Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

da li to naš voljeni kklub klizi u skandal još veći od prošlogodišnjeg višegodišnjeg štelovanja poslovnih papira za račun ubacivanja crnih fondova u klub

 

bagzi i vujičin prodali tviter ciglu predobrom čou kako da raskinu ugovor sa ovim mučenikom

 

smešno je, jadnost smo prevazišli

 

samo čekam da vidim šta će da pišu čoovi/teovi svedoci ovde. to me najviše zanima.

Link to comment
2 hours ago, Ted said:

 

poslovna saradnja za Ćokijem može da ostavi takav efekat na čoveka ;)

Prošlo je brdo vrlo ozbiljnih stranih i domaćih kroz Zvezdu, bukvalno izmišljaš. 

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

da li to naš voljeni kklub klizi u skandal još veći od prošlogodišnjeg višegodišnjeg štelovanja poslovnih papira za račun ubacivanja crnih fondova u klub

 

bagzi i vujičin prodali tviter ciglu predobrom čou kako da raskinu ugovor sa ovim mučenikom

 

smešno je, jadnost smo prevazišli

 

samo čekam da vidim šta će da pišu čoovi/teovi svedoci ovde. to me najviše zanima.

Kao Teo svedok (ne i Čoov) mogu da kažem da ne verujem da je Mesina ono izjavio jer je previše šabanski po Pengosa i nekorektno prema KKCZ. Prosto ne verujem da bi se spuštao na toj nivo. 

 

Šabaza bih voleo da zamenimo ali mu ne bih zamerio sve i da u prepisci sa prijateljima priča da je pogrešio što je Milano zamenio Beogradom i da želi da se vrati. Realno jeste pogrešio, polakomio se na lovu. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Prošlo je brdo vrlo ozbiljnih stranih i domaćih kroz Zvezdu, bukvalno izmišljaš. 

 

ne izmišljam nego pretpostavljam, s obzirom da su mi lik i delo vrlo dobro poznati. ne iz medija i ne u vezi sa košarkom. pošto znam o kakavom se tipu radi, onda pretpostavljam

 

i napisao sam kao (polu)zajebanciju i stavio odgovarajući smajli. naravno da nemam neposredne informacije.

 

i naravno da u državi u kojoj Palma i Dačić mogu da budu najevropljani, a Vučić lider pristojne Srbije i ovaj lik može da se proda kao top menadžer. sve može ovde.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

ne izmišljam nego pretpostavljam, s obzirom da su mi lik i delo vrlo dobro poznati. ne iz medija i ne u vezi sa košarkom. pošto znam o kakavom se tipu radi, onda pretpostavljam

 

i napisao sam kao (polu)zajebanciju i stavio odgovarajući smajli. naravno da nemam neposredne informacije.

 

i naravno da u državi u kojoj Palma i Dačić mogu da budu najevropljani, a Vučić lider pristojne Srbije i ovaj lik može da se proda kao top menadžer. sve može ovde.

 

Ne pripada Čović tom autohtonom SNS ešalonu avanzovanih vlasnika perionica, pečenjara, roletnara i autolimara. Čović je bio faktor u svakom režimu od kako se pre skoro 40 godina pojavio kao perspektivni KPJ kadet. To ga svakako ne čini manjim zlom od ovih neuspešnih kandidata za funkciju čoveka, ali i zahteva još neke kvalitete od pukog podaništva. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...