, a u EL bi verovatno mogao po 10-ak minuta da dobija. to mi deluje kao bolja varijanta nego igranje za klub bez takmičarskih ambicija.

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...