Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Pa rekao je Sferopulos posle utakmice da je Šabaz dosta emotivan, tj. moglo bi da se tumači da je u prilično sjeban.
On izgleda loše na terenu i pored relativno visokog broja poena koji postiže. Ali, polako sa tim šilbovanjima, tek je mesec dana prošlo, svakome se desi da bude u lošoj formi.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Nije to samo klasičan kanal, govor tela mu je grozan.

Tobi je u kanalu i želi da izađe, ovaj se ponaša isto. Mislim da mu ne prija ni ovaj ambijent, pritisak, ko zna šta.

Daj, ne brukaj se sa tim "govorom tela", a možeš na snimku da vidiš koliko mu nije stalo

 

  • +1 3
Link to comment

Ne prija Sormazu pritisak cini mi se

Nekad cak ni meni ne prija, a sedim ispred TV-a :D Kad je Teo digao onu tricu pre Jagoa nije mi bas bilo lagodno

Mnogo mi je nedostajalo ovo sve 

Edited by Ratamahatta
  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

-1

 

koju to sliku šalje ostatku crnacatm kad uđete u kanal idete na transfer listu, nema tu onda mnogo sreće za taj tim. šabazu ovo sigurno nije prvi put u karijeri da je u kanalu i verovatno već ima mehanizme kojima to prevazilazi

ono zviždanje u areni sinoć mu sigurno neće pomoći 

 

samo ljubav

:heart:

Data mu je ljubav posle toga kad je Teo otisao na klupu da uzme vazduha pa ovaj morao da udje. Cela hala ga je glasno podrzala. 

Problem nije sto on igra lose nego sto se ponasa kao fekalija i onda celom halom se prosiri taj bazd. 

Ovi sto pricaju o navijacima koji misljenje baziraju na Covicu bi mogli malo da prikoce. Uopste ne pisem ni o kakvim parama ni kravama muzarama, nego o nacinu igranja. I rekoh "ako ne popravi govor tela", znaci ako nastavi da fekalise nema sta da trazi, pa necemo valjda drzati lika kom ce se zvizdati svaku utakmicu jer se smori kad izgubi loptu i mrsko mu da se okrene da vidi sta se desava u kontri. 

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

 

Problem nije sto on igra lose nego sto se ponasa kao fekalija i onda celom halom se prosiri taj bazd. 

 

 

 

sreća pa će james u partizan a ne kod nas, zamisli kako bi njegova mestimična kurcobolja smrdela

  • +1 1
Link to comment

Ma Nejpirov kanal uopšte nije problem, on je takav igrač da će se kad tad izvući iz istog, ali onakvu kurcobolju ja do sada nisam video ni kod jednog stranca koji je obitavao na našim parketima. Možda je njemu i stalo i krivo što je u kanalu, ali to uopšte ne pokazuje. Sinoć izgubi dve ili tri lopte i umesto da se punim šprintom vrati nazad, on lagano...nogu pred nogu...U prvom poluvremenu je imao jednu situaciju gde je dovezao loptu do trojke kod naše klupe i ničim izazvan se digao na šut, ni blizu da pogodi...Ej, bez ijednog pasa u tom napadu, znači izdriblao do trojke, sajbnuo je i promašio...Takvo divljaštvo ja još uvek nisam gledao.

Edited by Hroničar
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Ratamahatta said:

Bili smo doduse zreli da primimo 80, ali sta je Bajern sve masio to stvarno nece puno puta biti 


samo kad mi nismo mašili ništa

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Ratamahatta said:

Ne prija Sormazu pritisak cini mi se

Nekad cak ni meni ne prija, a sedim ispred TV-a :D Kad je Teo digao onu tricu pre Jagoa nije mi bas bilo lagodno

Mnogo mi je nedostajalo ovo sve 

Da se nadovezem. Ne secam se kada sam poslednji put imao rollercoaster emocija tokom tekme kao sinoc...bukvalno od euforije do depresije, pa nazad, pa opet u krug...drugar me zajebavao kakve sam reakcije imao...drugi me fotkao sa tribine pored, salje fotku i pita me jel sam dobro 😂

 

Veci deo ljudi sinoc nije izasao iz Arene dok nisu ispratili igrace u tunel. Sto kazes, nedostajalo je ovo.

 

A hvala i na ovim snimcima klinaca ko je kacio, suze su mi krenule, sva ljubav za njih ❤️

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:

 jer se smori kad izgubi loptu i mrsko mu da se okrene da vidi sta se desava u kontri. 

Samo potvrđuješ da je tačna priča o tome kako ste usvojili Čovićev narativ kako treba da se ponaša skupo plaćeni stranac da ne bi bio "krava muzara" tako što tvrdiš nešto što se ne dešava. Evo pogledaj recimo kontru na polovini poslednje četvrtine gde je odlično ispratio Edvardsa (promašaj Edvardsa i kontra za Jaga kao posledica), a onda navedi neki primer za tvoju tvrdnju da ne trči u odbranu kod kontri protivnika (pričamo o kontrama, ne o očigledno lošoj odbrani u pozicionim napadima).

Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Koliko tačno.

 

Žalim svaki riport koji sam ti lupio :fantom:

Da utakmice Zvezde ne gledam očima dečaka od 9 godina, ne bi bilo smisla uopšte da ih gledam.

Riporti i banovi mi nisu problem, tako da nemaš zašto da žališ.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...