Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

8 minutes ago, dragance said:


Koji general? Onaj manijak što bije svoje igrače, jebe mrtve majke sudijama, štipa ih i pridržava vrata narkosu dok biju sudije? :D 

Stipendista i ulizica, sakupljač umetničkih slika od džeparca? 

Ne, nego onaj što je igrao F4 sa smiješnim timom, još 2 puta top 8, proglašen za najboljeg trenera u EL a od Veselog napravio NBA igrača.

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
8 minutes ago, BWA said:

Ne, nego onaj što je igrao F4 sa smiješnim timom, još 2 puta top 8, proglašen za najboljeg trenera u EL a od Veselog napravio NBA igrača.

A možda je i onaj što nije nigde ništa napravio ako nema državu i sav monopol na igrače i sponzore?

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment

Ne volim Vujosevica kao osbou a da je bolji trener od Obradovica to stoji. Pogotovo kao trener koji je stvarao igrace. To mnogo cenim kod trenera.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Micko8 said:

a da je bolji trener od Obradovica to stoji

ne znam šta da mislim o ovome

tema koja zahteva ozbiljnu filosofsku raspravu

:fantom:

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne znam šta da mislim o ovome

tema koja zahteva ozbiljnu filosofsku raspravu

:fantom:

 

Željko ne bi mogo ono što je Dule radio, Dule ne bi mogo ono što je Željko :fantom:

 

Realno, koliko god romantičarsko gledanje bilo na Duletov period, ipak je Željko taj.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

Ako bi mogli zajebani i opasni Ostojini svedoci da se bave Partizanom na svojoj temi, hvala najlepse


+1

Link to comment
42 minutes ago, Milošica said:

Željko ne bi mogo ono što je Dule radio, Dule ne bi mogo ono što je Željko :fantom:

 

Realno, koliko god romantičarsko gledanje bilo na Duletov period, ipak je Željko taj.

 

dule udahnjuje život, željko je surovi egzekutor

  • +1 1
Link to comment

Ma botovnje na stranu, ali da je Dobrić kao neki neostvaren potencijal... :isuse: Momak iscedio talenat do maksimuma. Skoro pa spektakularana karijera za igrača kome je talenat limitiran ko francuski balkon. 

  • +1 7
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...