Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

žao mi je grka jer je neke stvari odlično sredio za kratko vreme

 

3-4-5 je super, opravio je davidovca i našao dobru defanzivnu rolu za gidru, o liniji mitrović - bolomboj da ne pričam.

 

ali sve gubimo na spoljnu liniju i tek ćemo gubiti.

Link to comment

Najveci vas problem je izostanak Hange i bozemeprosti Lazica, bez njih dvojice kompletan ostatak spoljne linije ne bi mogao da sacuva ni mene. Uz sve ostalo sto ste naveli veceras su kljucni bili i poeni Jokubaitisa koji je nestvarno lako dolazio do otvorenih pozicija u finisu utakmice (mozda je jednom bio i Satoranski, no poenta je ista). Pa i Partizan je to u oba derbija eksploatisao preko Avrama i Jaramaza. Bice to bolje kad se oni oporave.

  • +1 2
Link to comment
48 minutes ago, Eleniko said:

 

drugim rečima, ti i kao ostatak teo fan kluba ovde misliš da to što teo dobro uradi u većem delu meča mu daje pravo da u presudnim trenucima radi šta hoće, upadne u herojski mod i tako razjebe svaku šansu da tim dobije utakmicu.

 

OK, nije da mi nije bilo jasno da to mislite ali to i dalje odbijam i da poverujem i da prihvatim.

 

od šabaza ništa više posebno ne očekujem a btw ako sve gledate kroz teovih 9 asistencija, ovaj ih je imao 7.

Naravno da mu ne daje pravo da izdivlja, ali bar pokazuje krv u ocima, a kod Nejpira je ravna linija, totalno ga zabole izgubio loptu ili promasio..

Link to comment

Da sam Luka Mitrović, tražio bih i Tobijevu platu i Kuzmićeve bonove za topli obrok.

 

Komentator na ELTV se krstio i desnom i levom koliko ste im uzeli ofanzivnih skokova.

  • +1 1
Link to comment

Od dolaska Sferopulosa, 3x EL + Partizan ABA
 

Nejpir na parketu: 200-258 za 103 minuta. Prosek na 40 minuta 77-100
Nejpir na klupi: 128-82 za 57 minuta. Prosek na 40 minuta 90-58

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Te statistike su vam besmislene. Teo nek krene od pocetka pa nek udje Sabaz i isto ce biti. Nije bas tacno da Sabaz ne igra odbranu, to je epska glupost. Uvek se nadje neka zvrta da se prisloni za Covica.

 

Sad npr citam kako Sveropulos radi top posao, ali se ne sme reci nesto lose jer je tek dosao. 

 

To sto Tea Jakobaitis predje u prvom koraku je nista i nebitno za strucnjake. Da su doveli beka umesto Yaga koji ni sam ne zna sta radi u Zvezdi. Spici covek dve trice u petoj sekundi napada i trener ga izbaci napolje.

 

Ko je selektirao ovako glomazan tim treba da odgovara. Opet se svi teraju i pljuju. Pljuvali ste i Radonjica koji nije odgovarao vasem poimanju kosarke 😅😇

 

Koliko vidim, sl sezone opet novi tim, verovatno i trener, bar od decembra i tako u krug. Samo su Nebojsa i navijaci najbolji i najpametniji.

  • Haha 2
  • -1 3
Link to comment
Just now, Nikodije said:

Mesina kaže da Šabaz šalje poruke igračima Milana da hoće da se vrati. Mislim da bi mu trebalo ispuniti želju.

 

izvor?

 

u svakom slučaju 2 miliona je jeftinije od izgubljene sezone sa ovakvim igračem na važnoj poziciji

 

dakle, otkaz asap i otkaz onome koji ga je doveo, ako ga već nije dobio /a o nepieru se pričalo kao želji pre duškovog dolaska/

 

nema s njim više šta da se čeka, ne može njega sferos da opravi ni da ga integriše.

 

jedino što smeta tom traču za EA7 je to što on nije EL igrač, barem ovako kako izgleda kod nas

Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

izvor?

 

u svakom slučaju 2 miliona je jeftinije od izgubljene sezone sa ovakvim igračem na važnoj poziciji

 

dakle, otkaz asap i otkaz onome koji ga je doveo, ako ga već nije dobio /a o nepieru se pričalo kao želji pre duškovog dolaska/

 

nema s njim više šta da se čeka, ne može njega sferos da opravi ni da ga integriše.

 

jedino što smeta tom traču za EA7 je to što on nije EL igrač, barem ovako kako izgleda kod nas

 

Italijanski novinar Alessandro Luigi Maggi na tviteru.

Mada i Mesina je buljaš jer ovskve stvari pušta javno. Ali sad bar znamo da ovaj definitivno mentalno nije ovde.

  • +1 2
Link to comment
11 hours ago, Eleniko said:

 

drugim rečima, ti i kao ostatak teo fan kluba ovde misliš da to što teo dobro uradi u većem delu meča mu daje pravo da u presudnim trenucima radi šta hoće, upadne u herojski mod i tako razjebe svaku šansu da tim dobije utakmicu.

 

OK, nije da mi nije bilo jasno da to mislite ali to i dalje odbijam i da poverujem i da prihvatim.

 

od šabaza ništa više posebno ne očekujem a btw ako sve gledate kroz teovih 9 asistencija, ovaj ih je imao 7.

Osim što ili ne kapiraš ili ignorišeš deo da je Teo doveden kao veteran da tu malo čisto pripomogne, a Šabaz da bude vođa, alfa i omega i lider.

 

I da se nametnuo kao takav, ne bi Teo ni imao potrebu da preuzima neku odgovornost nego bi to radio najbolji i najskuplji. 

 

Ako bi se Teo i kurčio, to bi odavno bilo rešeno, posle prvog puta bi ga trener zakucao na klupu i objasnio mu da ne glumi on tu heroja kad će Šabac to da sredi.

 

Ajde sad da optužujemo Tea od 36 što mora da čupa jer onaj koji treba to da radi ne radi svoj posao.

  • +1 4
Link to comment

Napredak zvezde u igri se poklapa sa boljim igrama Davidovca. On je igrač koji doprinosi u oba smera. 

 

Zanimljivo da je on jedini igrač (namerno izostavljam Jaga koji nije skoro ni igrao) koji je evidentno bolji odlaskom Duška. 

 

Ne izgleda mi kao lik koji baš voli da trenira. :)

 

Nedostaje bolja odbrana spoljne linije. Kad se vrate Hanga i Laza videće se realni dometi i šta treba doselektovati. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...