Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, elementary said:

Posle Covkinsa Laki  se okomio na Shabaza :) 

Bio je Teo između. Još gaza da ne mora da vozi tokom utakmice pa će i on da shvati. 

  • -1 1
Link to comment

Odlicna utakmica zvezde, bez obzira na rezultat. Ne bih nikad rekao da ima bilo kakve sanse, kad ono falilo je samo malo srece. Luka mitrovic, po kome kenjate ko nenormalni, odigrao decko doktorsku partiju, svaka cast. Slozio bih se da nejpir ispada najgori po odnosu cena/kvalitet

  • +1 9
Link to comment

izvinjavam se fan klubu heroja teodosića na teranju u pm, gledaću da im ne diram nežne dušice sem ako im se junak ne usere ponovo u barem 3 ključna napada na isti način kao večeras

Edited by Eleniko
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

izvinjavam se fan klubu heroja teodosića na teranju u pm, gledaću da se im ne diram nežne dušice sem ako im se junak ne usere ponovo u barem 3 ključna napada na isti način kao večeras

 

Pa bio je heroj poslednje pobede, ne može sa 37 godina da bude heroj svaku utakmicu, mogao bi npr Šaban sada jednu da bude heroj, pa onda u krug...

  • +1 4
Link to comment

Šabaz, sem Asvela, ne znam da li je odigrao još 1-2 utakmice gde bih mu dao prolaznu ocenu dovoljan. Pa makar ne koštao više od Lazarevića... Ako dodaš platu, renome, glavno pojačanje kluba, dolaziš do toga da je on katastrofa neodgovorna..

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Eleniko said:

izvinjavam se fan klubu heroja teodosića na teranju u pm, gledaću da se im ne diram nežne dušice sem ako im se junak ne usere ponovo u barem 3 ključna napada na isti način kao večeras

Tri puta on, tri puta Šaban, dva puta Nedović.

Ima li neko. Niko.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, assignment said:

Šabaz, sem Asvela, ne znam da li je odigrao još 1-2 utakmice gde bih mu dao prolaznu ocenu dovoljan. Pa makar ne koštao više od Lazarevića... Ako dodaš platu, renome, glavno pojačanje kluba, dolaziš do toga da je on katastrofa neodgovorna..

 

Polako. Ne izgleda gore od Pantera. Imaj vjere kao komsije :D

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

izvinjavam se fan klubu heroja teodosića na teranju u pm, gledaću da se im ne diram nežne dušice sem ako im se junak ne usere ponovo u barem 3 ključna napada na isti način kao večeras

Kao član fan kluba želim da ti saopštim da nema potrebe da se izvinjavaš jer je ipak potrebno da komentator ima makar minimalni kredibilitet da bi njegovo pisanje izazvalo emotivnu reakciju. Sa druge strane, tvoj duševni bol zbog neslaganja sa tvojim pisanjem je očigledan, ali tako to ide na diskusionim forumima - ljudi komentarišu iznete stavove. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Profesionalac said:

Mitar uzeo 15 šuteva za 2, ne znam da li je od Hemofarma to ikad uradio. A čak nije ni forsirao

 

Teo i Deda 17 šuteva za 3 :mellow:

imao Mitar 6 skokova u napadu, od toga je bar 4 šuta odmah uzeo i poentirao

Link to comment

 svi spoljni se usrali i brainfartovali na -1 i na nerešeno, totalna blokada kad je najvažnije. sa ovakvim mentalnim sklopom tima, treba lopta da bude u Dedinim rukama u završnici

 

 

Edited by levi
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Pa bio je heroj poslednje pobede, ne može sa 37 godina da bude heroj svaku utakmicu, mogao bi npr Šaban sada jednu da bude heroj, pa onda u krug...

 

pa šaban mu je pokazao kako da igra clutch napade, onim napadom kad je prošarao odbranu i progirao mitrovića na zicer poziciji - valjda nam je to bio poslednji koš na tekmi. ne mora svaku on da rešava somnabulnim hero ballovima, naročito kada je očigledno da su ga zategli do kraja. a toga ćemo se tek nagledati. dovoljno je bilo pratiti nedovićevu facijalnu reakciju na sve što radi na kraju - i ona poslednja koska koju mu je dao da ovaj popije blokadu od dvojice je bilo upravo to, evo ti pa se kurči do kraja.  

Link to comment

Teodosic je bog i otac kosarke i u 37 godina, covek je u pojedinim trenucima igrao simultanku sa kompletnom ekipom Barselone. Imao je, naravno, i on gresaka, ali kako igra u 37 godina, kapa dole, razlog je zasto je, bar po meni, kosarka najlepsi sport, to sta on ume i sta vidi na terenu, to ne vidi niko.

Najveci problem Zvezde je Nejpir, suzdrzacu se da kazem sta mislim o njemu i njegovom ponasanju jer bi bilo mnogo nekulturno, ovo je sramota sta on radi. 

Iz aviona se vidi da nam fali dobra cetvorka, nije slucajno Dzabari Parker dao 20 poena.

Sve u svemu, ja zadovoljan, kad se setim na sta smo licili u Bolonji, ovo je veliki pomak. 

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...