Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

pogledao sam poluvreme......loša utakmica, neverovatni promašaji zicera sa vaše strane. Šabaz deluje totalno dekoncentrisano

 

rezultat sjajan, u odnosu na utisak. cenim da ovo dobijate i da neće biti nikakve neizvesnosti. potrebno je da se podigne procenat šuta, ne verujem da će biti ovako loš celu tekmu + malo skok da se popravi, pošto su vas nadskakali u prvom poluvremenu. i malo više koncentracije, preveliki je broj izgubljenih lopti, statistika kaže 13

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Nama fali skok, i bolja selekcija šuta ali sem toga nije tolika katastrofa, ove drži u životu šut, a na primer, imaju 13 izgubljenih za poluvreme zato i jesmo u egalu.

Ako uspemo da to iznivelišemo trebalo bi da dobijemo, ali to neće ništa značiti jer su Švabe među najgorim ekipama EL.

Edited by booyaka
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

pogledao sam poluvreme......loša utakmica, neverovatni promašaji zicera sa vaše strane. Šabaz deluje totalno dekoncentrisano

 

rezultat sjajan, u odnosu na utisak. cenim da ovo dobijate i da neće biti nikakve neizvesnosti. potrebno je da se podigne procenat šuta, ne verujem da će biti ovako loš celu tekmu + malo skok da se popravi, pošto su vas nadskakali u prvom poluvremenu. i malo više koncentracije, preveliki je broj izgubljenih lopti, statistika kaže 13

 

 

Da, ali oni 13 izgubljenih - mi 6

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...