Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

Čestitke na dobroj borbi Cigani, biće ovo još jedna uzbudljiva sezona.

 

Miloš Teodosić je ozbiljan gospodin(bez sarkazma).

Edited by Milošica
  • Hvala 1
Link to comment

Sad je isključeni gospodin :)

Shabaz možda izadje iz ovog lelemud stava posle obog  jebanja od strane sudija ,možda se i trgne . Deluje mi i da ima neku povredu ,odnosno strah ,može da probije liniju i ide do kosa ali to uopšte ne radi .

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Malvo said:

Ma kakav Kristijan Golubović, cirkuzant u odnosu na "prijatelje kluba" sa xxx godina robije iz doba sportskih radnika Vujoševića i Danilovića. 

 

Pa čekaj, odluči se da li će mandrili da gurkaju Nanelija na sledećem derbiju zato što je Danilović gepekovao Ljucu 2007. ili zato što je Hordov svirao ličnu u napadu Yagu. Ili sve komplet zajedno?

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Sad je isključeni gospodin :)

Shabaz možda izadje iz ovog lelemud stava posle obog  jebanja od strane sudija ,možda se i trgne . Deluje mi i da ima neku povredu ,odnosno strah ,može da probije liniju i ide do kosa ali to uopšte ne radi .

 

za to neka sačeka EL ili low level domaće utakmice, za ovakvim suđenjem mogao je samo da zadobije povredu gde te jedan namešta na prvom koraku a pod košem te sačekuje drugi da se zabiješ u njega kad izgubiš ravnotežu i popiješ faul u napadu. nije da smo jednom to videli večeras. 

  • +1 1
Link to comment

Ovaj poraz me i nije toliko dotakao iz prostog razloga jer ima jos puno da se igra, bice ove sezone vise poraza i kod nas i kod Partizana nego li prosle, bar takav mi je utisak. Vise sam koncetrisan na Evroligu i da pocnemo tu da pobedjujemo.

Glavni utisak ove vecerasnje utakmice je skandalozna odbrana Zvezde Crvene, lepo je Sferopulos objasnio na konferenciji, ako jedna ekipa da 90 poena i izgubi utakmicu, onda je iskljucivi razlog za to losa odbrana, ja bih rekao skandalozna, pogotovu kod nasih bekova Teodosica i Sabaza, s tim sto mislim da je Teodosic jos i bio malo manje losiji....Sabaza ne bih otpustao, ali je sa likom potreban jedan bas ozbiljan razgovor... Onakvu kurcobolju u odbrani nisam skoro video...Pa moji prijatelji i ja na rekreativnom terminu odigramo ozbiljniju odbranu nego Sabaz veceras. On i Teodosic brdo izgubljenih lopti, tolika neodgovornost od igraca koji treba svojim iskustvom da doprinesu ekipi.

Link to comment

Jago je dosta zivnuo u odnosu na pocetak sezone . Shabaz je dao izjavu posle utakmice, mislim da će biti ok,nije bas da ga boli q. Treba mu vreme da udje u ritam očigledno .

Sferopulosu će dosta vremena trebati da zategne odbranu . Mada kakvu odbranu i očekivati na bekovskim pozicijama bez Lazića i Hanga koji jedini tu igraju nešto .

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Pa čekaj, odluči se da li će mandrili da gurkaju Nanelija na sledećem derbiju zato što je Danilović gepekovao Ljucu 2007. ili zato što je Hordov svirao ličnu u napadu Yagu. Ili sve komplet zajedno?

 

Odluči se ti da li želiš da ti objašnjavam ili ne želiš? 

Link to comment
3 minutes ago, elementary said:

Jago je dosta zivnuo u odnosu na pocetak sezone . Shabaz je dao izjavu posle utakmice, mislim da će biti ok,nije bas da ga boli q. Treba mu vreme da udje u ritam očigledno .

Sferopulosu će dosta vremena trebati da zategne odbranu . Mada kakvu odbranu i očekivati na bekovskim pozicijama bez Lazića i Hanga koji jedini tu igraju nešto .

 

Mi i sa svima njima imamo vrlo nisku, a ne toliko energičnu i šuterski potentnu bekovsku liniju. To će biti problem i dobri treneri će to eksploatisati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...