Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Ako nista drugo, ova sezona ce iznedriti DVD - Jago: Okretanje Bajerna

Odlicno, dinamicno finale Evrokupa, za kosarkaske sladokurce

Protiv Barse ce nas kenjati sut jer idemo kao anderdog i izduvacemo 105-101 na sudije 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Sta nam je ideja sa tri pleja, rupom na cetvorci i osamdeset petica koje kao mogu da igraju 4/5, a u stvari ne mogu, plus nijedna se nije dokazala kao glavna i dominanta?

 

Da svaki mec trazimo ko je raspolozen?

 

Ako ne ide Tea, ide Jaga, ako ne ide Jaga, ide Sabaza... ako ne ide Mitrovica, ide Tobija, ako ne ide Tobija, ide Bolomboja, ako ne ide Bolomboja na petici, mozda ga ide na cetvorci, ako ga ne ide na cetvorci, mozda ide Simonovica, ako ne ide Simonovica na cetvorci, mozda ga ide na petici...

 

A ni na pozicijama 2 i 3 nije drasticno bolje stanje.

 

Ako ubodemo ko je u formi taj dan, mozda i uradimo nesto. I tako svaki mec.

 

Samo nesto ne znam neki ovoliko nedefinisan tim koji je nesto uradio i postigao.

  • +1 2
Link to comment

Jedino dobro s ovog meča je pobeda, Jago i Teo. 

 

Teodosić sasvim sigurno ne može ovako svaku, Jago može imati svoje minute u određenim postavkama, sve ostalo (sem voljnog momenta) je i dalje loše. Nedostaje prvi bek, prva četvorka...

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Ratamahatta said:

Bice jako zajebano protiv Bokana sad, posle ove potrosnje, to je muss da se dobije 

 

Kakva je Budućnost? Nisam ih ispratio uopšte, nemam pojma ni ko igra tamo.

Link to comment

Ne znam ni ja, ali kiksalo se protiv njih cesto, augodniji protivnik ne postoji 

Kapiram da od sirotilje oni i Cedevita mogu da iznenade 

Edited by Ratamahatta
Link to comment
8 hours ago, Shaq said:

sta kaze gtr analiza, dal je bilo 18k, nemojmo zbog pobede da se ne bavimo ipak najbitnijim detaljem..:fantom:

Bilo je dosta ljudi. 

Praznih mesta iza koševa na nivou 400, ali zato svi ulazi I stepeništa  u ravni terena puni ljudi.

I to ljudi koji za sve vreme utakmice i posle nje nisu nikoga vređali, niti jednom pomenuli ni jedan drugi klub osim svoga i goste ispratili sa "aufiderzen".

 

  • +1 3
Link to comment
10 hours ago, Eleniko said:

 

 

inače fun fact, jago juce u moravi kupio kilo i po ramsteka i kilo pork belly, moj ortak mu prevodio tako da ovu odlučujuću trojku pišemo na njega

 

još kad jago otkrije adaktara, tek će da igra

Jago je u onom trenutku bio ko deminer u minskom polju, ako pogriješi ode sve dođavola,  Teodosije ga namjestio lijepo ali šutnuti iz onog ugla 45 treba imati srce ko tramvaj i eto isplatilo se.

Što smo popravili odbranu u 4/4 to zahvaliti sudijama što su dopustile malo više fajta pod koševima,  pa su naši izgurali Ibaku i onog okrečenog iz reketa.

  • +1 1
Link to comment

Ceo zivot slusam Obst jeben suter, Obst snajper, Obst ovo Obst ono... Kad god gledam on nista spec

Ne bih da budem parti puper, ali Asvel i Bajern su kese, bio bi bas bedak da nismo dobili, idealan protivnik i tajming za vadjenje fleka  

Samim tim me pobeda Asvela u Kaunasu cudi do maksimuma

Monako ocekivano drobi, posle nas jos tri u nizu, pisali smo ovde da taj poraz nije bio tragedija sam po sebi 

Bilo bi super da cepnemo Oli ili Fener  

Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Jedino dobro s ovog meča je pobeda, Jago i Teo. 

 

Teodosić sasvim sigurno ne može ovako svaku, Jago može imati svoje minute u određenim postavkama, sve ostalo (sem voljnog momenta) je i dalje loše. Nedostaje prvi bek, prva četvorka...

 

Teo je bio dobar i protiv grobara, no se tvoja moć rasuđivanja okreće oko toga da li se dobilo ili ne. Da je Jago promašio ciganstvo bi verovatno pisalo "vidi pičku, uvalio mu kosku".

Teško za gledanje a tako će i ostati do daljnjeg jer Šabaz pre svega mentalno nije spreman za ono što ga je dočekalo ovde. Da je otišao u neku Albu bog da ga vidi.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...