Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ne znam šta da mislim o Hangi, načelno dobar igrač al još jedan veteran. Tri glavna igrača spolja su nam 36, 32 i 34 godine. Dovešće još dvojicu verovatno, valjda će oni biti mlađi. I Lazić ima 34. Btw njemu je istekao ugovor, zar ne? Obično njega prvog produže, sad nema ništa o tome.

Sad vidim potpisao je 1+1 prošle godine, tako da ostaje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ako su već rešili da dovedu Hangu, bio je idealan momenat da presečemo pupčanu vrpcu koja nas vezuje s Lazićem i preselimo ga gdegod u upravu. Neka odluče da li je mladi Lazarević (26, uskoro 27) spreman za ozbiljne minute ili nikad neće postati.

 

Pored godina, problem je i manjak skorera, ne samo u spoljnoj liniji nego i generalno. To bi morala da donesu naredna tri potpisa.

Link to comment
26 minutes ago, MiddleClass said:

Kad pomenu skorera... dje ga je Dobric? :fantom:

 

Virtus nista ozvanicio nije jos

 

 

Zajebali ga Toronto Reptorsi :D Trebalo je valjda Skariolo da ode u Toronto, a da ga u Virtusu zameni Alimpije koji je hteo Dobrića. Pošto je to propalo, deluje da je i Dobrićev potpis završio u junk folderu.

 

Njemu je svakako istekao ugovor, a izgleda da se Duško nije preterano zaleteo da ga zadrži. Ne bi me iznenadilo da na kraju ipak ostane.

Link to comment

I nije bilo nesto preterano lepo, nije igrao u EL do marta, posle smo i sa njim izgubili od Bajerna, Paoa...sto se moralo dobiti, izgubili finale Aba sto se apsolutno moglo dobiti. Poremetio je dotadasnju dinamiku sezone, Vildozu skrajnuo, Dzonija izbacio, doneo preveliki glamur koji nije opravdao na terenu kad je trebalo. 

Opravdao je moja očekivanja koja sam izrekao pre nego što ce doci da nam ne treba i da nam mnogo više treba igrac umesto Holanda a ne plej na postojeca 4 u ekipi. 

Ali ok, kad je dobro igrao bilo je uzivanje gledati ga, podigao je vrednost kluba i ostace deo neke istorije. 

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment

Da Panter nije ostao ui Partizanu za višemilionsku godišnju platu ponadao bih se da je luđenje prestalo i da se vraćamo (mada i dalje preduvanim) ipak koliko toliko razumnim budžetima za klubove iz Srbistana kao što se i moglo čuti po čaršiji pre par meseci. Ovako za sada izgleda da će samo jedan klub imati ponovo osmocifren budžet ove sezone.

  • Haha 1
  • Tužno 2
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Ode Šegi sa stalnog zaposlenja u državnoj firmi među privatnike. Hrabro, čestitam

Vratiće se u državnu firmu kolko već sledeće godine. Kao Davidovac.

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, salerokada said:

Vratiće se u državnu firmu kolko već sledeće godine. Kao Davidovac.

 

onda cemo imati dva davidovca?

me like it :)

 

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

virtus u pogolemom plusu u ovoj rokadi teo ↔️ ognjen


jedini domaći igrač koga bih voleo da vidim kod nas. šteta što je bio u sredini koja nije omogućavala napredak shodno potencijalu

 

ognjenu bi nebo bila granica da ga je trenirao general

 


Koji general? Onaj manijak što bije svoje igrače, jebe mrtve majke sudijama, štipa ih i pridržava vrata narkosu dok biju sudije? :D 

Stipendista i ulizica, sakupljač umetničkih slika od džeparca? 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...