Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

12 minutes ago, Eleniko said:

 

glodarima popust, cigosima kitica /začinskog bilja, lepo miriši/

 

:Jova:


posteno. ko me jebe kad sam zaprdeni i lajavi sremac

Link to comment
49 minutes ago, BWA said:

Pa tjerali smo Pantera u prvoj sezoni.

Ja nisam, ali mnogi jesu.

 

Nismo ga baš terali, ali smo govorili da je luzer i da večito ne isporuči kad je najbitnije.

Link to comment
52 minutes ago, MiddleClass said:

Teo madjija i Jago dobise Bajerna :)

 

Uz onoliko promasenih zicera i nepostojeci sut za 3p... Ajde, sudjenje je bilo domicinsko 

Ne bih rekao da je suđenje bilo domaćinsko. 

Utisak iz hale.

Link to comment

U našem slučaju domaćinsko sudjenje je ako te besramno ne pokradu u sred Beograda. Sve u svemu bila je poneka diskutabilna odluka na obe strane ali potpisao bih za ovakvo sudjenje cele sezone.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Neverovatno da svako ko i amaterski prati košarku, a nije totalni duduk, je mogao još na pripremama da vidi da je ovaj Frankenštajn od tima osuđen na propast.

 

Tim sa pola dvojke i bez četvorke jednostavno nije konkurentan u EL. Nama večeras Mitrović redovno ostaje da ćoškari u napadu na trojci dok je u paru sa Bolombojem i kada primi loptu apsolutno ne zna šta će sa njom jer nema "range" i jednostavno nije četvorka. Za to vreme njegov čuvar (najčešće Ibaka) komotno stoji 2-3 metra od njega u reketu i praktično glumi libera koji sprečava bilo kakav pokušaj prodora do koša i zatvara skok.

 

Bilo kakva primisao nastavka takmičarske sezone mora da počne sa dovođenjem bar 2 kvalitetna (u EL okvirima) na tim pozicijama.

  • +1 3
Link to comment

Nadali se da je Simonović novi Petrušev, oh kakav zajeb. Dvojku možda Grk uspe da zakrpi kad se vrati Lazić. Da Lebranko menja Gidru po 10-15 minuta, a Hanga i Nedović da igraju dvojku. Mada najbolje da dovedu nekog Holinsa, užasni su nam bekovi defanzivno. 

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Nadali se da je Simonović novi Petrušev, oh kakav zajeb. Dvojku možda Grk uspe da zakrpi kad se vrati Lazić. Da Lebranko menja Gidru po 10-15 minuta, a Hanga i Nedović da igraju dvojku. Mada najbolje da dovedu nekog Holinsa, užasni su nam bekovi defanzivno. 

 Zar to ne treba Hanga da odigra? Nije on los od pocetka sezone (danas je iz povrede). Ekipa ocigledno nije kliknula jos uvek. Kada se to desi i ako se desi, hanga ce isporucivati to sto smo dobijali od holinsa.

Nejpir uopste nije u tako losoj formi to se slazem, solidno sutira, nije vrhunski dodavac, jedino sto iritira jeste njegova lezernost, pre svega u odbrani, ali cesto i u napadu. Recimo, ono sto je meni zapalo za oko u nekim prethodnim utakmicama je sto je on jednako lagan bez obzira da li vodimo 10 ili gubimo 5 na minut do kraja. Ali ne u pozitivnom smislu da je hladnokrvan, nego u smislu da ga boli ona stvar da l ce pogoditi trojku, dvojku ili izgubiti loptu.

Ipak, pored svega nas najveci problem je pod kosem. Katastrofalna selekcija je dovela do toga da nemamo igraca na poziciji 4. Davidovac to igra kako tako, ali Mitrovic, Simonovic,  Bolomboj nisu cetvorke. Da li Simonovic moze tu da bude koristan u buducnosti ne znam, trenutno ocigledno ne moze. Mitrovic ne moze da igra 4, plus ga gubimo na 5 gde je prosle godine bio vise nego dobar. Nema unutrasnje igre, nema akcija, nema nista. Sve se svodi na teovo ludilo i sutiranje trojki do iznemoglosti. 

Hitno je potrebna jedna prava 4ka i da se to poslozi. Sa ovom igrom u barseloni gubimo 20+. Ova pobeda treba da nam bude opomena.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Eleniko said:

 

zamisli tek da si debeli sremac.... :D

 

ali da ti tvoj sremac nešto kaze. nudili ti linkove kad smo bili u debelom minusu. hteli da te dokusure. pa ti vidi kome ćeš da daješ popust 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...