Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Ros said:

rokas je upao u sutersku krizu

 

taman protiv future da se probudi

Nije samo suterska kriza. Skautiraju ga sad svi i ne daju mu da dise.

Kad bi Sabaz proradio i skupljao odbranu otvara se njegov sut gde moze da vozi 40% za 3. Sve to povezano. Al mi smo opet u kanalu gde jedino eksploatisemo kilave blokove i ne mozemo da im poremetimo odbranu prodorima.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, MeanM@ said:

Nije samo suterska kriza. Skautiraju ga sad svi i ne daju mu da dise.

Kad bi Sabaz proradio i skupljao odbranu otvara se njegov sut gde moze da vozi 40% za 3. Sve to povezano. Al mi smo opet u kanalu gde jedino eksploatisemo kilave blokove i ne mozemo da im poremetimo odbranu prodorima.

 

juce je bar tri trojke promasio kad je bio sam samcat

Link to comment
20 minutes ago, booyaka said:

Što plasman od 12-14 mesta, prošle godine smo bili 10-ti

Ove godine ili isto ili bolje od toga

 

Retardirano sklopljen tim. Sa dva pojačanja bi mogli u prvih deset.

Link to comment

Cek da vidimo kako ce se posloziti svi ostali

Real, Monako, Barsa i Fener su ziher za plejof, ovo ostalo ko zna

Mozda Valensija pocne rapidno da pada, ne znam Efes kakva je prica, pa Makabi i Armani, kapiram da ce se Partizan opet uskurciti kako vreme bude islo

Bice opet gomila wtf rezultata kao i prosle godine, a mnogo zavisi trenutno stanje na tabeli i od rasporeda i ozlijeda™ i prebijenih macaka sa SP. Bice jasnije na polusezoni sta ko moze

Mozda i mi krenemo da meljemo neko vreme dok Teo ima goriva, o Virtusu nemam pojma sta da mislim, ne deluju zdrao jaki a pobedjuju 

Bajern i Asvel do sada ubedljivo najslabiji sto sam gledao

Link to comment
57 minutes ago, Ratamahatta said:

Cek da vidimo kako ce se posloziti svi ostali

Real, Monako, Barsa i Fener su ziher za plejof, ovo ostalo ko zna

Mozda Valensija pocne rapidno da pada, ne znam Efes kakva je prica, pa Makabi i Armani, kapiram da ce se Partizan opet uskurciti kako vreme bude islo

Bice opet gomila wtf rezultata kao i prosle godine, a mnogo zavisi trenutno stanje na tabeli i od rasporeda i ozlijeda™ i prebijenih macaka sa SP. Bice jasnije na polusezoni sta ko moze

Mozda i mi krenemo da meljemo neko vreme dok Teo ima goriva, o Virtusu nemam pojma sta da mislim, ne deluju zdrao jaki a pobedjuju 

Bajern i Asvel do sada ubedljivo najslabiji sto sam gledao

Složio bih se, Žalgiris dva poraza kući od kojih je ovaj od Asvela u kategoriji wtf. Samo ni Fener ne bih baš ugurao u kategoriju sigurnih. Imali su dosta lagan raspored i 4 utakmice kući, svi su zdravi, tako da mi definitivno nisu u rangu Reala i Barse. Gledao sam ih protiv Bajerna i Olija, nisu me impresionirali.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Po Nejpirovoj reakciji posle trojke Jaga ipak se vidi da mu je stalo. Ono što uliva nadu je što Sferopulos deluje kao gospodin čovek, odmeren, pedagog, za koga bi se reklo da može da mu pomogne da izađe iz kanala. Za početak bi mogoa da mu kaže "ako ne ide u napadu, probaj da nadoknadiš u odbrani" :D

 

Jako mi je drago zbog Tea, vidi se da mu je jako stalo da se dokaže pred svojima, a juče je bukvalno sam igrao dobar deo utakmice i zaslužio je da pobedi. 

 

Kada uđemo u neku rutinu pobeđivanja barem lošijih od sebe, dići će se cela ekipa sigurno 10, 20%, malo ko može gore od ovoga što sada igraju :)

 

 Veliki problem je nedostatak dodatnih poentera. Tu bi trebao dosta da znači Nedović (dok se opet ne povredi).

 

Povratak Lazića će samo zakomplikovati stvari, svakako će igrati bolju odbranu od svih ostalih iz bekovske "linije", ali svaki bekovski tandem sa njim nas čini impotentnijim 5 puta, a i ovako se patimo u napadu. Ovo što radi Sferopulos sa rotiranjem Nejpira Tea i Jaga je idealno.

 

 

Igraće Lazić trojku u napadu, ćoškariti umesto Rokasa, a u odbrani čuvati bekove dok Nedović ili Teo stoje na dva metra od njihovog ćoškara. Hanga dvojka. Bar se nadam da će biti tako. 

Link to comment

Veliki problem za Tea i Nejpira je i činjenica da je samo Bolomboj od svih visokih sposoban da postavi blok, ostali ga prečesto fintiraju i roluju. Teo to i ume s vremena na vreme da eksploatiše, ali upadljivo je iskautirano od strane svih protivnika koje sam gledao i relativno se lako brani. 

 

Za Nejpira je čvrst blok must ako igra sa loptom u rukama. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...