Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Inace sva ta fama oko Napiera mi je debilna. Covjek ce uci u formu, imao je dobre partije, imao je losije,ne znam cemu toliko naklapanja oko njega. Ladno pojedinci formiraju misljenju na osnovu kladionicarskih tekstova.

Pa Punter je u jos goroj formi, pa ga niko od komsija ni ne pomislja da diskutuje o tome da ga treba otjerati ili da mu zvizde e.. Ma u pravu je Eleniko, grobari gospoda..

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, Heaviside said:

Jbg ne mogu tako lako da ga oteraju nego moraju da nađu nekoga ko će da mu plati te milione nakon ovog brukanja. A i zamenu moraju da nađu mada je to verovatno manji problem. 

 

 

Kad je Jago dao trojku (za pobjedu) Sabaz je prvi uletio 10m u teren da ga zagrli. Stalo mu je, krenuce ga :)

Edited by MiddleClass
  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Inace sva ta fama oko Napiera mi je debilna. Covjek ce uci u formu, imao je dobre partije, imao je losije,ne znam cemu toliko naklapanja oko njega. Ladno pojedinci formiraju misljenju na osnovu kladionicarskih tekstova.

Pa Punter je u jos goroj formi, pa ga niko od komsija ni ne pomislja da diskutuje o tome da ga treba otjerati ili da mu zvizde e.. Ma u pravu je Eleniko, grobari gospoda..

Pa tjerali smo Pantera u prvoj sezoni.

Ja nisam, ali mnogi jesu.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, assignment said:

 

Ali mogu da ga stave jedno dve nedelje u neki specijalni trening plan da se malo dovede u red. Jer ovo što igra ne steti samo nama, nego u velikoj meri samom sebi....

Daj bože da bi tako nešto moglo da pomogne ali sam skeptičan. On nije u top formi, ali nije ni da se raspada fizički ili šuterski. Meni ovo izgleda kao problem mentalne prirode i to ne nužno u smislu da mu nije stalo nego da jednostavno nije u stanju da plejmerkeski nosi igru jedne evroligaške ekipe sa ambicijama da pobeđuje. Za dvojku nema fiziku, a i nama treba plej jer ni Jago ni Teo ne mogu dugoročno da nose igru iz različitih razloga. Deluje kao totalni promašaj. Usput, njega je valjda Ivanović birao i mi bi bili 10 puta bolja ekipa da su za te ogromne pare doveli nekog drugog elitnog pleja. Uopšte nisu najveći problem igrači čije se dovođenje pripisuje Čoviću. Jagu sam se radovao i drag mi je ali i umesto njega bi nam bolje legla dvojka sa dobrom fizikom i odbranom uz naravno bolji izbor od Nejpira na pleju.

Link to comment
51 minutes ago, Ćenta said:

Iz kakvog se bunara izvukosmo za nepovjerovati, hajd nek nam ovo bude momentum preokreta sezone. Srcem Jago prelomio ključnu trojku.

 

prateći rezultat na sofa skoru, deluje da je po dosta osnova bila repriza prošlogodišnje prekretničke sa asvelom /valjda bilo 8. kolo EL/, ošurili su nas -14 u 3/4, ušli smo u zadnjih 90 sekundi nerešeno pa je pop morao da maše pod košem crncu u crnom dresu na bacanjima.... budimo se, biće ovo ok.

 

inače fun fact, jago juce u moravi kupio kilo i po ramsteka i kilo pork belly, moj ortak mu prevodio tako da ovu odlučujuću trojku pišemo na njega

 

još kad jago otkrije adaktara, tek će da igra

  • Haha 6
Link to comment
58 minutes ago, Eleniko said:

 

 

serem vam se svima u usta, u pravu su glodari za vas


ne dajte ovom grčkom lihvaru i hotelijeru ništa za džabe!!! 

uzmes PravaTV app za 120€ godišnje i imaš sve sportske kanale

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Ros said:


ne dajte ovom grčkom lihvaru i hotelijeru ništa za džabe!!! 

uzmes PravaTV app za 120€ godišnje i imaš sve sportske kanale

 

glodarima popust, cigosima kitica /začinskog bilja, lepo miriši/

 

:Jova:

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...