Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 hours ago, Ratamahatta said:

Ne znam ni ja, ali kiksalo se protiv njih cesto, augodniji protivnik ne postoji 


Još prošle sezone su prešli u kategoriju plitak potok (konačno), bilo i nekih blowouta, tako da trebalo bi da ne bude iznenadjenja. Posebno što se srećom igra u Bg, baš nije momenat za Moraču.

Link to comment
8 hours ago, Ros said:

nadao dam se da će neko taj momenat uhvatiti. i jeste. nešto najslađe sto se može videti

 

 

 

giphy.gif?cid=2154d3d790784f6afe6b41a055

 

najjači momenat celog prenosa

 

 

@Ted doveli su kamaru igrača na poziciji crnca plus je tu flečer megi najjači trojkaš aba lige ever. verujem da će se najviše naložiti protiv nas i cigana, jer je to najbolji izlog za naredne ugovore


suad šehović je okačio kopačke o klin

  • +1 3
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment

Pratim košarku od kad znam za sebe, 17 godina uživo po raznoraznim halama, igralo je mnogo stranaca što u Zvezdi, što u Partizanu, ali ovakvo ponašanje koje Nejpir ima na utakmicama ja do sada nisam video. Na stranu to što je igrački u kanalu, sto promašuje, ali njegov stav, njegova indolentnost u najmanju ruku je džukački, da se tako izrazim. Deluje kao da trebamo da padamo u nesvest što igra u našem klubu. Ako mu se ne igra ili neće da pruži maksimum, da se pozdravljamo. Ostali momci su u krizi, kompletan tim je u krizi, ali se bar trude. Sinoć se kroz vazduh u hali mogla seći nožem tenzija koja se videla kod igrača Zvezde. Nadam se da je ovo neka prekretnica i da ćemo znake života u ovom timu videti već u narednim utakmicama.

Link to comment
1 hour ago, booyaka said:

Nikad slabija, i oni i Cedevita 

 

što se tiče Cedevite mogu odmah da ti kažem tačan dan njihovog ulaska u formu. samo mi reci kad igraju sa Partizanom.

Link to comment

Cedevita je sa Klemenom digla kvalitet za bar 50%, Biducnosto ima daleko bolji sastav nego prosle sezone, sa nekoliko vrlo dobrih stranaca, mada iskreno jos uvijek ne izgledaju kako bi trebalo, ali da mogu biti mina iznenađenja - mogu.

  • +1 1
Link to comment

klinac je šećerko, iskrena dečija navijačka frkica :heart:

 

ovako sam i ja sa istoka posmatrao penale protiv Artmedije. samo se završilo u suzama, a ne sa osmehom i rukama gore

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Ted said:

klinac je šećerko, iskrena dečija navijačka frkica :heart:

 

ovako sam i ja sa istoka posmatrao penale protiv Artmedije. samo se završilo u suzama, a ne sa osmehom i rukama gore

Najiskrenije emocije uglavnom pokazuju deca, ovo je možda i highlight cele sezone.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

jago je super kupovina, uvek treba imati takvog igrača u timu

 

nije što može da da koš nego je nenormalno simpatičan

 

prava maskota ekipe

 

ovu sezonu ćemo zvati jagova....

  • +1 6
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

jago je super kupovina, uvek treba imati takvog igrača u timu

 

nije što može da da koš nego je nenormalno simpatičan

 

prava maskota ekipe

 

ovu sezonu ćemo zvati jagova....

 

moze li nesto drugo.

jagova se mnogo rimuje za raznim ruznim recima

  • Haha 1
Link to comment

Ne gresite za Sabaza, bas je cool lik. Na stranu sto mu venama ne tece takmicarska kosarka vec deceniju, ali svaki dan bi na kraju stavio pare na njega nego na sl dva pg.

 

Racuna se samo pobeda, ali da izgleda dobro i ne izgleda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...