Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jbt uvek je bila priča kako Zvezdu kradu EL sudije, sa vrhuncem u famoznoj utakmici protiv Valensije kući, gde je čak traženo i da se ponovi utakmica. Te ne vole nas jer im zviždimo himni, te ovo, te ono. I sad odjednom kad splašnjava dominacija u ABA, bežimo iz skutova Hordova u zagrljaj dragih nam Lamonike i Panterove. Pa kakav se tu lom mozga desio, da vas odjednom ne mrze EL sudije? Ili će pre biti da uzrok za skoro svaki poraz tražite u sudijama? Čak ni ovaj bot Jakovljević na Areni nije rekao ni reč u vezi suđenja. Normalno da je bilo grešaka na obe strane i uvek će ih biti, ali reći da je suđenje odlučilo sinošnju tekmu je smehotres. 

 

 

Samo premotaj vasu temu posle Olimpijakosa pa citaj o sudjenju :fantom:

  • Haha 2
Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Postoji jednostavno rešenje za problem sa ABA sudijama u derbijima, angažovanje EL sudija. Oni naravno nisu operisani od grešaka, ali je stanje tu ipak daleko bolje nego sa ovim iprdcima.

 

ovo je onako tanak stav, pošto je trenutno poplava aba sudija u el, svako godine dodaju još novih

 

ukratko ne radi se o tome da ne mogu da sude, nego što neće 

Link to comment
26 minutes ago, Eleniko said:

 

ovo je onako tanak stav, pošto je trenutno poplava aba sudija u el, svako godine dodaju još novih

 

ukratko ne radi se o tome da ne mogu da sude, nego što neće 

 

Pa brate jesi ušao u edited by mod, sve vreme pričam o onim koji nisu vezani za ABA.

Edited by Dankan Ajdaho
  • +1 1
Link to comment

apropo petruševa mislim da se ne zanosimo, mi smo prošle godine izgubili mesto u plej ofu baš na njega tj njegova iskakanje gde nikad ništa nigde nije stigo, od mirotića u beogradu preko uljanovasa u kaunasu itd itd

  • +1 1
Link to comment

Inače, kladionice daju 1.45 na nas i neverovatnih 3.20 na Bajern.

 

Jel nam se to vraćaju svi ispovređivani, dovodimo Pipena, šta koji k.?

 

Sa rosterom od juče pobediti bilo koga je mission imposible.

  • -1 1
Link to comment

Nismo baš toliko loši pogotovu ako Hanga igra. Zamalo da dobijemo Partizan na njihovom terenu tako da Bajern kući ne može biti mission impossible. 

 

3.2 jeste puno, lagano nas dobijaju jednom u tri utakmice. 

  • +1 2
Link to comment

Pa, tesko da postoji laksi protivnik od Bajerna bez Lucica u ovom trenutku, s obzirom da nam Alba tradicionalno ne lezi, a s Asvelom smo vec igrali. Gledao sam ih protiv Fenera i bas komentarisao sa drugarom kako je nivo kosarke znatno nizi nego dan ranije u derbiju. Grozna jedna utakmica, Fener ih je manje-vise rutinirao u Minhenu bez ikakve igre. Kolo pre toga ih je Barsa raznela 40 razlike.

 

Bukmejkeri malo preteruju, ali jesmo favoriti, mora to da se dobije.

Link to comment

Kao da je malo što sam morao u vojsku, došla je ona tekma sinoć.

 

Sudije su govna. Odrađeno je baš kako treba. Ne mnogo očigledno, ali dovoljno da nemaš šanse da pobediš, secnu kada treba, puste da tebe secnu kada treba, i to je to.

 

Međutim, glavni razlog što smo pukli je kvalitet njihove odbrane. Jednostavno, ne daju nam da iskreiramo bilo kakav slobodan šut. Nemaju čak potrebu ni da uđu u rotaciju u odbrani, uspevaju nogama da stignu sve spolja, nešto se i prođe, sinoć Nejpir u par navrata, ali zatvaraju nas odlično ili barem - 10 puta bolje nego mi njih. Nejpira bole kara, Teodosić ne može. Ulaze nam pod koš kako žele kada su oni spolja, primili smo skoro 100 poenta, dovoljan pokazatelj za sve. Sramota.

 

U jednom momentu Zvezdina petorka Nejpir (mrzi ga da živi), Teo (ne može da živi), Tobi (napadački totalno impotentan), Geirdraitis (koji odlično prangija ali jako teško može da kreira sam za sebe, što će opet reći da zavisi od prve dvojice navedenih) i valjda Dejan Jebeni Davidovac. Ko tu da da koš dok su Šaban i Teo u ovakvoj formi? To smo i gledali celu četvrtu četvrtinu, ovu dvojicu kako seo vrte iznad trojke u beskonačnost. Nejpir je jedno vreme radio ono zta je doveden - porađao je koševe ni iz čega (i asistencije), ali ne može to predugo, fali podrška.

 

Kada sam kod Dede.... Zaista cenim njegov doprinos kroz godine. A sada ne mogu da ga gledam više. Muka mi je od Dejana Davidovca. Muka mi je od svih tih igrača čiji se učinak u napadu svodi na odpadak, eventualno po neko utrčavanje ili kontru ili šut kad su sami, koji samo prosleđuju loptu dalje, ako je uopšte pipnu u napadu. Čovek nije za ovaj nivo takmičenja, pogotovu nije za ekipu koja se kao bori za top 8. Kržljav je, malo koga može da čuva, spore noge, a nije ni da nešto skače. Želim da ode. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...