Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2023/24


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, booyaka said:

Nekoliko puta su nam sekli kontre faulovima, to bi sve bile nesportske u EL.

Čak i da se ne postignu tri, četiri poena posle toga utiviš im u glavudže da ne mogu da igraju mesarski.

 

teško brate, prošle godine je bio komšijski budžet od 750.000 za cveće i bombonjere u EL 

 

nisu se sudile nesportske ni tada nego si zaboravio

 

Link to comment

Iznenadjujuce fino smo poceli, a onda jeziva druga cetvrtina. Mislim da Nejpiru nema pomoci, coveku se ne igra kosarka, barem ne kompetitivna. Za Tea je sve odavno jasno, to je bivsi igrac.

 

Nema tog kriterijuma uz koji bismo mi dobili ovu utakmicu, ali nakon one savrseno sudjene utakmice u cetvrtak, stvarno je mucno gledati ove regionalne bandite na delu. Sta reci za onu preko pola situaciju, tako nesto se ne vidja ni u beton ligama.

Link to comment

kako da ne bude meka kada fale 2 glavna fajtera - lazić i hanga. čak i samo hanga. uz ok suđenje iz el, mi smo egal.

 

jedino pogrešno je tajming za dolazak grka, trebalo je da dođe pre virtusa pa da startuje pobedom. ovako ga je čovara ukanalio. s obzirom da on sve radi namerno, ne shvatam šta je hteo.

Link to comment
1 minute ago, Boujee said:

Odbrana svaki put puca na Teodosiću ali baš svaki put. Jednostavno sa psihičko zdravlje je najbolje ne pratiti klub dok je on tu.

 

mi smo i kod duška igrali na ostatke radonjićeve škole koje su sačuvali lazić, dobrić i slični.

 

sad smo u fazi totalnog resetovanja, jedini što se bojim da se grk neće dugo zadržati jer sledi dugi niz poraza u EL i prilazak asvelu. sva 3 tima iz konkurencije, baskonija, alba i milano igraju bolje od nas.

 

nažalost možda ni ovo neće oterati čovića, uvek zaboravljamo da je klub njegov i da samo sam sebe može da smeni.

  • Hvala 1
Link to comment

javite grku da je ataman razvalio oly 12 razlike u poslednjoj četvrtini

 

čak i ako ne uspe 12, može i 8 u poslednja dva minuta kao u ateni, s tim da se još malo približimo dotle

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...