Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Ted said:

 

što se tiče Cedevite mogu odmah da ti kažem tačan dan njihovog ulaska u formu. samo mi reci kad igraju sa Partizanom.

Mislim da ih dobijate obe utakmice ove sezone, i to relativno lagano.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

što se tiče Cedevite mogu odmah da ti kažem tačan dan njihovog ulaska u formu. samo mi reci kad igraju sa Partizanom.

 

 

20.11. u Ljubljani :fantom:

Link to comment
21 minutes ago, Barrister said:

Samo potvrđuješ da je tačna priča o tome kako ste usvojili Čovićev narativ kako treba da se ponaša skupo plaćeni stranac da ne bi bio "krava muzara" tako što tvrdiš nešto što se ne dešava. Evo pogledaj recimo kontru na polovini poslednje četvrtine gde je odlično ispratio Edvardsa (promašaj Edvardsa i kontra za Jaga kao posledica), a onda navedi neki primer za tvoju tvrdnju da ne trči u odbranu kod kontri protivnika (pričamo o kontrama, ne o očigledno lošoj odbrani u pozicionim napadima).

Pa super. Dobro je igrao, dao 11 poena, trener ga slucajno zaboravio na klupi poslednjih 15 minuta i navijaci mu zvizdali jer razmisljaju Covicevom glavom. 

 

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

jago je super kupovina, uvek treba imati takvog igrača u timu

 

nije što može da da koš nego je nenormalno simpatičan

 

prava maskota ekipe

 

ovu sezonu ćemo zvati jagova....

 

Veliko dete.

  • +1 2
Link to comment

Dobro je neko skoro primetio da se Sormazu rasiri obruc kad gubimo 10-15 razlike 

Tako je i Si Monovic punio trojkama k'o sumanut kad vodimo 7-8 pa nas odlepi 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

 

Veliko dete.

 

iscimaću se kod branka iz morave za 2 kila brazilske pikanje pred sledeću tekmu u areni, nije red da igra gladan u srbiji

 

 

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Nejpir je po dolasku u Bg imao jednu izjavu koja mi je jos tad zaparala usi, a otprilike je glasila - "imamo Milosa, Jaga i Nedovica, momke koji su sjajni sa loptom u rukama, ja zelim da igram malo vise bez lopte ove sezone, zato sam i dosao".

 

Meni se cini da je on ovo totalno drugacije zamisljao, video je sebe kao beka sutera koji ce uglavnom da pripaljuje sa distance, coskari i igra bez kontakta, cuva kolena i u laganom ritmu pokupi svoje dve milke. Onda je naisao na Duskov dril (navodno su vec na drugom, trecem treningu imali manji konflikt zbog Sabazovog zabusavanja) i skapirao da nece to bas tako glatko ici. Brzo je shvatio da se od njega ocekuje da i te kako igra s loptom (pa jos u fokusu protivnickih odbrana gde ga jasu po dva igraca), da izmislja resenja i vuce kao konj ovaj nesretni roster na svakoj utakmici, a pride i da se spusti u stav, jer vec krijemo dvojicu u odbrani pa ne mozemo i njega. Pritom sve vreme bivajuci pod lupom razularene mase kojoj je prodata prica o najjacem timu ikad i napadanju el trofeja, kod koje svaki Sabazov nonsalantni pokret izaziva momentalni popizd, posebno posle Fakua i njegovih krvavih kolena.

 

Za samo 200k ili 300k evra manje mogao je da ostane u Milanu, da ispija kapucino i bude u poznatom sistemu, mnogo bolje izbalansiranoj i ambicioznijoj ekipi gde bi neuporedivo manji teret padao na njega. Kako covek da ne padne u tesku depru?

 

Btw, gledam sinoc doktora robotike kako sokirano posmatra nasu muku i nemoc, on je covek ubedjen da je sastavio perverziju od rostera koja bi trebalo da melje. A skrpio je za cirka 12 miliona evra nesto toliko disfunkcionalno i besmisleno da covek ne zna odakle bi pre poceo sa otkazima i potpisima. Teodosic u 37. godini zivota mora da igra 30 minuta jer bez njega ne mozes da odigras krsten napad, a ne mozes igrati ni krstenu odbranu jer su u svakom trenutku bar dva ili tri ocajna defanzivca na parketu, dvojku nemas, cetvorku nemas, ali zato uredno imas PET centara u 12. Nema te doselekcije koja moze da zakrpi ovo da na nesto zalici.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, Eleniko said:

 

iscimaću se kod branka iz morave za 2 kila brazilske pikanje pred sledeću tekmu u areni, nije red da igra gladan u srbiji

 

 


stize djenku bobijevim koraci 

Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

20.11. u Ljubljani :fantom:

 

pazite se Cedevite nakon 20. novembra

 

i stavljajte pare da će Prepelič da pripali 13/15 za tri poena. ostali će manje, al u istom procentu

Link to comment
35 minutes ago, Eleniko said:

 

iscimaću se kod branka iz morave za 2 kila brazilske pikanje pred sledeću tekmu u areni, nije red da igra gladan u srbiji

 

 


Evo Vildoza ceka autogram iza 

  • Wub 1
Link to comment

Po Nejpirovoj reakciji posle trojke Jaga ipak se vidi da mu je stalo. Ono što uliva nadu je što Sferopulos deluje kao gospodin čovek, odmeren, pedagog, za koga bi se reklo da može da mu pomogne da izađe iz kanala. Za početak bi mogoa da mu kaže "ako ne ide u napadu, probaj da nadoknadiš u odbrani" :D

 

Jako mi je drago zbog Tea, vidi se da mu je jako stalo da se dokaže pred svojima, a juče je bukvalno sam igrao dobar deo utakmice i zaslužio je da pobedi. 

 

Kada uđemo u neku rutinu pobeđivanja barem lošijih od sebe, dići će se cela ekipa sigurno 10, 20%, malo ko može gore od ovoga što sada igraju :)

 

 Veliki problem je nedostatak dodatnih poentera. Tu bi trebao dosta da znači Nedović (dok se opet ne povredi).

 

Povratak Lazića će samo zakomplikovati stvari, svakako će igrati bolju odbranu od svih ostalih iz bekovske "linije", ali svaki bekovski tandem sa njim nas čini impotentnijim 5 puta, a i ovako se patimo u napadu. Ovo što radi Sferopulos sa rotiranjem Nejpira Tea i Jaga je idealno.

 

 

Link to comment

Moze Branko i na 3, bice to sve ok

Prva 4 napada - 2x Hanga dodaj dole u reket s 45 da vidimo od kog je drveta parket, pa onda 2 akcije za Gidru da zvekne.

Ako sljaka, narani kere i nista ne diraj, ako ne, daj Jagoa i Teoa :D

Edited by Ratamahatta
Link to comment

biće sve kako treba /naravno treba zanemariti budalaste čoove tripove f4 i slično/

 

ako se tako može nazvati plasman od 12 do 14 mesta

 

možda nekih 10-ak pobeda za sezonu, to je to - cenim da će se EL10 ozbiljno odvojiti od donjeg doma kome pripadamo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...