Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:

a bio je i onaj klinja koga je neki idiot razvlacio po mrezama (krezubi cigan od rodjenja)

 

 

 

 

idiotkinja, čini mi se, koju su posle obe strane pošteno iznasisavale

Link to comment
20 minutes ago, Ted said:

klinac je šećerko, iskrena dečija navijačka frkica :heart:

 

ovako sam i ja sa istoka posmatrao penale protiv Artmedije. samo se završilo u suzama, a ne sa osmehom i rukama gore

 

Bio si malo veći od ovog klinca kad si gledao te penale...

  • Haha 3
Link to comment

Emotivno vece, obicno tako bude kad je ekipa izranjavana i dodju pravi da podrze. Prijatno iznenađenje posetom i ambijentom. Nervoza ekipe ogromna, ziceri se masali u nizu, trojka ni pod razno da se ubaci. 

Sabaz je i u takvoj veceri gde je Teo odigrao najborbeniji mec karijere uspeo da bude bad energy bringer i da prvi put kapiram ljude koji zvizde nasem igracu. Ako ubrzo ne popravi govor tela i uklopi se u tim katovati tog mlohavka. Srecom Grk je uvideo da ubija momentum i ostavio Jagisu do kraja, a Jagisa je good vibes deliverer. Pisao sam da mi nije jasno da Ivanovic ne vidi da ga ljudi vole i da moze mnogo pomoci, sta li je tom coveku bilo u glavi. Jago je onaj lik kog zavolis odmah i ne zameras masanje, pretenciozno istrcane kontre itd. Pritom i on uzvraca energiju navijacima. 

Nadam se da ce povratkom Nedovica i Lazica biti bolje, treba nam i cetvorka. Samo da Sabaz ima nesto zivine u sebi moglo bi to biti dobro. 

 

 

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, Ayatollah said:

 

Bio si malo veći od ovog klinca kad si gledao te penale...

 

jesam......ali reakcije su mi bile u domenu uzrasne grupe ovog mališana :)

Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

idiotkinja, čini mi se, koju su posle obe strane pošteno iznasisavale

 

negde su iskopali da je fotka od neke ruskinje. fake profil. nista manje idiotski

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

negde su iskopali da je fotka od neke ruskinje. fake profil. nista manje idiotski

 

još gore, pizda koja se krije iza lažnog profila

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Sabaz je i u takvoj veceri gde je Teo odigrao najborbeniji mec karijere uspeo da bude bad energy bringer i da prvi put kapiram ljude koji zvizde nasem igracu. Ako ubrzo ne popravi govor tela i uklopi se u tim katovati tog mlohavka.

 

 

 

S ovim bih se složio, skloniti ga makar ga plaćali do kraja sezone jer svojim prisustvom ubija i tim i navijače i 1 celokupan ambijent. Kako kroči na teren tako u celoj dvorani nastane negativna atmosfera. Jednostavno tip nema nameru da se uklopi, sada je jasno da problem nije bio u Dulu nego u njemu.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

S ovim bih se složio, skloniti ga makar ga plaćali do kraja sezone jer svojim prisustvom ubija i tim i navijače i 1 celokupan ambijent. Kako kroči na teren tako u celoj dvorani nastane negativna atmosfera. Jednostavno tip nema nameru da se uklopi, sada je jasno da problem nije bio u Dulu nego u njemu.

Što se navijača tiče to je stvar do navijača kojima je vrhunac poznavanja košarke Čovićeva priča o kravi muzari koja se periodično ponavlja. Što se tima tiče to je neverovatna glupost, on ima odličan odnos sa saigračima, to je sinoć bilo vidljivo.

Link to comment
1 minute ago, Barrister said:

Što se navijača tiče to je stvar do navijača kojima je vrhunac poznavanja košarke Čovićeva priča o kravi muzari koja se periodično ponavlja. Što se tima tiče to je neverovatna glupost, on ima odličan odnos sa saigračima, to je sinoć bilo vidljivo.

 

naravno. osvrnuću se na navijače kada budu zviždali čoviću kao ovom dečku koji u krajnjoj liniji nije kriv što je loše procenjen pre kupovine.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

naravno. osvrnuću se na navijače kada budu zviždali čoviću kao ovom dečku koji u krajnjoj liniji nije kriv što je loše procenjen pre kupovine.

Kao što rekoh to su navijači koji koji su od Čovića naučili priču o "krvavim kolenima" i "kravama muzarama" i "šilbovanju" kao vrhuncu genijalnosti uprave. Jedna stvar je to da li on pruža očekivano, sasvim druga je izmišljanje da loše utiče na tim.

Link to comment
10 minutes ago, Nikodije said:

 

S ovim bih se složio, skloniti ga makar ga plaćali do kraja sezone jer svojim prisustvom ubija i tim i navijače i 1 celokupan ambijent. Kako kroči na teren tako u celoj dvorani nastane negativna atmosfera. Jednostavno tip nema nameru da se uklopi, sada je jasno da problem nije bio u Dulu nego u njemu.

-1

 

koju to sliku šalje ostatku crnacatm kad uđete u kanal idete na transfer listu, nema tu onda mnogo sreće za taj tim. šabazu ovo sigurno nije prvi put u karijeri da je u kanalu i verovatno već ima mehanizme kojima to prevazilazi

ono zviždanje u areni sinoć mu sigurno neće pomoći 

 

samo ljubav

:heart:

  • +1 2
Link to comment

šabazovi brojevi iz armanija prošle godine

 

lik im je realno izvadio sezonu, koliko toliko 

 

s obzirom na tragičnost skoro do pred sam kraj

 

nisam gledao ali prilično izvesno nemamo nikog ni prošle ni ove godine sa približnim brojevima

 

 

shabazz.thumb.jpg.030844d2a23786c4df8709f0556c7a95.jpg

 

edit - ne znam argentinci, možda

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

-1

 

koju to sliku šalje ostatku crnacatm kad uđete u kanal idete na transfer listu, nema tu onda mnogo sreće za taj tim. šabazu ovo sigurno nije prvi put u karijeri da je u kanalu i verovatno već ima mehanizme kojima to prevazilazi

ono zviždanje u areni sinoć mu sigurno neće pomoći 

 

samo ljubav

:heart:

 

Nije to samo klasičan kanal, govor tela mu je grozan.

Tobi je u kanalu i želi da izađe, ovaj se ponaša isto. Mislim da mu ne prija ni ovaj ambijent, pritisak, ko zna šta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...