Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Slažem se da je četvorka prioritet. Ipak, te tri evroligaške petice nemaju defanzivni odgovor na snažne centre koje se snalaze u low post igri ili pnr kao što su Kaminski, Tavares, Fol.

  • +1 1
Link to comment

Pominje se Shaquille Harrison kao pojačanje po internetu .Mislim pominjao se još letos ,pitanje koliko je to tačno .

Konačno malo odbrane na spoljnim pozicijama :) 

 

Edited by elementary
Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Pominje se Shaquille Harrison kao pojačanje po internetu .Mislim pominjao se još letos ,pitanje koliko je to tačno .

Konačno malo odbrane na spoljnim pozicijama :) 

 

 

vlazni snovi nekih tviterasa. bio je pred potpisom za armani, ali ipak nije

Link to comment
7 minutes ago, elementary said:

Videcemo,dovešće se sigurno 1 do 2 igrača kada to ostaje da se vidi . Nama fali četvorka a ponuda nikakva ,Birch se pominjao a on petica …

 

bilo bi super, ali sumnjam

 

mozda da ukljucimo yumco vranje u sponzorski pool pa da bude neke love? za koga navija onaj madjar iz vranja? vacic?

Link to comment
1 hour ago, elementary said:

Nama fali četvorka a ponuda nikakva ,Birch se pominjao a on petica …


A mogao bi mozda klub da zaposli nekog skauta, ili da preporuce Alempijevici, Tomici i Sakote nekog novog Fajea, Berona, Pantera, itd.

Sigurno postoji u nekom Brindiziju/Bujukcekmeceu/Nanteru/Avtodoru/Obradoiru/Promiteasu/Hapoelu nesto sto bi nam leglo i sto bi nam apgrejdovalo tim
 

Edited by Ratamahatta
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

ne znam da li je istina za ovog harisona ili ne, ali ima logike. forumska struka™ je odavno zakljucila da je ovom timu potrebniji 1 jak bek koji moze da pritisne spolja, nego jos 1 visoki.

sad vidim da vazi za dobrog defanzivca i da je bio proglasen za naj defanzivca g lige. pakuj.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

ne znam da li je istina za ovog harisona ili ne, ali ima logike. forumska struka™ je odavno zakljucila da je ovom timu potrebniji 1 jak bek koji moze da pritisne spolja, nego jos 1 visoki.

sad vidim da vazi za dobrog defanzivca i da je bio proglasen za naj defanzivca g lige. pakuj.

 

U tandemu sa Teom, najboljim defanzivcem grcke lige, cinice pravi spoljni bedem..

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...